Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ona velika zavesa iza kosa je roknula sa plafona posle utakmice.

To mi rece drugar dok smo sedeli u kaficu posle utakmice.

Sreca pa se hala ispraznila, ostalo bilo jos desetak ljudi.

Jebem ti renoviranje Pionira i Vesica.

Naravno da od ventilacije nema nista ali to je nista za ovo, ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je pala za vreme utakmice.

  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Vlada_79 said:

Ma suludo je strancu u zrelim godinama, sad cekati ko zna koliko da mu se vrati pouzdanje, kada mu je plafon inace nizak. Ciglarenje moze trajati i dva meseca. Najgore sto mi izgleda kao da se on nesto bas i ne uzbudjuje mnogo. Realno za ekipe koje pikaraju top 8 i sa pravom se nadamo, igrac kao on moze biti treca cetvorka u rotaciji a za ove sa dna druga. Grozan igrac, kome eto tako lako pada samopouzdanje do te mere da izgleda kao random cetvorka iz druge ABA lige.

Bentil nije bio bas odusevljen kad je dosao kod nas. Od pocetka priprema mu je sve smetalo. Onda su pocele utakmice i mogao je kod Vlade da igra kako hoce pa je i igrao vecinom za sebe a manje za tim.

Sad kod Duska mora i da se dokaze i pokaze da bi imao minute. Ne ide to bas sjajno a ne pomaze ni to sto on misli da je igrac za bolji tim od CZ.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Clash said:

Ona velika zavesa iza kosa je roknula sa plafona posle utakmice.

To mi rece drugar dok smo sedeli u kaficu posle utakmice.

Sreca pa se hala ispraznila, ostalo bilo jos desetak ljudi.

Jebem ti renoviranje Pionira i Vesica.

Naravno da od ventilacije nema nista ali to je nista za ovo, ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je pala za vreme utakmice.

 

Kakva ventilacija, kada u halu pustiš par hiljada ljudi više od kapaciteta i xy% ljudi u hali konstantno puši i duva.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

 

Kakva ventilacija, kada u halu pustiš par hiljada ljudi više od kapaciteta i xy% ljudi u hali konstantno puši i duva.

Veceras mi je bas bilo vruce i zagusljivo. Npr.proslu je bilo manje nego veceras.

Link to comment
Share on other sites

Rano je za top 8 projekcije, niko nije siguran sem Reala, Barse i Olija, niko nije otpisan sem Albe i mozda Asvela.

 

Sad kad se glava malo ohladila posle poraza, ipak mi je glavni utisak sa utakmice da imamo mnogo zajeban tim i mnogo dobrog trenera. Ako smo u stanju da oslabljeni dobijemo u Pireju, a onda jos i bez Vildoze napravimo +27 protiv Barselone u jednom periodu meca (od -15 do +12), samo nebo je granica ove ekipe kad se kompletira (i doselektira). Ne pamtim da sam za neki Zvezdin tim verovao da imamo legit sanse za pobedu protiv svakog protivnika i u svakoj hali, a sada to definitivno postaje slucaj. Sem Blaugrane, najteza gostovanja smo vec pregrmeli, a u Pioniru sve mozemo da bijemo.

 

Sto se tice Bentila, rekao bih da je pored objektivne limitiranosti glavni problem bezvoljnost nakon sto je od go-to igraca sveden na pomocno osoblje. Vidno igra preko one stvari, preko noci je postao nebitan, sa tendencijom da bude jos nebitniji. Nema govora o silbovanju, ali nisam vise tako siguran da je dovodjenje cetvorke pogresan potez k'o sto mi se na prvu cinilo, iako sam i dalje team Zeller centar.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Valensija said:

Uvijek bio. Mirotic je ljudina!

Vracam se letos iz Madrida, a on u avionu. Noga u gipsu. Na izlasku u Surcinu, nisam izdrzao, pridjem mu i kazem, Nikola, nadam se da cete brzo biti OK. On kaze, uz osmeh, ma naravno. Stvarno, odaje utisak prijatnog i dobrog coveka. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Hladne glave:

Odlican tim, odlican trener. Svaka cast momcima, poginuli su. 

Samo faul da smo napravili. 

