Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

11 minutes ago, Darko Pancev said:

Sad u inat dobiti sve i usrati se i na El i na Bodirogu ,sramotno na sta se sport svodi ,samo pare pare pare ,zalosno 

 

Nije vam bilo sramotno kada ste likovali sto se vec sad zna ko igra finale ABA lige, jer "tako i treba".

 

Inace, ne znam kako se to u isto vreme spoji teorija o "jadnom malom klubu" koji "bi dobio sve da nije ove zabrane". Pa ili je klub jadan i siromasan i ne bi bio pretnja ili bi se lagano ugurao u TOP 8, ali onda nije jadan i siromasan.

Edited by goldberg
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Nesto si pomesao, Crvena zvezda je tip sa dzipom, nesto kao Karic kad je hteo da se ugura u politiku tako sto bi podmicivao poslanike, imao svoju TV sa koje bi mu  se pevali hvalospevi 24/7 i tako dalje. E onda je dosao Dinkic i rekao "ne moze tako".

 

Mislim, svestan si da uporedjujes sirotinju sa klubom koji se bahatio dovodjenjem Campazza jer je Ivanovic povredjen? A pre toga je potpisao novog trenera i novog pleja koji zajedno kostaju izmedju 1 i 1,5 milion evra godisnje. Evo, pustam suzu zbog jadne sudbine Vucicevog projekta.

Ovo su postovi za tatu, kao kada bi neko od komšija došao i napisao istu stvar na ovoj temi. 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

Screenshot-20230104-151805-Twitter.jpg 

Pokrenuce ovo lavinu 

Šteta, a taman divote bilo za one koji tvrde da smo mi jedini koji su u ovoj situaciji, da ostali klubovi sve placaju, da smo najgori, da jedini muljamo. I gle cuda, timovi sa A licencom isto. I šta sad? Ništa, samo ono najodvratnije mantranje da treba da čistimo svoje dvorište.

  • Like 16
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

Ima li neko precizan podatak koliko puta su nas bivši igrači ili treneri tužili i koliko puta do sada smo dobijali zabranu? Ako je bilo više puta onda smo verovatno dodijali ovima iz Evrolige pa nas ovako kaznili.

2018. I sada

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ovo su postovi za tatu, kao kada bi neko od komšija došao i napisao istu stvar na ovoj temi. 

 

Cela ova tema je za tatu, sa sve zlim spancima, korumpiranom EL, grobarom Bodirogom, Vatikanom, milogorcima, mrskom zapadu koji nam radi o glavi.

Edited by goldberg
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Holly fuck, kakav zajeb. 

 

Naravno da je EL manje više neozbiljna organizacija, evo bez gledanja nek otvore knjige nama, Feneru, Panatinaikosu, mogu i Virtusu na primer, sto posto će naći mućkanja i slično. 

 

Ono što je jasno je da u takvim uslovima ne smeš da imaš propusta, jer će se svi udružiti da te naguze čim osete da možeš da ih ugroziš. Jebi ga, ne možete da u sred sezone dovedete novog trenera, Vildozu+Kampaca i da to prođe neprimećeno. Što neko napisa pre, kao neka seljačina koja ne plaća alimentciju ali se uredno kupuje najnovija džipčina i šabaniše se njime po kraju u kome gazduju neki drugi. 

 

Meni je najviše žao što neću moći da gledam Facunda u EL. Ni Čovića ni CZV kao kluba mi nije žao ni najmanje (da je situacija obrnuta, isto bih mislio i za nas, ko vas/nas jebe kad hoćemo po svaku cenu, a n'umemo). 

Edited by Dzep
  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da smo s pravom kaznjeni, to verovatno stoji. To ne porice ni klub. Mozda i ne bi trebalo previse talasati, jer ako bi izasli razlozi na svetlo dana zbog kog smo kaznjeni ("infringment") mislim da nam ne bi bilo dobro, osim ako ovi iz EL ne preteruju sa izrazima. Mislim da isprike tipa kako mi poslujemo "od 01.07.-30.06., a EL gleda 01.01-31.12." vise verovatno ne piju vode.

 

That being said: mislim da je kazna zabrane registrovanja igraca nesrazmerno visoka u odnosu na novcanu kaznu. Mislim da nam je prosla kazna bila € 10000 ili € 15000. Sad je samo malo uvecana na € 25000 (za sranja na utakmicama zna kazna da bude i veca od toga), ali zato doslovno na kraju 3 (tri) meseca zabrane registracije igraca. To je mislim potpuno suludo po meni, ali mozda je to kao neko resenje da nam ne odvale jos vecu novcanu kaznu. I onda kao znak dobre volje dozvolice nam da registrujemo igrace dan pre zavrsetka prelaznog roka.

