Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Quote

Srpski košarkaš istakao je da mu nije bilo lako da povrati samopouzdanje posle torture koje je preživeo u Efesu. 

- Mnogo mi znači što sam uspeo da povratim samopouzdanje. Posebno ako se uzme u obzir šta mi se sve dešavalo prošle sezone. Sada sam ponovo onaj stari i želim da nastavim u ovom ritmu. Skroz sam povratio samopouzdanje i želim da kidam. Moji saigrači, ali i trener dosta su mi pomogli u tome. Svi žele da mi pomognu, da mi izađu u susret. Daju mi savete i na terenu, ali i van njega - poručio je Petrušev za "Republiku".  

Duško Ivanović glasi za veoma strogog trenera, a Petrušev je istakao da na njega pozitivno utiče rad crnogorskog trenera. 

 

 

- Svašta se pisalo, kako je strog, kako treninzi traju u nedogled, ali nije tako. Prosto ako očekujute mnogo onda morate i da radite mnogo. Posledica vrednog rada se vidi i na terenu, svi izgledamo mnogo bolje nego ranije. Očekujem da napravimo dobar rezultat u svim takmičenjima, i da odemo korak dalje u Evroligi u odnosu na prošlu sezonu - zaključio je mladi košarkaš.

 

  • Like 13
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ja mislim da su Markovićevi kvaliteti više kompatibilniji sa tom spoljnom linijom nego kvaliteti Ivanovića. Ko god da bude igrao od njih dvojice igraće 10-15 minuta najviše. Čini mi se da bi se Marković bolje snašao u toj ulozi.

Jesu, ali je kod Duška, pre povrede, Ivanović igrao 25 min, a i tada je Marković u teoriji bio ono što nam više treba, pa je jedva ulazio u EL. 

 

Možda je Pefi uspeo da se dokaže dok ovog nije bilo, a možda i nije...videćemo šta misli Duško. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Jesu, ali je kod Duška, pre povrede, Ivanović igrao 25 min, a i tada je Marković u teoriji bio ono što nam više treba, pa je jedva ulazio u EL. 

 

Možda je Pefi uspeo da se dokaže dok ovog nije bilo, a možda i nije...videćemo šta misli Duško. 

Vjerovatno ce zavisiti od protivnika koji ce dobijati tih 15-20min...

 

Ivanovic je pogotovo specifican jer zna mnogo da oscilira pa je moguce kad udje i promasi tri suta za par minuta i da ne ulazi vise tu utakmicu, i suprotno kad ga krene, kao sta zna nekada, da ostane j 25 min na parketu...

 

I jos je tu ABA, gdje vjerujem ako budu svi registrovanj za EL, da ce Nedovic vecinom odmarati

Link to comment
Share on other sites

inače, po onome što sam gledao danas, dalibor ilić je daleko od neke uloge u ozbiljnim tekmama. nije to samo očigledni nedostatak šuta, već i generalna nesnađenost.

mislim, jasno je da nije lako kad ne igraš dugo a nemaš neku kilometražu, samo mislim da je jasno da nije nikakvo taktiziranje sa njim zbog drugih visokih igrača, nego jednostavno nije još uvek dovoljno dobar.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

Šta li je Bentilov izgovor?

 

možda je ortak sa dobrićem pa forma prelazi na njega

polako, ima još da se igra, nije ni petrušev igrao ovako stalno, niti je bentil bio ovako loš. i dobrić će doći na svoje, holland izgleda bolje trenutno

 

svi imaju neke amplitude u formi i samopouzdanju a i uloge se menjaju u hodu

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

samo tražite nekoga da okrivite. kao da je bitno, cepamo sa igračima koje imamo, šta sad

doći će i džoni pa ni on neće imati izgovor, pustite tu jurnjavu za lošim performnsima

 

Samo da budemo kompletni i da nas u nastavku sezone zaobiđu povrede! Imaćemo puno razloga za slavlje i zadovoljstvo, u to ne sumnjam.

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...