I niko ne moze da me ubedi da sudija nije video ovaj aut, ovo nije malo gazenje auta vec ogromno. Deluje mi samo da nije smeo da svira, pa je iso na foru nema sanse da odavde pogodi. Sramno. 

 

I da ponovim sa live teme, ukoliko dovedemo Polnaru, on Vildoza, Kampaco, Nedovic i Petrusev. Kakvu ce energiju imati ova ekipa au. Oberucke bih prihvatio rokadu Dobric-Blazic (kojeg nikad nisam gotivio), kako bi tad ekipa ginula tek. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Laki21 said:

 

To je to. Imaćemo najjači tim u istoriji i biti devet ili deseti. Da sigurno uđemo u osam treba nam najmanje 12 pobeda u preostalom delu takmičenja.

 

Nismo mi baš tikve bez korena.

 

Moka, Duci, Kaponja, Vučinić i Cvele. Teško da može bolje.

 

Pre neki dan neko napisa da je Čović najbolji predsednik Zvezde u istoriji, on čak nije ni najbolji Nebojša kao predsednik.

 

Što se današnjice tiče. Teško se prima kod nas ovaj američki princip takmičenja. Nema mnogo prostora ni za slavlje a ni za tugu. Mečevi se igraju u kratkom vremenskom razmaku i nema prostora za velike emotivne amplitude kao što je kod nas slučaj. Za nas je važno da imamo odličan tim, stručni štab i kao krajnji ishod prikladnu igru. Sve je na mestu, ostaje samo da se uživa i da se pazare karte za Kaunas. 🙂

 

Nedović igra košarku života, izgleda kao da mu je vreme na terenu usporilo.

 

Naravno, sve je uslovljeno ovim problemom registracije. Ne znam da li mi je promaklo ali nisam video da je Evroliga objavila neki dokument na koji se poziva za ovu suspenziju. Ako je to stvarno slučaj onda su krajnje neozbiljni.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Clash said:

Ona velika zavesa iza kosa je roknula sa plafona posle utakmice.

To mi rece drugar dok smo sedeli u kaficu posle utakmice.

Sreca pa se hala ispraznila, ostalo bilo jos desetak ljudi.

Jebem ti renoviranje Pionira i Vesica.

Naravno da od ventilacije nema nista ali to je nista za ovo, ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je pala za vreme utakmice.

Pa ona se tako spušta 😁 Ona je podignuta samo tokom utakmica. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Guru said:

ezgif-com-gif-maker-12.gif

 

ezgif-com-gif-maker-13.gif

 

ezgif-com-gif-maker-14.gif

 

 

Da mi je neko rekao da ćemo sa Nedovićem na pleju imati 6-7 izgubljenih lopti ne bih verovao. Vrhunsku sezonu igra.

 

Emotivno za mene težak poraz jer nismo zaslužili da izgubimo. Ne zameram momcima ništa ni Markoviću ni Laziću ni Filipu igrali su top tekmu, sitna greška na kraju nas je koštala. 

Bilo je pre utakmice govora da Šanli neće igrati, kad sam ga video na zagrevanju znao sam da će nas ukanaliti , uvek je neki Plajs, Šanli itd 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako Nedović uspori vreme na ulazu. Čovek skoči, zatim sagleda situaciju, može li pas nekome, ukoliko ne može, sagleda da li bolje levom ili desnom, da li prvi ili drugi obruč, i proleti pored protivnika na polaganje. Izuzetno elegantno, esencija košarke. Jako zreo meč je odigrao. Fokusirano, odgovorno. Krenuo je loše, čak ga je Duško izveo, ali nakon povrede Vildoze, potpuno je preuzeo komande. Samo da nastavi u ovom ritmu.

 

Iznenadilo me je da je Veseli toliko izgubio na fizikalijama i čvrstini, i Luka i Petrusev su ga pregazili. 

 

@Guru ako moze neka statistika za Lazarevića, u mečevima u kojima je baš imao neke specifične defanzivne zadatke - Klajburn, Vezenkov, Mirotic.. kako je to izgledalo, odnosno da li su ga,  koliko i odakle napadali i sa kakvom uspešnošću.

  • Like 23
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...