 

Teorije zavere: Verovatno to ne pije vodu ako nam je ta inspekcija banula jos u novembru. Da li ih je neko zamolio da dodju u posetu? Ne znam. Ako ima zavere, onda je ista u domacem dvoristu.

 

Sve ostalo oko zavera: Mozda jeste, ali to se onda odnosi ne na to da li smo krivi, nego koliko treba da budemo kaznjeni.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Voleo bih da se ovo ikada desilo tom Realu ili Barsi,stalno se zale da je neprofitabilan sport kosarka u Evropi kako su svake godine u minusu po 100 miliona a onda bam cisti papiri,sve regularno???

Ma samo mi kasnimo sa plaćanjem, tako nam i treba. Ovo piši na tati ili rsb

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, daba said:

Da li ti stvarno mislis da se Kampaco dogovara za jedan dan,

 

Da li stvarno mislis da smo sa njim u pregovorima bili PRE kontrole?! Covek je katovan iz Dalasa 28. novembra. Da li stvarno mislis da smo mi odmah bili prvi u redu za pregovore, odnosno da smo ih zapoceli u ta dva dana do pocetka postupka kontrole (1. decembar)?

 

Ponavljam, bez obzira na dovodjenje Kampaca, popili bi kaznu. Nismo mi popili kaznu zato sto smo se udostojili da dovedemo Kampaca i time postanemo kandidat za Top8 ako ne i nesto vise. 

  

 

11 minutes ago, daba said:

Nije problem to sto su oni pokrenuli postupak vec drakonska kazna koja nije finansijske vrste,

 

14 minutes ago, LightWeight said:

Питање је дал би била иста казна као ова после потписа Кампаца

 

Ne znam da li bi bila ovakva, samo sam uveren da bi kazne bilo a znamo da nam nije prva. Tako da je negde i logicno sto je ova jaka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Setite se 2011 said:

 Dabo , džabe pišeš ...

 Biće bolje sledeće sezone kad ode NČ a dođe Šjor Boža 

 

Kao sto mozemo videti ,posebno poslednjih godina, Čović je bez mrlje u svojoj karijeri na mestu predsednika KKCz.

 

Covic za doživotnog predsednika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Ma samo mi kasnimo sa plaćanjem, tako nam i treba. Ovo piši na tati ili rsb

Malo ste vise dosadni sa time pisi na RSB. Nije lično vaš forum pa da vi govorite ljudima šta i kako,

Kasni dosta klubova procackaj malo po netu pa ces videti.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, daba said:

Daj da vratimo Vesića.

Ne branim ni jednu upravu pa bnecu ni ovu koja je imala i dobrih i losih strana da se ne lažemo.

Ali posto teras upravu voleo bih i da i napises koga vidis kao zamenu, bez da me razumes ti ili neko drugi pohgresno koga bi ti video kao alternativu.

 

Puna je Srbija Ostoja... Čović je već u godinama za penziju. Ne misliš valjda da nas doživotno vodi. Ako moramo žabu da pojedemo bolje odmah, da ne čekamo. A posle, zamisli čuda, možemo i njega da smenimo.

 

SNSova desetogodišnja uprava državom je definitivno dokrajčila ovo društvo. To se vidi i po upisima na ovoj temi. No to je već kolega Piksi elaborirao.

 

Danas je pala i poslednja Čovićeva odbrana, transaparentne finansije. Kao rukovodilac nema šta više ni prividno sa ponudi.

 

Osvrnuo bih se i na slučaj pretnji forumašima iz 2018. Lično smatram poražavajućim činjenicu da nakon svega toga na ovom forumu familija ima ogrmnu podršku.

 

Koji su uopšte uslovi za konačni raskid sa FMPom? Možemo li to ili ćemo morati da osnujemo novi klub? Ovo poslednje je još jedna pretnja glave familije.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Евролига шиљи патку.  Драконска казна је стандард који је за ову казну мала беба.  Ова казна не да је апсурдна већ чисто сумњам да ће опстати у промету као таква. Срамотно.  Треба их питати зашто се Евролига игра. Да би се шпански картели иживљавали или да би се атрактивност такмичења повећавала довођњем добрих играча у спорту који није солвентан. Да ли Евролига добија на атрактивности оваквим потезима?  

