Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, Gilmour said:
15 minutes ago, bosMan_jr said:
A kakav je pomenuti momak iz Turk Telekoma, vidim da odlicno guraju sezonu u Turskoj, ali sam ih bas malo gledao?

Hasan Martin za siromašne.

Pa sad... Trenutno mislim da je bolji. O atleticizmu necu ni da pricam.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Gilmour said:

 
Zvezdi više treba malo mesa pod košem, neki masivni skocko od 205-208cm, uz solidno trocifrenu kilazu.

Neki Patrik Jang iz Olija recimo.

Slažem se, ali daj nekog navedi ko nije u penziji. 🙂 

Ja ne vidim nikoga trenutno da bi mogao biti doveden osim Ismaela, a da nije mačka u džaku ili da nije pod ugovorom sa ozbiljnom ekipom, gde bi obeštećenje bilo i jače dosta od onog koje bismo platili za Francuza. A ako još jurimo isključivo undersized "masivnog skočka", tek tu ćemo malo teže naći šta. Usput, ne znam ni da li bi Pariz pustio igrača, niti koliko bi bilo obeštećenje, samo mi je pao na pamet čovek, + ne igra EL pa deluje na papiru realnije od mnogih drugih. 

Edited by displejnejm
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, displejnejm said:

Slažem se, ali daj nekog navedi ko nije u penziji. 🙂 

Ja ne vidim nikoga trenutno da bi mogao biti doveden osim Ismaela, a da nije mačka u džaku ili da nije pod ugovorom sa ozbiljnom ekipom, gde bi obeštećenje bilo i jače dosta od onog koje bismo platili za Francuza. A ako još jurimo isključivo undersized "masivnog skočka", tek tu ćemo malo teže naći šta. Usput, ne znam ni da li bi Pariz pustio igrača, niti koliko bi bilo obeštećenje, samo mi je pao na pamet čovek, + ne igra EL pa deluje na papiru realnije od mnogih drugih. 

Nick Perkins, Angel Delgado 🙂 mada i Karsijaka je u naletu, Turk Telekom takodje pa nisam no pomenuo Dzounsa, ali Perkins vec 2-3 godine u Brindiziju, glavni igrac, nit igraju Evropu, nit su nesto specijalno uradili u Serija A... 203cm, mrcina sa odlicnim sutem.

Edit: ove sezone sutira 20% za tri, al u prethodne dve nije bio ispod 30%

Edited by Pero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pero said:

Nick Perkins, Angel Delgado 🙂 

Nick mi se čini kao pomalo mačka u džaku, tj. za takve igrače nikad nisam siguran kako bi se snašli na ovom nivou, deluje kao dosta lošija verzija Martina. Delgado mi se dopada. 🙂 Ali je opet pitanje obeštećenja...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, displejnejm said:

Nick mi se čini kao pomalo mačka u džaku, tj. za takve igrače nikad nisam siguran kako bi se snašli na ovom nivou, deluje kao dosta lošija verzija Martina. Delgado mi se dopada. 🙂 Ali je opet pitanje obeštećenja...

Nece njega Karsijaka pustiti nazalost, mada mislim da su ispali iz BCL, ko ce ga znati 🙂

Link to comment
Share on other sites

Nista ja ovde vise ne bih dirao. Guliti sa ovim sto imamo. Dzoni se vraca pocetkom februara Martin pocetkom marta, bice tu u borbi za trofeje i u eventualnoj borbi za top 8. Do tada osposobiti Kuza za 10 mpg i Dalibora za isto toliko u el, a u aba za jos vise. Mi i sada imamo 4 igraca pored klupe, dolaskom jos 2 nova taj broj bi se popeo na 6, tako da bi van 12 bili i igraci koji imaju sada znacajnu ulogu u timu.

Link to comment
Share on other sites

Zato smo ti i ja na forumu😉 a Dusko na klupi... Ne moze Kuzmic vise nista da pruzi sem pocetnih 3 minuta de posle toga dise na skrge... I on i Raduljica su po meni na tankom ledu kod Duska... Igraju sticajem okolnosti... Ne mozes dovesti Kampaca, ostati bez Martina i kao dobro tu su Raduljica i Kuzmic, oni na Aba nivou nisu faktor...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, keli165 said:

Nista ja ovde vise ne bih dirao. Guliti sa ovim sto imamo. Dzoni se vraca pocetkom februara Martin pocetkom marta, bice tu u borbi za trofeje i u eventualnoj borbi za top 8. Do tada osposobiti Kuza za 10 mpg i Dalibora za isto toliko u el, a u aba za jos vise. Mi i sada imamo 4 igraca pored klupe, dolaskom jos 2 nova taj broj bi se popeo na 6, tako da bi van 12 bili i igraci koji imaju sada znacajnu ulogu u timu.

Martin ce biti out MINIMUM 3 meseca, tako je izjavio Covic.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, keli165 said:

Nista ja ovde vise ne bih dirao. Guliti sa ovim sto imamo. Dzoni se vraca pocetkom februara Martin pocetkom marta, bice tu u borbi za trofeje i u eventualnoj borbi za top 8. Do tada osposobiti Kuza za 10 mpg i Dalibora za isto toliko u el, a u aba za jos vise. Mi i sada imamo 4 igraca pored klupe, dolaskom jos 2 nova taj broj bi se popeo na 6, tako da bi van 12 bili i igraci koji imaju sada znacajnu ulogu u timu.


ne placas Kampaca 1.8m da bi gulio. Moramo biti svjesni da se ovdje ide na veci cilj i da eventualno ne postoji

 

Martin mora jedna od 3 opcije u Martu, neki trenutni moraju biti bivsi (Holand, Raduljica)

 

Dokle cemo vise guliti? Dajte plejof u Pionir

Link to comment
Share on other sites

Koji mag je Covic... sad svi gledaju u Zvezdu i kazu "hocu i ja tamo, da uzmem s Duskom evro-titulu, evro-titulu!" 

Sad nam se nude prvoklasni igraci daleko ispod cene. Sami, mimo zelja svojih menadzera. Samo cekam kad ce da se javi neki F4 igrac i kaze kako plata ni ne treba, samo da igra. 

 

#FacuEffect

 

ok, sam cu da izadjem... 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...