Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Postoje razlozi zašto je Bentil igrao ovako malo. Prvi je što su Mitar i Petrušev igrali sjajno zajedno, a drugi što je Lazarević odlično pokrivao svoje minute. Bentil se vratio uglavnom na onaj nivo (bes)korisnosti, pre dolaska u Zvezdu. Kod Dovle je igrao svoju kaubojštinu i nešto je i ulazilo, pa se naložiše ljudi da je najbolji igrač tima. Duško ipak malo redukuje njegove minute i koristi ga onda kada i koliko treba. Zasad sve top izgleda, još kad sekretarica u EL pročita Nebojšinu vacap poruku i skine nam zabranu, sa Kampacom nam ni Kup Koraća nije nedostižan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono sto me najvise raduje jeste da je ovo jedna TIMCINA, vidi se volja, zelja, kod svih ali bas svih igraca, i da se bore kao tim na svakoj utakmici i do kraja.

Veliko bravo i nasem treneru, koji je najzasluzniji za to.A cini mi se i da je i on jako jako zadovoljan sa momcima.

 

Veceras Petrusev sjajan,svaka cast mali!!!

Vildosu naravno ne treba ni komentarisati.

Takodje jako bitna sekvenca Dobrica, ovo ce mu veceras sigurni znaciti na polju samopouzdanja.

 

Jos jednom veliko BRAVO za tim!!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

To nam je spasio meč jer ruku na srce nikakav je u zadnje vreme 

 

Bentil je u onom burazerskom Jovanovićevom sistemu bez ikakve odgovornosti, smisla i sistema delovao daleko bolje od stvarnih kvaliteta, on je doslovno ikona igrača koji popuni statistiku a tim mu izgubi 15 razlike.

Sada gde se od njega traži gomila odgovornosti što u individualnoj što u timskoj igri, tu ne može da se snađe, jer niti poseduje dovoljan skill niti IQ da bi mogao da u potpunosti odgovori zadatku. Zato mu je epizodna uloga sasvim dovoljna, može biti koristan u njoj gde radi tačno jasno definisane stvari.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki21 said:

 

Za Vildozu se znalo da je vrhunski igrač, mada ovo što igra je vrh njegove karijere.

 

Petrušev tek pod Ivanovićem talenat uspeva da pretoči u kvalitet, što ranije nikada nije uspevao.

 

Ukoliko jednom uspeju da registruju Kampaca za EL i ako se ne pogreši u izboru centra, možemo da izađemo na crtu bilo kome.

Velika je Duskova uloga u svemu tome

Mi smo bez Bentila u 2.poluvremenu odigrali ovako sakati

Nakon tekme on nasmejan sa saigracima :Hail:

Da smo izgubili sumnjam da bi ga iko to pitao jer su shvatili da covek ne robuje sablonima 

Lazarevic koji do pre dve utakmice nije ni ulazio ni u aba odigra 26 min i to kakvih

Covek je bas ozbiljno trenersko ime i najvece pojacanje za nas

  • Like 23
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bodo said:

To nam je spasilo meč jer ruku na srce nikakav je u zadnje vreme 

Ne treba ga pustiti da padne psiholoski, nadam se da ce na sledecoj tekmi u ABA da dobije svoju porciju suteva.

Trebace nam i on za nastavak sezone, naravno u sebi primerenoj ulozi, a ne u ulozi lidera koju je spletom nesrecnih okolnosti imao pri skoru 1-6 kada je @uini likovao sto sam ga lose analizirao i prihvatio pri dolasku.

 

a nisam, decko je pokazao sve sto sam najavio - koristan kao role player, kao lider ili 1-2 napadacka opcija moze ako ekipa ima neku od sledecih namera:

 

brick for vic

play bad for french lad

induce despair for new gobert

 

u suprotnom ne

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Bentil je u onom burazerskom Jovanovićevom sistemu bez ikakve odgovornosti, smisla i sistema delovao daleko bolje od stvarnih kvaliteta, on je doslovno ikona igrača koji popuni statistiku a tim mu izgubi 15 razlike.

Sada gde se od njega traži gomila odgovornosti što u individualnoj što u timskoj igri, tu ne može da se snađe, jer niti poseduje dovoljan skill niti IQ da bi mogao da u potpunosti odgovori zadatku. Zato mu je epizodna uloga sasvim dovoljna, može biti koristan u njoj gde radi tačno jasno definisane stvari.

Pa mislim da je Dusko upravo to prepoznao i sukladno tome mu i skresao minutazu. Na sreću svih nas. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

Lazarevic mora da ima minute, jer je elitni defanzivac i hustler na EL nivou. I bas je tipican igrac kom se dize patka kad odigra dve dobre odbrane i onda je u stanju i da ubaci nesto. Posle Klajburna, resetovao je i Vezenkova. Redovno uhvati neki skok kad mi odigramo supalj napad, bas zlata vredan igrac. 

A i cini se da je igrac za Duska

Videlo se da ga bodri i posle faulova

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne treba ga pustiti da padne psiholoski, nadam se da ce na sledecoj tekmi u ABA da dobije svoju porciju suteva.

Trebace nam i on za nastavak sezone, naravno u sebi primerenoj ulozi, a ne u ulozi lidera koju je spletom nesrecnih okolnosti imao pri skoru 1-6 kada je @uini likovao sto sam ga lose analizirao i prihvatio pri dolasku.

 

a nisam, decko je pokazao sve sto sam najavio - koristan kao role player, kao lider ili 1-2 napadacka opcija moze ako ekipa ima neku od sledecih namera:

 

brick for vic

play bad for french lad

induce despair for new gobert

 

u suprotnom ne

 

 

 

Slazem se ali ne može da bude glavni dasa. Ako to prihvati bez narušavanje atmosfere u ekipi onda sve pet. A svakako zaslužuje malo strpljenja za ovaj nadam se trenutačni slump

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva velika i divna pobeda, kakva karakterna i sjajna grupa momaka, i kakav fantastican trener😎Uzivam svakim atomom svoga zvezdaskog bica, nemoj neko nesto da prikenja, ignorisem, ne cujem, aaaaaa...🤣

Edited by Gudura
  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...