Edited by suptil
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, daba said:

Malo ste vise dosadni sa time pisi na RSB. Nije lično vaš forum pa da vi govorite ljudima šta i kako,

Kasni dosta klubova procackaj malo po netu pa ces videti.

Znam da kasne, nisam bio ozbiljan.

 

Ironija, sarkazam šta li je prikladnije za upis.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Da li stvarno mislis da smo sa njim u pregovorima bili PRE kontrole?! Covek je katovan iz Dalasa 28. novembra. Da li stvarno mislis da smo mi odmah bili prvi u redu za pregovore, odnosno da smo ih zapoceli u ta dva dana do pocetka postupka kontrole (1. decembar)?

 

Ponavljam, bez obzira na dovodjenje Kampaca, popili bi kaznu. Nismo mi popili kaznu zato sto smo se udostojili da dovedemo Kampaca i time postanemo kandidat za Top8 ako ne i nesto vise. 

  

 

 

 

Ne znam da li bi bila ovakva, samo sam uveren da bi kazne bilo a znamo da nam nije prva. Tako da je negde i logicno sto je ova jaka. 

Za tvoj info ja sam imao info sigurno dve nedelje pre nego sto je zvanicno obavljeno da je on nas.

I ponavljam ti kazna ne bi bila ovakva da smo mi doveli nekog osrednjeg igrača to smem u život da se kladim.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Takodje je i tajming kazne jako upitan, pa sta su radili pre pocetka sezone i zasto tada nisu kontrolisali i kaznjavali klubove nego ih pustili da se takmice u EL? Nego cekali sredinu sezone da zabrane registrovanje novih igraca. Nasa je sreca sto od starta imamo siroki roster inace bi usled svih ovih povreda sad igrali sa 9 igraca utakmice. Ako nas kaznjavaju zbog Adamsa ili trenera Jovanovica koji su bili akutuelni ove sezone onda je to takodje izuzetno sumnjivo jer mi bukvalno svake sezone dugujemo aktuelnim igracima plate, a ako se dese tuzbe to bude posle godinu, nekada i dve, od kako je taj igrac igrao za nas. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kontra said:

 

Puna je Srbija Ostoja... Čović je već u godinama za penziju. Ne misliš valjda da nas doživotno vodi. Ako moramo žabu da pojedemo bolje odmah, da ne čekamo. A posle, zamisli čuda, možemo i njega da smenimo.

 

SNSova desetogodišnja uprava državom je definitivno dokrajčila ovo društvo. To se vidi i po upisima na ovoj temi. No to je već kolega Piksi elaborirao.

 

Danas je pala i poslednja Čovićeva odbrana, transaparentne finansije. Kao rukovodilac nema šta više ni prividno sa ponudi.

 

Osvrnuo bih se i na slučaj pretnji forumašima iz 2018. Lično smatram poražavajućim činjenicu da nakon svega toga na ovom forumu familija ima ogrmnu podršku.

 

Koji su uopšte uslovi za konačni raskid sa FMPom? Možemo li to ili ćemo morati da osnujemo novi klub? Ovo poslednje je još jedna pretnja glave familije.

 

 

Ne mislim ja ništa niti sam ista rekao. A opet ti mi nisi odgovorio koga vidis kao alternativu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još jednom za ove sa jeftinijim ulaznicama  - nismo kažnjeni samo zbog dugovanja već zbog muljanja sa papirima. Makar je to objašnjenje iz Evrolige koja je svakako jedna nepoštena, šibicarska i neozbiljna organizacija ali biram radije da verujem njima nego Nebojši Čoviću koga je stvarnost mnogo puta demantovala. Ovde neki pišu kao da imamo 16-0 skor pa se posrali Real i Barsa od nas, kao da imamo budžet Albe i kao da smo etalon za poštenje i lepo ponašanje. Prava adresa za žalopojke nije u Barseloni nego kod NČ.

 

Jel EL kriva što smo imali diletanta za prvog trenera?

Jel EL kriva što dovodimo islužene rage da se motaju oko prvog tima?

Jel EL kriva što naguravamo u halu 1000 ljudi preko kapaciteta?

 

Situacija je takva kakva je. Šut sa rogatim nam neće ništa dobro doneti ali ne bi bilo loše da se prečešljaju papiri i ostalih evroligaša sa svim "dođem ti" dilovima. Nadam se da je ovo samo početak jer će tek BATovi da rade kod novokomponovanih bogataša među kojima mi nismo jedini.

  • Like 14
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...