Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Quote

To u ovom takmičenju nećemo dozvoliti, i kao klub tražimo normalan tretman u kome će se na terenu odrediti ko je bolji! Prvu utakmicu polufinala ABA lige u Beogradu i pored više dobronamernih upozorenja sudiće nam slovenačka sudijska trojka: Saša Pukl, Damir Javor i Sašo Petek; Ako neko nije informisan i nekome nije jasno…

 

Ovo je direktno targetiranje sudija, pozivanje na atmosferu kakva je bila prosle sezone. Strasno...

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ova metodologija obracanja javnosti ima za cilj da kaze sledece:

 

1. Mi necemo ove sudije.

2. Mi smo se zalili na ove sudije.

3. ABA liga nas nije poslusala. (na stranu to sto ABA liga ni na osnovu cega treba da slusa Covica po pitanju delegiranja sudija)

4. Ako se nesto dogodi, mi nismo odgovorni, jer smo trazili da nam ovi ne sude.

 

Indirektno, ovo je neka vrsta poziva na linc sudija.

 

Da postoji ABA liga, kao sto ne postoji, za ovakvo saopstenje isla bi kazna, poveca.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Cooper said:

Baš sramotno saopštenje.

Red je da i ABA počne ovu praksu da sankcioniše.

 

Слажем се за АБА и саопштења прије мечева. Него шта рећи тек онда за КЛС и санкционисања клубова који га игноришу а заклињали се у домаће!? Шта када се "закасни" са папирима?

п.с. у ЕЛ смо видјели за папире

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije ni ABA obavezna za igranje

7 minutes ago, Константин said:

 

Слажем се за АБА и саопштења прије мечева. Него шта рећи тек онда за КЛС и санкционисања клубова који га игноришу а заклињали се у домаће!? Шта када се "закасни" са папирима?

п.с. у ЕЛ смо видјели за папире

Nije ni ABA obavezna za igranje.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

На основу чега темељиш оптимизам да се Човић док је год ту, неће петљати у спортски дио?

Ne gajim. Samo kažem šta nam treba ako hoćemo iskorak u EL.

Link to comment
Share on other sites

Ako klub nije zvanicno trazio izuzece odredjenih sudija, nego samo dobornamerno upozorio, moze Covic da se obrise ovim saopstenjem. Meni licno je i sladje ako pobedimo komsije u finalu uz svu njihovu logistiku. Neki izgleda misle da je njihovo vreme doslo ali videcemo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Чекајте није ми јасно власник лиге пре неколико недеља позвао да да не додељују Звезди словеначке судије и ето ти у првом колу сва тројица Словенци.. Па јел се то АБА лига противи власнику? Ништа ми није јасно ја сам мислио да је ово Човић лига. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klub ima mogucnost da ulozi prigovor na sudije, i moze da trazi izuzece sudija ali samo ako ima cvrstu argumentaciju. Isto kao sto nekome Branko Lazic ili Zek Ledej mogu biti prljavi igraci ali ako nemaju jasnu argumentaciju, onda je to njihovo misljenje pickin dim.

 

U nasem slucaju, obracanje javnosti u ovom i ovakvom tonu je jedino i samo pritisak na sudije. Posto ABA liga ne sme ni da prdne a da prethodno ne dobije dozvolu Zvezde, Partizana i Buducnosti (ovih trecih i ne toliko), onda je takva liga smesna. Ne moze liga biti manja od ucesnika i ne moze klub biti autoritet nad ligom. 

 

Posto liga nikada nije reagovala na ovakvo blacenje sudija niti ih je kao krovna organizacija ikada zastitila od ovakvih poziva na linc, ja takvu ligu ne mogu smatrati za legitimnu.

 

Normalna liga bi pozvala celnike Zvezde da ili dokazu zlonameru sudija prema Zvezdi ili da prestanu sa saopstenjima. Cutanje i guranje pod tepih nije resenje.

14 minutes ago, Predragdjape said:

Ma nije slucajno, jer sam ja znao da ces bas ti da napises koju u vezi tog saopstenja sa svojim zakljuckom.😁

 

E pa onda smo se razumeli. Dobro je.

16 minutes ago, СамоТи3 said:

Чекајте није ми јасно власник лиге пре неколико недеља позвао да да не додељују Звезди словеначке судије и ето ти у првом колу сва тројица Словенци.. Па јел се то АБА лига противи власнику? Ништа ми није јасно ја сам мислио да је ово Човић лига. 

 

To sam proputio, na kog mislis pod vlasnik lige?

 

EDIT: Aha, skroz sam preskocio zadnju recenicu. Pa eto... bice i to, za sada je samo vlasnik KLS-a.

