Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

27 minutes ago, Chaos Is Me said:

 Ne sme ni slučajno da se desi da njihovi drugopozivci nadigraju naše, dakle gomila tih malih stvari mora da ide na našu vodenicu jer nije lako napucavati se sa Partizanom. 

 

ceo post je k'o njegošev, samo bih izdvojio ovo ^

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

Namera je iskrena isto koliko i Savicevo iznenadjenje time kako je Zvezda potpisala Kampaca.

Kad smo vec kod doticnog.... da li se Savic oglasio oko sasvim konkretnih optuzbi? Mojne pametniji ćuti, ovo je u domenu ako ćutiš-istina je.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

Šteta za poraz u Litvaniji, dosta pritiska bi skinula ta pobeda, ovako provejava da je ovo biti ili ne biti meč i ako to nije tako. Ali kako nama, možda i više njima. Luka i Neda da se vrate u racionalni mod, bitan će biti i "drugi plej" ko god to bio, da u tom second unit-u imamo dobar doprinos. Što se Lesora tiče, pre sam za to da on da svoje a da sprečimo njihovu ludačku produkciju za 3 poena.

Mala trivia... Po kvotama smo manji favoriti nego što su to komšije bile u prvom meču...😌

Pritisak bi bio isti i da smo pobedili u Litvaniji. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Ne znam stvarno ko nije zelio to breme favorita protiv Buducnosti jer nije bilo osobe u mom blizem ili sirem krugu da nije ocekivao jednu laganu setnju i 15tak razlike. Crvena Zvezda je za 2 ako ne i za 3 klase bolja/jaca ekipa od Buducnosti ove sezone. 

 

Sto se tice meca vcrs, i vcrs smo favoriti. Partizan je sjajan u napadu, iako nemaju klasicnog pleja izgrade sebi jako dobrar sut, kako za 3 ili na obrucu i jedino je tu Panter koji plodi i preko ruke ali sve ostalo dolazi iz jako lijepo izgradjenih napada. 

 

Ipak odbrana im je kriticna i to ce Dusko i njegovi igraci eksploatisati do maximuma.  

Kljucan igrac Zvezde vcrs je Luka, koji ce ako uspije da se sacuva faulova imati jako bitan doprinos u napadu jer Partizan ocajno brani pik i tu ce Vildoza i Neda napadati a gdje ce Luka imati jako bitnu ulogu da ili bude finiser ili da proslijedi pas u korner ili igracu koji ide na cut. Vidjecemo nekoliko puta asistenciju za Petruseva iz tog pika gdje ce se Filip otvarati i ici ka kosu i Luka da podijeli pravovremen pas. 

 

Sto se tice maila, vcrs kao i uvijek treba biti korektan i navijati, podrzavati svoj klub i ne nasjedati na provokacije kojih ce biti 1000%

Lessort je ocigledno problem kojeg Luka moze delimicno cuvati, ali je neophodno udvajanje. Snagom to moze i Bentil, ali on lako ispada. Kuzmic takodje znae, pitanje je koliko ce imati snage za to. Petrusev mi se cini preslab, ako ovaj primi loptu. U pozicionoj igri ima sanse. Sa udvajanjem ide svakako njihov slobodan igrac i pitanje je koga cemo pustati na sut.

 

Ako ih krenu trojke...

 

Bolji jesmo, ali pobediti nece biti lako.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Pritisak bi bio isti i da smo pobedili u Litvaniji. 

Pa ne baš, zato što bi imali isti broj pobeda kao i taj Žalgiris (sa boljim skorom), Baskonija, Valensija, Makabi...i bili na deobi 6 mesta sa više prostora u slučaju poraza. No, svakako on postoji, ne zbog tabele već derbija kao derbija...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dzep said:

Svi znate da ja nisam patkomer, ali KKCZV nikako ne može biti najveći klub sa ovih prostora, prosto, rezultati to ne dokazuju

 Pise ~Crvena Zvezda-najveci klub na ovim prostorima.

 

Jasno je napisano da se ne govori samo o kk-u.

Ili procitaj sta pise ili nas zaobidji sa "objektivnim" opaskama.

I Zvezda i jeste najveci klub na ovim prostorima,nadam se da sad razumes sta to znaci.I da,to rezultati pokazuju.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Filbi said:

Koji je najveći

 

partizan iz srbije, jugoplastika sa xsfrj prostora.

s'tim što ništa nije zapisano u kamenu, možda za 10 ili 20 godina zvezda bude najbolja

 

kao da je to važno, po meni je značajnije uživati u trenutku.

ja uživam u ovoj sezoni od kada je duško došao. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

partizan iz srbije, jugoplastika sa xsfrj prostora.

s'tim što ništa nije zapisano u kamenu, možda za 10 ili 20 godina zvezda bude najbolja

 

kao da je to važno, po meni je značajnije uživati u trenutku.

ja uživam u ovoj sezoni od kada je duško došao. 

Nisam ja pokrenuo ovo pitanje ,samo je kao zaljubljenika u kosarku zanimalo da znam koji je to klub.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

partizan iz srbije, jugoplastika sa xsfrj prostora.

s'tim što ništa nije zapisano u kamenu, možda za 10 ili 20 godina zvezda bude najbolja

 

kao da je to važno, po meni je značajnije uživati u trenutku.

ja uživam u ovoj sezoni od kada je duško došao. 

 

Pazi i to je samo tvoje mišljenje.

 

Poenta je da je saopštenje pisano navijačima Zvezde i nikom drugom,što nam teško da se ložimo💪💪💪

 

Sigurno je da nema potrebe da dolazi "pošteni" navijač Partizana da nam objašnjava kako nismo.

Edited by propolis
Da ne kažem dobronamerni 😂😂😂
Link to comment
Share on other sites

Just now, propolis said:

Sigurno je da nema potrebe da dolazi "iskreni" navijač Partizana da nam objašnjava kako nismo.

 

sigurno da ima potrebe ako on oseća potrebu. ne treba ovde pasoš između dva topika.

evo ja "iskreni" zvezdaš, se slažem sa "iskrenim" partizanovcem.

 

jeste to samo moje mišljenje ali imam i statse iza sebe 😐

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

sigurno da ima potrebe ako on oseća potrebu. ne treba ovde pasoš između dva topika.

evo ja "iskreni" zvezdaš, se slažem sa "iskrenim" partizanovcem.

 

jeste to samo moje mišljenje ali imam i statse iza sebe 😐

 

Jes vala čovek kad ima potrebu on se i iskenja☝️

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Filbi said:

Jugoplastika i Cibona ?

 

 

Na prostorima ex nam države, da

 

11 minutes ago, propolis said:

 

Nisam ni ja patkomer,ali koji je to onda klub?

 

Ako govorimo samo o Srbiji i samo o košarci, KK Partizan, naravno

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

sve zavisi kako koja se dekada uzima u obzir

gledajuci komplet za sfrj kkcz ima daleko vise titula

 

 

 

partizan ima kup šampiona i dva f4

ne verujem da o ovome moramo da pričamo

 

da je partizan imao više srb-srj titula od zvezde u fuci, bio bi veći klub?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...