Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Bila bi zanimljiva neka statistika koja bi mogla da nam kaže koliko je puta ove sezone Stefan Lazarević promašio čist zicer? Znači šut iz reket gdje nema baš nikog blizu da mu zasmeta. Ja se ovako iz glave mogu sjetiti da je barem 7-8 puta uspio da promaši čist zicer. Momak kao da ima neku fobiju od koša.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:


Ma to su sigurno sve dobri momci, ne sumnjam ja u to ali ne možeš da igraš u Zvezdi a ne umeš dvokorak ili da vodiš loptu ili obično polaganje. To su neke osnove, ako ti se toliko igra odbrana prijavi se u vojsku pa brani.

Odgledaj Sedlaceka sto sam kacio

 

Prica bas o problemu sa mladjim kategorijama

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo casno, sa glavom (Kampaco) i repom (Luka, Petrusev, Bentil). Podela uloga jasna. Minutaza logicna, energija na nivou. Napadao se ofanzivni skok, pokazivale su se reakcije. Pefi ima novu mladost na poziciji 3. Kao i u Pioniru - Lazarevic na Miroticu, Petrusev na Kalini. Petrusev na 5 u zavrsnici (i iskljucivo deluje da je tu jedini iole korektni recept svi-sve u odbrani za sad). Dzoni na kraju ubaci dva suta da ne bude u minusu, ali kanal Vildoze je predubok... Masakrirali su nas u piku, losa primarna odbrana, ali jos losija odbrana iz drugog plana (sem u par navrata Pefi i Kampaco), bez osecaja i atletike. Barsa se nudila, ali nismo bili sposobni da uzmemo. Imajuci u vidu da smo gostovali Barsi bez Nedovica i Dobrica, a narocito uz to kako smo izgledali u poslednje vreme - ja solidno zadovoljan. Sad treba u ABA nekog da otresemo, da ne zna da li je posao ili dosao.

 

Lazarevicev zicer zaista necu komentarisati, sem da je posle njega duh Darka Milicica usao u mene.

Edited by Geronimo
  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kvaratskhelia said:

Bila bi zanimljiva neka statistika koja bi mogla da nam kaže koliko je puta ove sezone Stefan Lazarević promašio čist zicer? Znači šut iz reket gdje nema baš nikog blizu da mu zasmeta. Ja se ovako iz glave mogu sjetiti da je barem 7-8 puta uspio da promaši čist zicer. Momak kao da ima neku fobiju od koša.

Cesto se to dogadja i Mitrovicu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, necke said:

Bas to. U fudbalu ne mora svaki igrac da zna da da gol, ali u kosarci moras znati da probacis tu loptu kroz obruc, na koji god nacin, inace si igrac manje za svoju ekipu.

 

Mogu ova trojica, domaći igrači, poznaju sistem?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Podrska Lazarevicu, svakako je poslednji igrac u ovom timu na kome bi 'navijaci' trebali da lece frustracije. Svakako njega sad taj zicer najvise bili, ali jak je to momak I verujem da ce se vratiti jos jaci.

Kampaco igra kao Vildoza kada je dosao, strah me sta ce biti za meseci Ili dva. Vildoza ne spada u tu pljuvanu 'domacu osnovu' ni po prikazanom u igri, ni po plati, vreme je da se odluci sta zeli, ovo je bas ispod svakog nivoa, a nekako ne verujem da je zaboravio da igra kosarku.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Ja sam verovatno izgledao sa strane kao neki jak napad epilepsije. Nisam znao gde da se bacim.

Ma da je to promasio Faku, Vildoza ili Nedovic pa i da se iznerviram, ali ovo nije nikakvo iznenadjenje.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Unapred smo upisali poraz, ali ne i Kampaco. Čovek - tim. Stvarno je šteta što je Nedović povredjen, jer u petorci kamenjara, samo Vildoza ume da opali i pogodi, ali to nije onaj Vildoza sa početka sezone, već neka bleda kopija. Sve u svemu, muški se pobio Kampaco sa Barsom, a verovatno bi i u derbiju isto tako, ali jbg, ABA liga. Takodje, neko pomenu Kuzmića, što nije dobio ni minut. Da se razumemo, Kuzmić je drvo, ne znam ni zašto sedi na klupi, ali Veseli nas je razmontirao, najviše zato što je Luka kratak, a Martin ne zna gde bije, pa je mogao Duško da mu ukaže 2-3 minuta, da proba da uhvati nešto. Mislim na skok. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Luka i Lazarevic ipak ne bi trebalo da budu u istoj recenici. Luka je pristojan EL igrac za nas u kontrolisanoj minutazi. Lazarevic nema nikakvu svrhu na terenu ukoliko nema zadatak da ustopuje i limitira odredjenog igraca 1 na 1 i da tako pokrije minus koji pravi na drugoj strani.

Link to comment
Share on other sites

Не сумњам да заиста има кошаркашких стручњака овде на форуму али сумњам да ико може да објасни зашто Кузмић није могао против Веселог да одигра 7-8 мин?

А што се тиче Лазаревића анализирале су се и овде његове одбране и по дубини и ширини али јбш ти играча који у континуитету маши зицере, једноставно није за овај ниво кошарке. Ово како је Ћоки правио селекцију са оволико пара личи као да Срнић и Меси играју у истом тиму...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pantelia said:

Cini mi se da je Vildoza nabacio novu tatavazu na desnoj podlaktici, ako je istetovirao onu cicu sto se raskantao s njom, nece se vratiti u decembarski mod vise nikad

 

jako dugo igra lose ali nije mi frka za njega. dokazan igrac, proradice, nadam se pre nego kasnije.

 

visoke pozicije mi izgledaju kao veci problem. petrusev i mitar dobri statsi ali nekako tanak uticaj. bentil okej, steta sto nije usla jos neka ali dobro bere skokove. hasan nsm treba ali ne znsm sta moze da se desi pa da on voskrsne.

Edited by uini
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta za ovu izgubljenu tekmu, Campazzo bogotac svega ikada. :Hail: Uhvatila sam deo drugog poluvremena pa ne bih da se raspisujem sad.

 

13 minutes ago, L' Imperatore said:

Campazzo je izmislio košarku za 75% NBA igrača. To što mu tamo nema mesta, samo je još jedan dokaz da je ona liga obična sprdačina.

 

Ovo je baš teško preterivanje. To što Campazzu koji je ovakav segamegagiga car i lider u košarkaškom smislu nema mesta u NBA može da govori samo o tome koliko je liga jaka.

Edited by DameTime
slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Marković i dalje može povremeno da odigra elitnu odbranu. Očigledno je da je sporiji nego ranije i da mu bekovi lakše bježe, ali zato ima visinu i čvrstinu da čuva krilne igrače. Večeras je bio sjajan na Kaliniću, a ono kako je ukrao loptu Veselom je umijeće.

 

Ofanzivno nam i dalje pravi probleme. Pogotovo kad mu se otvori prostor da napadne reket, a on baci loptu saigraču koji ima čuvara pored sebe. Takve stvari prilično usporavaju napad i djeluju negativno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...