Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Sector said:

Koliko god da smo neorganizovani, bez trenera, sa raznim Markovićima i Lazićima, da smo od starta imali Luku i Nedovića vjerujem da bi bila bar još jedna pobjeda. 

Pa protiv PAO-a gotovo sigurno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Radonja said:

Pre nego sto krenu ovde cuvari vatre da pisu ode o ovoj pobedi.Jeste pobedili smo Bajern i zadovoljan sam pobedom.

No mi imamo veliki problem.I ovakav Bajern bez pola tima mi nudimo da se vrati i uzme utakmicu.

I da ovu utakmicu je dobio Vildosa u stilu Kvinsija Milera.

 

Protiv Monaka se plasim katastrofe.

 

Kakav Bajern bez pola tima, falio im igrač ili dva.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nama toliko nije problem napad koliko odbrana. Problem je i trener, nam kad god je u prošlim utakmicama stao napad, on je pokušavao sa Lazarevićem, Markovićem, Lazićem da se vraća u igru. Večeras lepo pripremio utakmicu, prva četvrtina poezija u napadu. Odlično je kružila lopta, poentirali smo na više načina. A onda je počeo da rotira ko blesav. I Bentila kad je promenio u poslednjoj četvrtini videlo se da mu nije drago, i sam se pita - šta radi ovaj lik. Tim nije uopšte loš, loš je trener koji očigledno ne odustaje od nekih svojih zamisli. Šta je tu je, kad već ostaje, ostaje nama nada da će se i on promeniti. Inače, vrlo važna pobeda i zbog atmosfere u klubu i oko kluba, kao i za samopouzdanje igrača. Na borbi nemam šta momcima zameriti, videla se ogromna želja. E to što neki ne mogu i što prave amaterske greške je druga priča.

4 minutes ago, pantelia said:

Koji je ono majstor sto je raspalio dodavanje za Lazarevica preko celog terena na 20 sekundi do kraja? Dobric?

 

Vildoza, i on jeste majstor. :classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Vildoze jeste ozbiljan car, i ploditelj, samo treba ozbiljno sa njim popricati za 2 3 bezobrazluka koja je uradio, sa sve ovim pasom na kraju utakmice.

Nedovic je takodje dobar bio za prvu utakmicu,videla se i borbenost iako je ispadao u odbrani, plus neke asistencije.

Martin i Bentil odlicni.

Smanjiti rotaciju, sa sto manje Dzonija, Lazica i Markovica.Lazarevica i Dobrica rotirsti shodno ritmu utakmice i formi.

Nadam se da ce Petrusevu neko objasniti da ne bilo lose i malo m... da ima kada pika basket.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vildoza game changer u stilu Kvinsija.

Da nam njega nije bilo izeli bismo velika goMna i veceras i ove sezone.

 

Ima jos da se radi ovde, puno wtf poteza pravimo. Petrusevu samo fali samopouzdanje da pokaze sta ume.

 

Ja bih probao sa rokadom Adams-Dzoni, jbg ne moze biti gore. Lazic vise ni u odbrani nije faktor na EL nivou, pohvala za Vladu sto je uvideo da nam nista konkretno ne donosi i sto je u drugom poluvremenu stabilizovao petorku koja donosi rezultat.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uz @keli165 na tribinama i moju odigranu dvojku na Bajern, nije bilo sanse da cemo izgubiti. 

Sudije ih drzale u prvom, kad su prestali da izmisljaju faulove tada su i oni pali.

 

Svaka cast Vladi i igracima sigurno im je teret pao sad sa ledja i mislim da cemo mnogo opustenije i sigurnije igrati u sledecim utakmicama.

 

PS. Vildoza i Nedovic 🔥🔥🔥

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...