Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

30 minutes ago, Webad said:

Potpisuj aman!

Pa potpisao je. Nece ga valjda predstaviti u sred finala svetskog prvenstva. Mora da se pazljivo bira trenutak za takvo predstavljanje da bi bilo medijski propraceno. Verovatno bi se to i desilo da nije Miha otisao. Stvarno ne bi imalo smisla da su ga tada predstavili. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nam je ovo najlaksa pobeda ikada u aba ligi. Ne najubedljivija, ali ova Mega je aba 2 materijal, iskreno. Bas sam razocaran, nemaju nista. Dva talentovana centra, Djurisic, Gagi Milosavljevic, Kazalon...sve tanka linija. Onaj Rori, gde li njega nadjose.

 

Kada te neko pobedi 30 razlike sa 30% snage, jasno ti je gde si. Bas razocaranje.

 

Lagano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sam B said:

Mislim da nam je ovo najlaksa pobeda ikada u aba ligi. Ne najubedljivija, ali ova Mega je aba 2 materijal, iskreno. Bas sam razocaran, nemaju nista. Dva talentovana centra, Djurisic, Gagi Milosavljevic, Kazalon...sve tanka linija. Onaj Rori, gde li njega nadjose.

 

Kada te neko pobedi 30 razlike sa 30% snage, jasno ti je gde si. Bas razocaranje.

 

Lagano.

Rori smesan igrac,uzasan mala rec,Kazalon talentovan al retko kad to pokaze,Djurisic je zlatna koka kao i Brankovic koji je vec u Bajernu.

Link to comment
Share on other sites

Rutinski.

 

Petrušev nastavlja sa dominacijom.

 

Nemanja namešta nišanske sprave, nadam se da će mu procenti krenuti u ovom nekom smeru.

 

Pohvale za Topića. Minute koje dobija u sezoni sasvim lepo koristi. Iako je to pretežno u "garbage timeu" (a nije sve), doprinosi na terenu su i više nego solidni. Lepo razmišlja, dobar pregled igre (sve se to videlo još od kadetskih dana), i što je najbitnije, za razliku od nekih talenata prethodnika na poziciji 1 u Zvezdi (poput Rebića, Uskokovića, uz Karapandžića, Vasića, itd) ima size i visinu koja je za plejmejkere u Evroligi uglavnom neophodna. Oko 195cm a tek je napunio 17. Ima itekako materijala kod njega, i mogao bi ozbiljan igrač da postane.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...