Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, K.Dot said:

Petrusev nam je najbolji visoki. Postoji li šansa da ga ubedimo da ostane još jednu sezonu kod nas?

Naravno da postoji.

Bio bi glup da ne prigrabi priliku da Dusko napravi igracinu od njega.

Uz to smo i kontenderi 🙂

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, uzeo sam da gledam utakmicu imajuci na umu da gubimo i to lagano. Ipak je to upgrade F4 Olimpijakosa od prosle godine. Nisam mogao da sanjam da cemo dobiti. 

Hvala vam momci sto ste mi na lep nacin skratili 2h od 8h dugog puta. 

Petrusev i Vildoza 🤯

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

A sto se sudjenja tice... bilo je gresaka, na stetu obe strane. Bilo je losije nego sto ocekujemo za nivo EL. 

Najgore je bilo ono kad su na nedosudjeni faul Lazica odmah napravili ociglednu kompenzaciju faula u napadu. To ne razumem, sta te sudije misle u tim momentima? Da ce sa dve greske biti bolje ocenjeni umesto sa jednom? OK, kao nesto su kompenzovali ali i to je pitanje da li je bas jednako.

 

Jos jedna drasticna greska, na stetu Zvezde, je i ova situacija ispod, ocigledan aut prilikom prijema lopte. Umesto da imamo loptu dobili smo licnu gresku i 2 bacanja koja su realizovana. 

 

tIx33Tv.jpeg

 

 

Inace, da li je normalno da oni likovi sede izmedju klupe i zapisnickog stola? To su navijaci, proslavljali su koseve Olimpijakosa... Bukvalno skacu i u toku same igre i smetaju nasoj klupi. Bilo ih je i sa druge strane, prema Olimpijakosovoj klupi ali su bili mirniji.  

  • Like 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bosMan_jr said:

Ne treba ga pustiti da padne psiholoski, nadam se da ce na sledecoj tekmi u ABA da dobije svoju porciju suteva.

Trebace nam i on za nastavak sezone, naravno u sebi primerenoj ulozi, a ne u ulozi lidera koju je spletom nesrecnih okolnosti imao pri skoru 1-6 kada je @uini likovao sto sam ga lose analizirao i prihvatio pri dolasku.

 

a nisam, decko je pokazao sve sto sam najavio - koristan kao role player, kao lider ili 1-2 napadacka opcija moze ako ekipa ima neku od sledecih namera:

 

brick for vic

play bad for french lad

induce despair for new gobert

 

u suprotnom ne

 

 

 

 

ne bih se slozio sa ovom tvojom tezom (ponovo); bentil je na pocetku sezone sticajem okolnosti bio prva opcija, go-to guy. sada sa pojavom ultimativnog petruseva, nije ni cetvrta a cela logika igre nam se prirodno promenila i on je sada role player, koji radi prljav posao.

 

sasvim prirodno za ovu solidno jaku euroleague ekipu, koja ce dobiti novu dimenziju sa facuom.

 

zapravo, to je samo plus za bentila, posto ocigledno nije umisljen lik i prihvata se stvari koje su logicne za tim u datom kontekstu.

 

naravno da nije toliko dobar u sporednoj ulozi, bentil je kao neki julius randle za evropu, bas ima slicne pros i cons ali ima dobar mindset, za razliku od julija.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...