Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

11 hours ago, NikadProtivKaline said:

prilicno sam siguran da faku nije dosao samo da igrao protiv borca i mzt-u dok mu kaplje lova

Takodje. Nisam bas siguran da mu odgovara da nema prozor ka EL i da su mu pare motiv za ABA. Mada, bilo kada da zaigra u EL, imace sta da pokaze i da na leto ima ponude sa svih str. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Урош19 said:

Igranje bez Džonija i Vildoze ne možeš nazvati samoubistvo ili pucanje u nogu jer su oni povređeni pa zato ne igraju. Bilo bi samoubistvo da su njih 2 zdravi a da Duško daje Pefiju da igra 35 minuta.

Inače ova ekipa je bez Kampaca napravila 7-2 tako da stvarno može malo manje drame kako ćemo izgubiti sve i biti 11 na kraju sezone zato što neće odigrati još jednu utakmicu u EL možda. Ljudi ovde cele sezone samo ulaze i mrače sa svakim upisom. Prvo Dovla (ajde to je razumljivo), onda Nedović će biti promašaj i večiti luzer od igrača ali je kumara pa je došao da se tali sa Čovićem, pa neće Vildoza doći, pa onda neće Duško, pa onda neće Duško ništa uraditi, pa onda ubiće ih sve treninzima, pa onda to je par pobeda jer je tek došao, onda Kampaco neće doći nikad što ne objavljuju i evo sad igraće u EL u martu tek i bićemo 12. Neverovatno. 

Da,ova ekipa je bez Kampaca napravila 7-2,ali sa Vildozom u ekipi.U mom postu se ne vidi nigde mracenje vec samo ukazujem na neozbiljnost rukovodstva kluba zbog Kampaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je sve očiglednije da se ponašamo kao neka seljačina koja ne plaća alimentaciju za decu ali je nabavila novi džip (ko zna kako i kojim kanalima). Pa i logično je da svako ko je neutralan bude protiv takvog tipa, budite realni. Žao mi samo Duška i igrača koji ništa nisu krivi za ovaj cirkus o kome se više piše nego o njihovim igrama. Šta više, možda je krađa protiv Barse i posledica ovakvog bahaćenja ovog gore opisanog tipa, a preko leđa poštenih momaka i trenera. Očigledno je da Facu neće biti registrovan do daljnjega i da one konferencije, 4 skakaonice i armije priglupih čuvara vatre služe samo za mazanje očiju i "jaoj šta nam rade" priču.

 

Jbga, šta je tu je. Što se mene tiče, fokus na igrače i Duška pa nek probaju koliko mogu ovako oslabljeni. Seniorskih igrača da popunimo 12 svakako imamo u svakom trenutku. Na to je bar gazda mislio. Ima još mnogo da se igra, kad smo počeli iz dubokog minusa zbog igrarija sa pripravnikom, možda se izvučemo i iz ove rupe. Znam da će igrači dati sve od sebe i meni je to dovoljno.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, fasper said:

Ocigledno ovde nisu problem samo dugovanja vec i papiri nam nisu cisti.

To moze da ima dugorocne posledice po klub. Opasno su nas nagazili iz Evrolige.

Modus operandi onog koji se pita bukvalno za sve u klubu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je sve očiglednije da se ponašamo kao neka seljačina koja ne plaća alimentaciju za decu ali je nabavila novi džip (ko zna kako i kojim kanalima). Pa i logično je da svako ko je neutralan bude protiv takvog tipa, budite realni. Žao mi samo Duška i igrača koji ništa nisu krivi za ovaj cirkus o kome se više piše nego o njihovim igrama. Šta više, možda je krađa protiv Barse i posledica ovakvog bahaćenja ovog gore opisanog tipa, a preko leđa poštenih momaka i trenera. Očigledno je da Facu neće biti registrovan do daljnjega i da one konferencije, 4 skakaonice i armije priglupih čuvara vatre služe samo za mazanje očiju i "jaoj šta nam rade" priču.

 

Jbga, šta je tu je. Što se mene tiče, fokus na igrače i Duška pa nek probaju koliko mogu ovako oslabljeni. Seniorskih igrača da popunimo 12 svakako imamo u svakom trenutku. Na to je bar gazda mislio. Ima još mnogo da se igra, kad smo počeli iz dubokog minusa zbog igrarija sa pripravnikom, možda se izvučemo i iz ove rupe. Znam da će igrači dati sve od sebe i meni je to dovoljno.

