Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je najveći problem kod Ivanovića što se krije po terenu i uplašen je kao junior. On treba da igra kao microwave scorer kad uđe u igru, bezobrazno, neka ispuca i koju loptu više pa ako ne ide nek ga Duško zakuca za klupu. Trebaju nam poeni van Vildoze i Nedovića, Dobrić daje neki doprinos ali mora još neko a Ivanović je uz sve mane potentniji da proizvede neke poene od ostatka rostera, isključujući Petruševa i Mitrovića kad ima povoljan match up.

 

Virtus je ekipa koja ne pleni igrom ove sezone ali su dobili neke teškaše i na gostovanjima. Vrlo nepredvidiva ekipa. U odnosu na meč u Beogradu jači su za Tea i Šengeliju, obojica su digli formu a znamo ko su i šta mogu još uvek. Nadam se da protiv nas neće da se razgoropadi Hackett, Ojeyele ili ne daj bože neki Payola. Pod košem imaju mesa i fizike, ali Jordan Mickey je meni verovatno najveće razočaranje individualno od svih evroligaških igrača ove sezone, a Jaiteh i Bako su limitrani na igru ispod samog obruča. Ipak, Teo ih često u poslednje vreme spaja sa košem tako da je jasno da moramo pritisnuti Miloša i igrati fizikalno na njemu. Lundberg i Weems su ok igrači ali ne mogu sami da nas pobede. Mnogo važna utakmica, eventualna pobeda bi nas digla iz letargije u koju smo pomalo upali. Virtus je ekipa koja nije previše dinamična tako da ne verujem da mogu da kažnjavaju naše izgubljene lopte kao što su radili Žalgiris i Partizan. Treba nam ovde pobeda kao leba, značila bi i pred Milano itekako kao boost samopouzdanja. 

Ojejeleje je povređen, Lundberg isto.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je najveći problem kod Ivanovića što se krije po terenu i uplašen je kao junior. On treba da igra kao microwave scorer kad uđe u igru, bezobrazno, neka ispuca i koju loptu više pa ako ne ide nek ga Duško zakuca za klupu. Trebaju nam poeni van Vildoze i Nedovića, Dobrić daje neki doprinos ali mora još neko a Ivanović je uz sve mane potentniji da proizvede neke poene od ostatka rostera, isključujući Petruševa i Mitrovića kad ima povoljan match up.

 

Virtus je ekipa koja ne pleni igrom ove sezone ali su dobili neke teškaše i na gostovanjima. Vrlo nepredvidiva ekipa. U odnosu na meč u Beogradu jači su za Tea i Šengeliju, obojica su digli formu a znamo ko su i šta mogu još uvek. Nadam se da protiv nas neće da se razgoropadi Hackett, Ojeyele ili ne daj bože neki Payola. Pod košem imaju mesa i fizike, ali Jordan Mickey je meni verovatno najveće razočaranje individualno od svih evroligaških igrača ove sezone, a Jaiteh i Bako su limitrani na igru ispod samog obruča. Ipak, Teo ih često u poslednje vreme spaja sa košem tako da je jasno da moramo pritisnuti Miloša i igrati fizikalno na njemu. Lundberg i Weems su ok igrači ali ne mogu sami da nas pobede. Mnogo važna utakmica, eventualna pobeda bi nas digla iz letargije u koju smo pomalo upali. Virtus je ekipa koja nije previše dinamična tako da ne verujem da mogu da kažnjavaju naše izgubljene lopte kao što su radili Žalgiris i Partizan. Treba nam ovde pobeda kao leba, značila bi i pred Milano itekako kao boost samopouzdanja. 

Ne igraju Ojeleye i Lundberg zbog povreda

Edit: Brzi Uros

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Tek sad nije jasno zašto je Pefi višak, a tek oporavljeni Džoni u 12. Pefi je sasvim solidno igrao trećeg pleja, brljao, ali i imao rešenja za neke situacije, dobar u odbrani. Džoni je pre Duška bio, barem ovde na forumu, među prvima za Adamsovanje, kod Duška počeo da igra, imao solidne partije, povredio se i ponovo se vratio u isti ritam sa početka sezone, gde u duelu sa EL bekovima izgleda kao junior. Potpuno van šuterske forme, pregled igre ništa, odbrana preslaba. Ne verujem da će kod njega nešto drastično da se promeni kako odmiče sezona. Čini se da ga Duško forsira, kako bi malo osetio igru i ušao u formu, ali se vidi iz aviona da je loš. Pamtićemo njegovu promašenu otvorenu trojku u petak, kao Lesorov zicer onomad protiv Future. 

 

Džoni bi trebao na kraj klupe kad se Faku i Martin priključe,a u zavisnosti od protivnika možda i van 12 tako da je džaba to vraćanje u formu. 

 

Faku,Vildoza

Nedović, Dobrić

Lazić,Lazarević

Bentil,Petrušev

Martin, Mitrović

 

Pefi, Džoni, Kuzmić, Ilić,Holand su kandidati za ta 2 upražnjena mesta. Ova petorica bi morala da povuku u Aba kako bi eventualno upali u 12 za EL.

 

Mnogo je bitno da Duško vrati Bentila u igru jer nam fali njegov 3&D sa početka sezone, a da se izbace one gluposti na niskom postu. Ono je čisto sranje da startuje pa posle da ulazi na kraju treće četvrtine bolje da ga šutne iz ekipe nego to da mu radi.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čvarkov said:

 

srecni-ljudi-scepan-scekic.gif

U Milanu ce tek biti okupacija😎

Bem ti posao, mesto u kolima rezervisano, karte takodje, al ne dadose dusmani🙄

Drugar mi salje slike iz Bolonje, i kaze vidi sta si propustio, a ja gace d'izedem sam sebi.

Oba oka cu mu iskopati ako se ne vrati sa dve pobede😆

Edited by Gudura
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Clash said:

Sta @uini da kaže? On do prvog tv tajm auta možda izdrži.

 

čekam novu godinu. jebe me što nemam vremena rusku salatu da opravim, da se ubacim u ugođaj.

3 minutes ago, John Terry said:

 

Sledeća sezona sve ovo samo dodati zdravog centra, startnu četvorku umesto Bentila i Kalina umesto Lazića i idemoooo

 

kapiraš da kalina ima ugovor sa barcom i dogodine ali realnos' nije briga na koju se obazireš?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...