Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

37 minutes ago, Nele said:

Pa to sam i kazo 😁😁😁


I ja osecam tango argentino veceras uz primese drukanja 🙃

 

Ja to samo da dupliram, da se momci ne opuste😀 nego pun gas od starta. 

Igrali su majstorice sa SC Derbijem, CedOli i tu su od starta nametnuli svoj ritam koji ovi nisu mogli pratiti. To ne smijemo da dozvolimo nego jako od starta, u svaki duel agresivno uz pametna resenja u napadu i bezglupih izgubljenih lopti.

 

40 minuta kosarke na visokom nivou sto mislim da mozemo itekako da iznesemo. 

Vrijeme je da nam se poklope najbolja izdanja Facu, Neda, Luca, Luka, Filip, Dobric 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

samo grejtnes zvezde, ko se steka, nek kazedusku pre ulaska

Ono sto mi se ne svidja a sto je pokazao u 2 duela kuci jeste da se opredijelio za branjenje prednosti u 4/4. 

To ne smijemo da dozvolimo vcrs ako budemo vodili jer nece se u Areni ponoviti Lazic i Lazarevic u kljucnim trenucima da daju 3. Moramo tada nastaviti da igramo igru koja nas je dovelo u vodjstvo ako kao sto rekoh budemo vodili.

 

Vcrs na max obrtaja Facu, nadam se da ce nam i sut malo bolje raditi ali najbitnija je odbrana da sljaka od starta svih 40 minuta

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srecno momci veceras!

Samo strpljivo i koncentrisano svih 40 minuta i da igramo svoju igru, da ne dopustimo da udju u run&gun mode od pocetka.. da pogodimo bacanja i to je to, verujem da ce nasi najbolji igraci odigrati danas na svom nivou i da sut spolja nece stati kao u prethodnim utakmicama u Areni.

Link to comment
Share on other sites

Krvava kolena, krvavi zubi i da ne bude krvavih glava. Imamo igrace koji znaju da igraju 'nindza ili mindza' utakmice, a uz njih treba nam dobra produkcija dvojice od trojke Vildoza-Dobric-Nedovic, kontrola skoka i pritsak na njihove bekove. Mislim da ovu utakmicu necemo uspeti da odvucemo u blato, ali (hladna) glava je ono na cemu zasnivam optimizam, iako su komsije favoriti.

Od 2018te nije bilo pobede gosta u finalu ABA - pa hajde to da prekinemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

svi na maks obrtaja, trice da pljuste, rampe da se kote, ukradene da prelivaju. samo good stuff

 

 

Lookin' for some hot stuff, baby, this evenin'
I need some hot stuff, baby, tonight
I want some hot stuff, baby, this evenin'
Gotta have some hot stuff
Gotta have some love tonight
😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako god da se zavrsi serija, nadam se da je ovo poslednja sezona Gosn. Covica u klubu. Stvorio je ( godinama unazad) , u ratu protiv svih i svakog, atmosferu koja nije dostojna jednom (od) najboljih I najpopularnijih klubova.

 

Zajedno sa kolegama sa tamne strane brda, ubio mi je svaku volju za pracenjem finalne serije ( gledam jedino da bih smirivao juniora da ne napravi neko sranje (pobije se sa sestrom, razbije  📺 ) 😁 ), ali to je samo kulminacija desavanja od završetka prethodne sezone ( ugovori Radonjica , Davidovca, Jovanovic,  Kampaco &EL itd itd).

 

Iz ove moje perspektive, mislim da je ogromna greska bila igranje 2 utakmice KLSa i bukvalno sam ubedjen da bi dobili jednu u Areni I vec resili finalnu seriju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Oseća se titula u zraku 🏆 iako je zrak pun vlage. 32 u mene a još ni podne nije. 

Ja bih vise voleo da je 2:3 stepena. Sto insistiras na 3:2. Mogao bih iz ovoga da zakljucim da nisi dobronameran 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Ja bih vise voleo da je 2:3 stepena. Sto insistiras na 3:2. Mogao bih iz ovoga da zakljucim da nisi dobronameran 😄

Ma ne stvarno je tolika temperatura 😊. Nikakva zlonamjerna aluzija. Ja sam vječiti optimista tako da se ništa ne menja niti uoči ovog duela. Čak sam organizirao i reprizu gledanja sa najboljim prijateljem, inace velikim torcidasom s kojim sam se olesio lani nakon majstorice. Očekujem deja vu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Очекујем и да словеначки дуо одрађује посао на ситно од почетка до краја, тако да не видим сценарио у коме можемо добити без прекида, пражњења трибина и слично, јер ће, ако будемо повели мало више, наступити распасој.

 

Atmosfera ce svakako biti vrela i prepuna tenzija. Ali ovo avansno kukanje na sudjenje je veoma ne-cool. Kreira se narativ da uz posteno sudjenje i bez prekida KKP ne moze da dobije, sto je prosto nefer jer smo suprotno videli koliko prosle nedelje 2x

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Partizan bas pod velikim pritiskom.   10 godina nemaju titulu , izgubili od reala skoro dobijenu seriju posle 0-2, i sad ponovo u taj brejk posle vodjstva od 2-0

..Mac sa dve oštrice za njih, gde ce biti uspešna sezona ili ce biti fijasko. 

 

Ako se bude birao koš godine to ce biti koš Nanelija protiv Splita koji je pa može se reci doneo prednost domaceg parketa, ako uzmu titulu.

 

Sa druge strane mi , pa skoro rastereceni. Uzeli dva trofeja, odbranili domaci parket,dobili pet puta odlični partizan ove godine,  pa nek bude šta bude.  Nismo pretplaceni na titule. Boze moj, ovo je samo sport. 

 

Kako je krenula godina, pa sve sta se izdešavalo ovo ce na kraju biti solidno ako ne uzmemo titulu,  ako ipak uzmemo ovo ce biti ODLIČNA godina za nas.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...