Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Upravo je presednik za Lazića rekao da je on neki mačo muškarac. Kakav rant jbt, njega jedna slika, jedan komentar pogadja direktno u mozak, mogu da mislim kakav nervni slom mu izazivaju skandiranja komšija. Oni kada bi još malo proširili repertoar mogli bi da namaknu i 20 miliona od njega, kao od šale. Evo zašto je Lazić morao da priča juče da mu je hakovan nalog, danas je dobio konferenciju sa batom gasicem i policijom.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, K.Dot said:

Upravo je presednik za Lazića rekao da je on neki mačo muškarac. Kakav rant jbt, njega jedna slika, jedan komentar pogadja direktno u mozak, mogu da mislim kakav nervni slom mu izazivaju skandiranja komšija. Oni kada bi još malo proširili repertoar mogli bi da namaknu i 20 miliona od njega, kao od šale. Evo zašto je Lazić morao da priča juče da mu je hakovan nalog, danas je dobio konferenciju sa batom gasicem i policijom.

Haha jel realno? 

Pomenuo Lazu na kzs? :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Haha jel realno? 

Pomenuo Lazu na kzs? :lol_2:

 

Nije direktno imenom i prezimenom ali rekao je javljaju se neki maco muskarci nakon sto je ana okacila njihovu fotografiju i kazu mu da treba da se stidi, da je to sramota, kaze nije se on smejao nego se samo osmehnuo a i to je upuceno onima koji preuvelicavaju broj ljudi koji je izasao na ulicu. Sve u svemu jedna klasicna sizo konferencija a bata gasic stoji pored i samo klima glavom. Nisam mogao da izdrzim duze od 5 minuta, morao sam da promenim, mozda je bilo jos nesto.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Konačno Pionir i konačno naši momci da igraju pred svojim veličanstvenim i najboljim navijačima. Nadam se punom Pioniru i da izbegnemo prekidanja utakmice. Od momaka se nadam da će pokazati da je ona utakmica u Zadru bila samo utakmica za odraditi a da će danas pokazati svoj krajnji potencijal sa voljom, željom i motivacijom kao da je EL utakmica. Idemo momci korak po korak. Ostalo je još pet. Danas je prvi i najvažniji. 

Dobro znaj da uvek tu sam ja! 🔴

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo prekidanje utakmice, protiv ove Buducnosti ovakva Zvezda bi u pozorisnoj atmosferi trebalo bez vecih problema da dobije mec (ne, nije mi Goldberg hakovao profil). Nadam se da ce Pionir biti lepo popunjen, nedelja je, dugo nije Zvezda igrala u Pioniru nesto ozbiljniji mec i da ce biti dobra, sportska atmosfera, muka mi je kad vidim po drustvenim mrezama prizeljkivanje atmosfere linca i slicno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, leki bg said:

 

Edit: Zavrsavam off topic, uz mogao je da zove 20 godina starijeg i 25x fizicki nespremnijeg Lakija da se biju posle tekme, ali kad je neko jaci, onda da se ne kacimo. E zato mi ide na qrac. Edit gotov, necu vise o politici odje.

 

 

 

Stvarno je zvao Lakija da se biju zbog Filipa? Znam da je rekao da ne da svoje saigrace, ali ne mogu da verujem da je zvao Lakija da se biju.

Link to comment
Share on other sites

Bas sam se uzeleo basket i nabijem na kurac Abu sa ovim da se na svakih sedam dana igra utakmica jbt. Opet cemo sezonu da zavrsimo krajem juna. 

 

Umesto da se igra na svaka tri, cetiri dana, jok, totalni kretenizam. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Markoss said:

Bas sam se uzeleo basket i nabijem na kurac Abu sa ovim da se na svakih sedam dana igra utakmica jbt. Opet cemo sezonu da zavrsimo krajem juna. 

 

Umesto da se igra na svaka tri, cetiri dana, jok, totalni kretenizam. 

 

Mozda je i bilo nekog rezona dok su gospoda od prekoputa slavila odlazak u Kaunas ali sada kada im je propao aranzman ne vidim razlog da se prave tolike pauze izmedju utakmica ni nasih ni njihovih

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Mozda je i bilo nekog rezona dok su gospoda od prekoputa slavila odlazak u Kaunas ali sada kada im je propao aranzman ne vidim razlog da se prave tolike pauze izmedju utakmica ni nasih ni njihovih

 

Bilo bi rezona da je Partizan uredno igrao svoje utakmice, pa kao nema prosto kad jer oni igraju s Realom, nego da ima taj neki frame, pa da bude posteno da svi igraju u isto ili slicno vreme. Ali ovo sad kao da je neko dete pravilo kalendar kad ce da se igra. 

 

Al da, eto sve i da je bilo nekog rezona, sad kad niko ne ide u Kaunas, sta je problem da se na svaka tri dana igra ovo? Ne, nego jednom nedeljno utakmica, kao da treba maraton da trce, a ne da igraju kosarkasku utakmicu od 40 minuta. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko se kukalo na sudije ja, za sad, videh samo jednu grešku i to na štetu Budućnosti kada su u prvom poluvremenu svirali istek napada a ne faul nad Kuridžom. Sviđa mi se što nema onog klasičnog ABA liga suđenja gde se pomaže onom što gubi da bi razlika bila pristojna i da se unese veštačka neizvesnost. Žao mi je što je bilo ono "Sisaj Javore" avansno. Ove godine nam je stvarno korektno sudio.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Karakondzula! said:

Sad je vecini dobar Lazic? Posle svega izrecenog i napisanog na njegov racun za sve ove godine? Posle jednog tvita?

- Da prostite, jebala vas politika. Prsli smo kao narod.

 

Sto se tice ove rapsodije veceras... Ubacila Zvezda u PO mod. Drz'te gace.

Ne sekiraj se, zaboraviće se na tvit nakon nekog vremena pa će sve biti po starom.

(Na žalost.)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Bez tajmauta Ivanovića? :s_d: Vrhunski pripremljena utakmica, nije da nismo imali vremena, ali opet treba to istaći.  Odbrana tip-top. Očekujem jači otpor Budućnosti u Morači.

Bilo bi dobro, da gledamo vise u igri Facu, Luca, Nedu a ne Dzonija i Kobru u garbage time-u.

Edited by Miki28
edit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...