Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Žoc nas je sve podsetio koliko je težak i sujetan sa onim lupetanjem: odakle nam milioni, ostali bez cvonjka, budžet od sezonskih...". Verovatno misli da je bolje da on živa legenda objasni jednom za svagda kako klub teško posluje jer Ostoja ko Ostoja...nije ga on birao. Čoki sa druge strane tihuje i buši gangam stajl. Kad mu ustreba mutna voda...tu je forte.
Duško je bar za toliko mudriji i profesionalniji. Bavi se isključivo svojim sektorom, bez komentarisanja tema koje mu nisu u fokusu ili opisu radnog mesta, ne kuka i ne traži opravdanja. Jednom se nije pozvao na hendikep preuzimanja tima u sred sezone...bez obzira na niz pobeda. Na sitne provokacije ili distrakcije, kojih i nije bilo mnogo, odreaguje kratkim kiselo-poslovnim osmehom i vrati komunikaciju na stručne teme. Zato ga druga strana i ne komentariše...samo ga se iskreno plaše.







  • Like 24
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Ali najjace su izjave kako mi dizemo cenu nekome ili cinimo uslugu Ristovicu ili bilo kome, dal ste toliko neozbiljni i mislite da to tako funkcionise...

8 minutes ago, Benito said:

Koga sve Real ima na poziciji pleja?

Ljulj, NWG, Rodrigez....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fasper said:

Meni deluje da pravimo uslugu nekome, mozda Ristovicu. Nudimo te pare koje realno nemamo samo da bismo naterali Real da izjednaci nasu ponudu.

Svako ko misli da cemo mi dati 2 miliona Kampacu je da izvine lud.:-)

 

 

Ne znam da li imamo da damo, ali svakako imamo da obećamo. 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Benito said:

Meni deluje kao da su Kampaco i njegov menadzer marketinski iskoristili ovu nasu ponudu da fakticki nateraju Real da ga potpise, a mi cemo naravno po ko zna koji put ispasti majmuni. Meni tako deluje za sada, no da sacekamo..

Možda je sve tako ali Chova je sve osim naivnog čoveka (pretpostavljam da si to mislio pod majmunima) tako da bih rekao da je svega toga sigurno svestan da ne idem dalje. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTwister said:

Veli D-Wont u neki intervju da se Melo raspitivao oko igranja u Evropi pa nema razloga da se i on ne privoli da obuče sveti dres da se bar gleda kako elitni post-fade izgleda a ne Bentil da nešto slično pokušava 🙂

Onaj dio oko def. skoka bi ko bonus došao.

 

Koliko sam ja skapirao, novinar je postavio hioptetičnu situaciju. U fazonnu, kad bi te Melo, Dwight, Isaiah zvali da te pitaju šta i kako u evropi, šta bi im savetovao

 

INače kad smo več kod Dwighta, neki dan naletim na njegov highlights iz Taiwana 😄 . Kakva je ono komedija... Lik prevodi loptu i igra 1 na 5 skoro svaki napad. Baca trojke iz tranzicije, igra 1&5 pick kao jedinica...Sve to dok ljudi na tribinama padaju u trans. Ludnica 😄

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Moderacijo prastajte, post sto ste mi obrisali sam hteo da metnem na Tatu

 

Uzete karte za Zaligiris i Armani, castio se pantelia Parterom B za praznike ☺️

 

Hteo sam i na Mornar da idem, ali smo kaznjeni, nema prodaje karata, samo sezonci ulaze.

 

Jedna fina dama iz marketinga me je obavestila da ce minimalna cena polusezonskih biti 11000, ako znaci nekom.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da postoji neki dogovor sa Realom da zbog tih poreskih prepreka ili čega god već dođe kod nas do kraja sezone da ga ne uzme neko drugi a od sledeće da se vraca kod njih. 
Ove cifre koje se pominju su nerealne i sigurno nisu tacne. 

Link to comment
Share on other sites

Gostujuci navijaci i ne treba da dodju na vecite derbije, dokazano nastaju probelmi i incidenti koji daju najlepsu sliku o ovdasnjim prilikama.

U vezi Kampaca - ne znam zaista da li je normalno davati tolike "narodne" novce, a sve to u drzavi gde 2 miliona ljudi sigurno zivi ispod normalnog socio-ekonomskog nivoa.

Link to comment
Share on other sites


Bude li Čoki izgurao Kampaca u bilo kojoj kombinaciji želim mu da ga pod stare dane, u što dubljoj penziji, neka nova vlast daruje punim aranžmanom od najmanje par meseci u istražnom sa dve zvezdice ...pa nek se bar tada zapita kada je previše.
Ovo ludilo je započeto pokretanjem sajkovog projekta kako se uspešni srbi masovno vraćaju u zemlju gde su svoj na svome a imaju iste, ako ne i bolje uslove kao preko...pa redom...Žoc, Kalina, Nedara, srbenda Kevin...čak se i Radulja smorio od smucanja po Azijama.













Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

Bude li Čoki izgurao Kampaca u bilo kojoj kombinaciji želim mu da ga pod stare dane, u što dubljoj penziji, neka nova vlast daruje punim aranžmanom od najmanje par meseci u istražnom sa dve zvezdice  Padinjaku da "okopava" i "vadi" krompir na +40 ...pa nek se bar tada zapita kada je previše.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Duško je bar za toliko mudriji i profesionalniji. Bavi se isključivo svojim sektorom, bez komentarisanja tema koje mu nisu u fokusu ili opisu radnog mesta, ne kuka i ne traži opravdanja. Jednom se nije pozvao na hendikep preuzimanja tima u sred sezone...bez obzira na niz pobeda. Na sitne provokacije ili distrakcije, kojih i nije bilo mnogo, odreaguje kratkim kiselo-poslovnim osmehom i vrati komunikaciju na stručne teme. Zato ga druga strana i ne komentariše...samo ga se iskreno plaše.

 

duško u poređenju sa radonjom je onaj meme, I am you, but stronger.

 

činjenica je da mu trenutno olakšava posao pobednički niz ali ja sam u fazonu da treba makar duplo podrške pružiti duškatoru, ako ne i više.

imao sam grdnu frku kako će da razbuca ekipu i pošalje ih da rade propadanja a ono ludilo mašina*

 

*

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...