Ono sto sam mislio ranije, to mislim i sada. Nismo imali novac i krpili se, a onda kada smo dobili novac i platili sve, tada su spanci stupili na scenu. Malo mi je cudno kako ce odgovoriti na registraciju Kampaca pocetkom sledece nedelje. Znaci kada prodje Barsa, Valensija i Real. Naravno  i smo krivi, ali spanci kao i uvek do sada namestaju. Uvek su to radili u svim sportovima, jednostavno ne znaju da igraju sportski, ma koliko da su jaki.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

O kazni Crvene zvezde za “Informer” je govorio direktor za komunikacije Dijego Fernandez. On je rekao da Komisija za finansije tek treba da pogleda papire koje je poslala Crvena zvezda:

– Komisija za kontrolu upravljanja i Komisija za finansije su organi koji vrše nadzor nad ispunjavanjem pravila finansijskog fer-pleja. Nema određenog vremena kada će pitanje biti rešeno, jer Komisija za finansije treba da pregleda svu dokumentaciju pre nego što donese odluku. Razumećete, to je složen proces. Očekujemo nove informacije najkasnije početkom sledeće nedelje – poručuju iz Evrolige.

 

Smejurija i od organizacije

Nivo kls

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dovedes Vildozu pre Baskonije, Kampaca pre Reala. Ne cude me nasa dugovanja, verovatno to nije bio problem I nije se reagovalo jer nismo bili konkurentni. Sada je situacija drugacija I svaku sitnicu gledaju. I gle slucajnosti, propustice te 3 utakmice protiv Spanskih klubova(moje misljenje) pa ce biti registrovan.

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fasper said:

Samo da ovo ne utice na dolazak Polonare. Bas nam treba igrac tu. Bentil je neupotrebljiv.

Dolaskom Polonare jedan od favorita ispada iz Top 8. A jos jednog potencijalnog igraca, mozda I jedan F4 favorit. Bas me zanima kako ce se odvijati stvari... 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Nema nam sreće dok su klubovi ovako organizovani..."svačiji a ničiji", dok niko nema apsolutnu odgovornost za sve baljezgarije koje napravi, dokle god je svaki transfer, svaka plata, svako sponzorstvo, "poslovna tajna"...Ovako nam država izgleda već decenijama pa je normalno da se to reflektuje na sve sfere društva...

Niko nama ovde nije kriv, ni EL, ni praznici, ni "mrski" Španci...samo i isključivo mi. Dovoljno vam je to što nema "saopštenja", da li iko misli da bi inženjer propustio priliku da poentira? Ovako se zavukao u rupu, pušta buve i poluinformacije da zavara trag.  Što neko napisa, žao mi Duška i igrača, uticaće ovo na njih ni krive ni dužne a oni jedini zaslužuju bezuslovnu podršku, svi do jednog.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Nema nam sreće dok su klubovi ovako organizovani..."svačiji a ničiji", dok niko nema apsolutnu odgovornost za sve baljezgarije koje napravi, dokle god je svaki transfer, svaka plata, svako sponzorstvo, "poslovna tajna"...Ovako nam država izgleda već decenijama pa je normalno da se to reflektuje na sve sfere društva...

Niko nama ovde nije kriv, ni EL, ni praznici, ni "mrski" Španci...samo i isključivo mi. Dovoljno vam je to što nema "saopštenja", da li iko misli da bi inženjer propustio priliku da poentira? Ovako se zavukao u rupu, pušta buve i poluinformacije da zavara trag.  Što neko napisa, žao mi Duška i igrača, uticaće ovo na njih ni krive ni dužne a oni jedini zaslužuju bezuslovnu podršku, svi do jednog.

A sta ocekujes da inzenjer krene na Evroligu? Pa nije ovo Aba, Kls, Ostojan, Bokan i slicna ekipa pa da puca iz svih oruzja. Mi bi bez te iste Evrolige bili tim u rangu Mornara i ulazenje u rat sa njom nije bas najpametniji potez. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Znaci zla EL je kriva za registraciju jer hoce pobede Barse, Valensije i Reala..

Mislis da uopste nema masla Reala,Baskonije,Barse i slicnih licenciranih klubova?

Nasa je krivica siguran sam,ne verujem cak da je ta dokumentacija i poslata cak ali siguran sam da se licencirani klubovi mesaju u razne stvari,bilo to vezano za njih ili ne... Jedini razlog zasto ne gotivim EL jer je organizacija dosta losa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Mislis da uopste nema masla Reala,Baskonije,Barse i slicnih licenciranih klubova?

Nasa je krivica siguran sam,ne verujem cak da je ta dokumentacija i poslata cak ali siguran sam da se licencirani klubovi mesaju u razne stvari,bilo to vezano za njih ili ne... Jedini razlog zasto ne gotivim EL jer je organizacija dosta losa.

Sta je lose kad niko i ne zna razlog sto covek ne igra, ali donosis zakljucke na keca. Svi znaju da su u klubovima drzavne pare pa ih opet pustaju da muljaju..tu mislim i na kkp.

 

Klub treba da izadje sa tacnim razlogom..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...