Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Dosta se na komšijskom topiku pisalo o Partizanovom napadu i značajnoj učinkovitosti i nezaustavljivosti istog. Guru je kačio podatke da je u poslednjih x godina ovogodišnji Partizan među par najboljih ofanzivnih mašina, sa najviše poena po posedu.

 

U tom kontekstu, samo iz drugog ugla - hteo bih i da napomenem da nama takva ofanzivna mašina na 4 utakmice nije nijednom ubacila 80 ili više poena.

 

U tri pobede ove sezone, spustili smo ih na 73, 74, i 75 poena, sa tim da su u dve utakmice davali bacanja u poslednjoj sekundi, kada je sve bilo rešeno. Znači, držali smo ih na blizu 70 poena u proseku. U prvom i poslednjem derbiju smo ih čak spustili na efektivnih 24 i 29 poena u drugim poluvremenima.

 

Dosta njihovih igrača sasvim uspešno rešavamo i anuliramo. Panter kroz takav teror prolazi, da ja ne mogu ni da zamislim kako je tom čoveku kada treba da igra protiv nas. Lessort takođe pristojna statistika, ali nikakav značajan impact u delovima meča kada se lomi i u mnogome se iskorišćavaju njegovi defanzivni nedostaci. Neko mora i kod njih da iskoči, jer nije lako takvu ekipu držati na 60 poena.

 

Brine to što nismo u stanju u nekim momentima da kontrolišemo tok utakmice i svoju sudbinu. I kada pobeđujemo, to je nakon što uspemo da se vratimo iz solidnog minusa ili nakon što prokockamo dvocifrenu prednost u samom finišu.

 

Prijalo bi da u utakmice ulazimo sigurniji i već prilagođeni protivniku, jer nam se često desi da budemo na šut -dva-tri protivnika od toga da odemo u nedostižan minus.

 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Kooineeperk said:

Dakle jedna ekipa koja moze da te sahrani kad joj ide. 

 

 

 

...a dokle će joj ići zavisi prvenstveno od tebe.

Pobede su uglavnom kupili početkom takmičenja, dok se bolji timovi nisu konsolidovali.

 

Sada kada su se svi zategli, to je samo eksces.

 

Daleko od toga da je nemoguća stvar da nas dobiju, ali poenta svega je DA SE MI PITAMO.

 

Ako izađemo na parket žedni krvi raskantaćemo ih i to je to.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

Meni od nekako izgleda kao da se šminka. Možda samo ima tako izrazitu bolju dlaka oko očiju ali kao da nosi maskaru. 😂

 

Zbog brade verovatno, ima definisanu bradu, obrve i ceo taj facial hair deo 🙃

 

6 minutes ago, John Terry said:

 

Ali gotivan je jer je paljevina, emotivac. Srbi to vole.

 

Đavo će ga znati, ima lik neku harizmu. Ali to samo ako se držim onoga na terenu, van terena nisam impresionirana. 😏

 

Edit: još je i lav u horoskopu... tu isto dobija nekoliko poena. 

Edited by DameTime
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Zbog brade verovatno, ima definisanu bradu, obrve i ceo taj facial hair deo 🙃

 

 

Đavo će ga znati, ima lik neku harizmu. Ali to samo ako se držim onoga na terenu, van terena nisam impresionirana. 😏

 

Edit: još je i lav u horoskopu... tu isto dobija nekoliko poena. 

Meni to bivsa radiila stalno, na 2 nedelje cupanje obrva, brada na 3 dana da se prave linije. Ma idi, cim raskinusmo vratih moje Brane Lazic drvoseča obrve.

  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Redstar0356 said:

Meni to bivsa radiila stalno, na 2 nedelje cupanje obrva, brada na 3 dana da se prave linije. Ma idi, cim raskinusmo vratih moje Brane Lazic drvoseča obrve.

meni žena uradila jednom depilaciju voskom dlačica oko kutova očiju preko jagodica. još me prije natoftala nekim puderom. kada je povukla taj vosak sve zvezde sam vidio i odmah sam joj majku spomenuo. uz već standardno ćupanje obrva.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

Osvrnuo se Argentinac i na njegov prelazak u redove Crvene zvezde.

– Navijači viču ‘Argentina, Argentina’ zbog nas. Taj zbog koga je to počelo je bio Luka (Vildoza) jer igrao je veoma dobro, on je na ogromnom nivou i pomaže timu da pobedi. Kasnije sam došao i ja da doprinesem klubu i veoma sam srećan tamo.

 

– Sama moja karijera protiče u tome da budem kao đak, student i da pokušavam da naučim što više. Uvek pokušavam da ostavim sav ego po strani i uložim energiju u učenje i obuku. Bio sam do oktobra i novembra u Dalasu, iako sam znao da nije zagarantovano, ali mislim da je odluka da rizikujem bila ispravna i jako mi se dopao izazov. Bio je tamo Luka Dončić i već sam igrao sa njim, pokušavao sam da učim od svih, lično sam se brzo prilagodio promenama, voleo bih da sam imao više prilika, ali moramo da nastavimo i uvek tražimo više šansi – objašnjava Kampaco.

Facu za argentinske medije

 

Ne cudi da je igracina. Fenomenalno razmislja

Edited by srlepajce
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, uini said:

koji ti je nick tamo?

Meni isti kao i ovde. 

Od 2016 sam tamo, imaju ozbiljno dobre savete gde kupiti novogodisnje ukrase

24 minutes ago, bodo said:

meni žena uradila jednom depilaciju voskom dlačica oko kutova očiju preko jagodica. još me prije natoftala nekim puderom. kada je povukla taj vosak sve zvezde sam vidio i odmah sam joj majku spomenuo. uz već standardno ćupanje obrva.

Ma nije to za nas muskarce, ja volim taj Stiv Mekvin, Alen Delon izgled a ona kaze da oni nisu frajeri. Tad sam shvatio da veza nema perspektivu

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...