Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Najgluplji potez na utakmici od strane Martina. Baš sam se razočarao. Flexuje mangup Madara koji leži na parketu. I sad u gomili nesportskih poteza igrača Partizana pojavi se naš mangup i pokaže kako ima takvih i kod nas.

 

Ledej opet pokazuje svoju tamnu stranu u namešta Kampaca na lakat. Toliko džukački potez da nemam reči.

 

O "navijačima" ne bih trošio reči. Stoka.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Ostalo ne bih komentarisala, atmosfera (za mene) užasna, ružna, bojim se šta će tek biti u G5. 

Bas smo se obrukali u ove dve utakmice, pogotovo na kraju 2 jer bez razloga su krenuli.

 

Sta koji ubacujes predmete kad imas vodjstvo i rezlutat koji te vodi u majstoricu?

 

Btw  i ja se plasim odgovora njihovog dela tribine(nadam se da ga nece biti).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

zelimir salty as ever

Znaci sad vidi i cuje sta se desava.

 

A na pocetku se Nunali i Panter nisu pozdravili sa igracima Jbg lose kada to dolazi iz tabora nekoga ko je pricao kako je ovde da spusti tenzije....

  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam (direktno) prvih 5 minuta u ovoj seriji. To je bilo poslednjih 5 minuta utakmice, negde od onog gledanja snimka za Martinovu tehnicku.

 

Nije veliki uzorak, ali glavni utisak mi je Duskovo ''jebem vam mater u picku, kakvi majmuni'' prema onim sabanima iz prvog reda koji su izbaceni na kraju.

 

Retko kada sam se slagao sa nasim trenerom kao tada

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Zoc vratio culo sluha, dobro je...

 

No da se ne obaziremo, bice mnogo mnogo tesko u G5, oni ce vratiti sut i napad, nemojmo misliti da nece biti tako. Nasa odbrana mora biti i bolja od ovog danas.

 

Nedovica imamo full odmornog za cetvrtak. Mnogo vazno. 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Bas smo se obrukali u ove dve utakmice, pogotovo na kraju 2 jer bez razloga su krenuli.

 

Sta koji ubacujes predmete kad imas vodjstvo i rezlutat koji te vodi u majstoricu?

 

Btw  i ja se plasim odgovora njihovog dela tribine(nadam se da ga nece biti).

 

Neverovatno, još vaši igrači mole da prestanu, Dobrić koji kaže "samo još 30 sekundi...ne pravite sranja (ovo je ostalo neizgovoreno)". Imaš pobedu u džepu ali moraš da budeš džiber, to pokazuje da mogu i Željko i Duško do sutra da apeluju na navijače, kad je neko stoka, te opomene ne vrede. Oni to jednostavno ne čuju.

 

Ja se opet nadam da će grobari ponoviti domaćinstvo iz prve dve utakmice, koje je bilo korektno (minus vređanje Nedovićeve supruge i Petruševa). No, u pitanju je majstorica, ko zna...

 

P.S. Još jednom da se načestitam stoki sa tribina za ono skandiranje Jabuseleu. Jadno. 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Salty ili ne salty, rekao je ono sto je trebalo da kaze i ponovo pozvao svoje da navijaju sportski.

 

Igraci oba tima ne zasluzuju ovakvo divljastvo. Igraci treba da se zapitaju, zaista, da li zele da ostanu ovde i pod ovakvim atmosferama linca. Ovo je samo sport pobogu.

 

I ne kapiram potez Pantera i Nanelija, kao ni ove gestikulacije Ledeja. Sta su igraci Zvezde krivi ovoj dvojici pa nece da se pozdrave?

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Zeljku se povratio sluh, zato cini se nije bio skoncentrisan na vodjenje utakmice pa mu je ekipa ovako izgledala. Nemam drugo objasnjenje.

 

Sprdnja na stranu, apsolutno se slazem da treba da se stane na put svom ovom ludilu. Ne slazem se da sada treba ici unazad i analizirati "ko seje" jer jednostrano nije sigurno, a koliko je ko sejao pa sada zanje, nikada se necemo sloziti oko toga. Stati na put i probati da se vratimo u normalu. 

 

Da igraci oba kluba izadju zajedno na zagrevanje, naprave zajednicki sportski pozdrav, da strucni stabovi zajedno stoje za to vreme, da i Zoc i Dusko upute poruke koje smiruju strasti a da menadzmenti cute... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci sad vidi i cuje sta se desava.

 

A na pocetku se Nunali i Panter nisu pozdravili sa igracima Jbg lose kada to dolazi iz tabora nekoga ko je pricao kako je ovde da spusti tenzije....

Rekoh ja da nisu naučili još lekciju. Idemo izponova. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Ja se opet nadam da će grobari ponoviti domaćinstvo iz prve dve utakmice, koje je bilo korektno (minus vređanje Nedovićeve supruge i Petruševa). No, u pitanju je majstorica, ko zna...

Partizan je vodio i dobio obe utakmice. Ako u petoj bude gubio i izgubio ko zna šta će biti. Opet, dobro je što je u areni teren dalje od tribina i lakše se obezbeđuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno zaslužena pobeda. U većem delu meča smo učinili da jedna od najpotentnijih ekipa u EL izgleda kao ekipa iz portorikanske lige. Brainfartovima smo ih vratili u igru ali smo duplo više želeli ovu pobedu. 

 

Publika očaj, suđenje za nijansu bolje od toga. 

 

Bravo za Lazarevića. Tako se postaje šampion.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Knipex said:

Partizan je vodio i dobio obe utakmice. Ako u petoj bude gubio i izgubio ko zna šta će biti. Opet, dobro je što je u areni teren dalje od tribina i lakše se obezbeđuje.

 

Vodili ste i vi u obe utakmice na domaćem terenu, pa vidiš kako to izgleda. Jbg, tu su bili korektniji, što ne znači da će isto ponoviti u G5. Može vrlo lako da se zakuva; slažem se za udaljenost terena i tribina, to uliva dodatnu nadu da će sve proći ok. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...