Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

10 hours ago, Don Dusko said:

Nego gde je odjednom nestala prica o domacim igracima? 😄

Doncic, Jokic i Teo trenutno ne mogu da svrate do nas, pa se evo malo ispomazemo sa ovim sto se nadje na trzistu. A znamo da tu nema mnogo sta da se nadje, pa daj sta das... 🙂

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mister-no said:

Mi matori imamo jednu pesmu još kada je original Ronaldo Zuba gostovao na Marakani -
Barselona, Barselona ima jednu manu..

Kad verovatno niko na stadionu nije video Giovannijev gol i kad je Mourinho naučio tajne vrhunskog fudbala 😀

Edited by Piksi
  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mister-no said:

Mi matori imamo jednu pesmu još kada je original Ronaldo Zuba gostovao na Marakani -
Barselona, Barselona ima jednu manu..

Ау па за ту утакмицу сам зарадио укор разредног јер сам бежао са последња три или 4 часа. Али сам му уредно то најавио 🤣🤣🤣....

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Barselona je po imenima stvarno prejaka (kao i prethodnih nekoliko godina) ali Šaras iz nekog razloga insistira na igri na mali broj poena i nikako da otključa pun napadački potencijal tima. Možda su neki igrači prošli svoj zenit, poput Higginsa i Veselog, ali stvarno su brutalno pokriveni svuda i ne bismo bili favorit protiv njih sve i da su Facu, Polonara i Teo u sastavu. Međutim, ova Duškova Zvezda je tvrd orah, Pionir će biti krcat pa se nadam da opet možemo do iznenađenja. Iz nekog čudnog razloga, pored Mirote Šaras najviše slobode dopušta Laprovitoli, njega će morati Lazić da ganja uzduž i popreko. Očekujem preko 3 poena Hollanda i tad nam šanse znatno rastu. 

 

Eventualni poraz ne treba shvatati tragično, ova ekipa je pokazala da nije domaćica i da može da igra konkurentno na svakom parketu u Evropi.

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Николица said:

Ау па за ту утакмицу сам зарадио укор разредног јер сам бежао са последња три или 4 часа. Али сам му уредно то најавио 🤣🤣🤣....

Ja išao stopom iz Kg ...nije se imalo i za put i za kartu😏😏😏

Ali prioriteti se moraju znati💪💪💪

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Veseli ne ide u istu recenicu sa Higinsom.Partije su mu sasvim dobre,ima slobode da sutira tu poludistancu sto mu je recimo kod Zelimira bilo strogo zabranjeno.Dok je Higins neprepoznatljiv.

Skeptican sam po pitanju Petruseva na 5 ali recimo moguce da mu je tu idealan protivnik Veseli,nema valjda pretnje da ga ugurava u kos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Николица said:

Ау па за ту утакмицу сам зарадио укор разредног јер сам бежао са последња три или 4 часа. Али сам му уредно то најавио 🤣🤣🤣....

ja sam imao osam godina kada sam pobegao iz škole da bih gledao Zvezdu protiv Arsenala, pobedili golom Blagojevića na datum koji će se kasnije ispostaviti dan rođenja moga sina, 23.11. ali 16 godina kasnije. dolazim kući , staraca nema ali zateknem majstora kako popravlja mašinu. pošto je i on  bio naš navijač smo skupa nastavili gledati utakmicu 😁. mama je morala pravdati izostanak ali nije bio problem jer mi je ona i usadila ljubav prema Zvezdi, 

Edited by bodo
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Meni je nekako za večerašnji meč ključna naša energija. Trenera imamo, pun Pionir imamo, tim imamo, Da se sve to slije u jedan pozitivan impuls i da krenemo od samog starta kako treba. Vreme je da jedan meč otvorimo sa plusom.

Preskočio bih priču o snazi Barse, Mirotiću, Šarasu i ostalima. To se sve zna. Fokusirao bih se na nas, našu motivaciju, pamet i strpljenje, uz neophodan visok energetski nivo. Ako sve to bude ok, imamo šanse za pobedu koja se neće valorizovati samo kroz nova 2 boda u trci za što bolji plasman, već doneti i pravu potvrdu dobre forme i kvaliteta ekipe na čemu možemo dalje graditi naš rast, što je po meni još bitnije.

Pritiska ne bi trebalo da ima, moranja još manje. Očekujem dobar meč i nadam se našoj pobedi.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Svi prepisuju od njih, slobodno pročitajte. :classic_smile:

 

Quote

Al netto di questo "ban", il sito serbo Sportski Zurnal riporta l'accordo tra Polonara e la Stella Rossa,

 

Quote

Achille Polonara sarebbe l'ultimo clamoroso colpo della Stella Rossa. Lo riferisce il sito Zurnal

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...