 

Inace, trojica Slovenaca, svaka im cast kad uopste i zele da dodju u Beograd. Mislim da su pljuvani podjednako od oba beogradska velikana. Od KKP manje kroz ova briljantna saopstenja, mora se dodati.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Ljulj je potpisan na još godinu dana, ali... On je ikona ovog zlatnog doba košarkaške sekcije, ugovor je obnovio prošlog leta do 2024. godine, ali nije jasno da li će tu godinu ispuniti, s obzirom na njegov učinak i fizičke probleme. Međutim, njegovi nastupi u poslednjem petom meču protiv Partizana, sa skoro osam poena u nizu, mogu da preokrenu to uverenje. Kao kapiten i legenda, on ima važnu ulogu u svlačionici", objašnjava Marka.

 

https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=12&nav_id=2332489

 

Ovako Dobric dobija contract extension kod nas. Odigra Serhio Ljulj sezonu i onda u plej of aba lige bude hold my beer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvo video sudijsku trojku pa onda saopštenje. Saopštenja više i ne nameravam da komentarišem i da se njima bavim. Ali izborom sudija i delagiranjem dzelata i protagonista svega šta se dešavalo godinama unazad, hoću. Stvarno ne može niko da me ubedi da od toliko sudija koje imaš u izboru, ti nemaš sudije koje nisu ,, na glasu " već delegiraš sudijsku trojku koji godinama unazad vode utakmice na štetu kluba. Slučajno može jednom, možda dva puta. Ali će zato na prvo prozivanje Javora da prekidaju meč i prazne halu. Tendeciozno i sa namerom. Kakvom videćemo.

P.S. Javor je možda ove godine sudio samo jedan meč Zvezdi. Ali zato u PO evo ga odmah i to u bitnim i jakim utakmicama.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Ja sam prvo video sudijsku trojku pa onda saopštenje. Saopštenja više i ne nameravam da komentarišem i da se njima bavim. Ali izborom sudija i delagiranjem dzelata i protagonista svega šta se dešavalo godinama unazad, hoću. Stvarno ne može niko da me ubedi da od toliko sudija koje imaš u izboru, ti nemaš sudije koje nisu ,, na glasu " već delegiraš sudijsku trojku koji godinama unazad vode utakmice na štetu kluba. Slučajno može jednom, možda dva puta. Ali će zato na prvo prozivanje Javora da prekidaju meč i prazne halu. Tendeciozno i sa namerom. Kakvom videćemo.

P.S. Javor je možda ove godine sudio samo jedan meč Zvezdi. Ali zato u PO evo ga odmah i to u bitnim i jakim utakmicama.

 

 

Prijatelju, Javor je ove sezone Zvezdi sudio najmanje tri puta da ja znam - prvi aba derbi i vs Budućnosti x2 (znači ne postoje bitnije i jače utakmice u regularnom dijelu) i vidi vraga Zvezda je dobila sva tri meča i niti u jednom se ne sjećam da je bilo poslije priče oko suđenja.

Savjetujem prije nego što se primite Čovićevih riječi kao da su iz Biblije da se prvo malo promisli o njima i pokuša razumjeti koja je pozadina istih. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sharp said:

 

Savjetujem prije nego što se primite Čovićevih riječi kao da su iz Biblije da se prvo malo promisli o njima i pokuša razumjeti koja je pozadina istih. 

 

Ko se na mleko opeče i u jogurt duva, stara narodna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sharp said:

 

 

Prijatelju, Javor je ove sezone Zvezdi sudio najmanje tri puta da ja znam - prvi aba derbi i vs Budućnosti x2 (znači ne postoje bitnije i jače utakmice u regularnom dijelu) i vidi vraga Zvezda je dobila sva tri meča i niti u jednom se ne sjećam da je bilo poslije priče oko suđenja.

Savjetujem prije nego što se primite Čovićevih riječi kao da su iz Biblije da se prvo malo promisli o njima i pokuša razumjeti koja je pozadina istih. 

Moja greška. Ali poenta je bila da je sudio malo utakmica. I kao što sam u početku pisanja rekao saopštenje nisam čitao i neću ga čitati. Tako da pusti me te priče Čovića i slušanja njega. Njega već dugo niko normalan ne čita i uzima za ozbiljno.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Moja greška. Ali poenta je bila da je sudio malo utakmica. I kao što sam u početku pisanja rekao saopštenje nisam čitao i neću ga čitati. Tako da pusti me te priče Čovića i slušanja njega.

 

Taj dio nije bio upućen direktno tebi već navijačima Zvezde općenito jer je moj neki dojam da sutra Čović izbaci informaciju da su Pukl i Zoran Savić kumovi da bi dobar dio njih povjerovao u istu bez da se provjeri istinitost. 

A što se Javora tiče, provjerio sam na stranici lige i uz one tri utakmice sudio je Zvezdi još na gostovanjima u Laktašima i u Zadru. Pet utakmica u 24 kola uopće nije mala brojka, dapače. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sharp said:

 

Taj dio nije bio upućen direktno tebi već navijačima Zvezde općenito jer je moj neki dojam da sutra Čović izbaci informaciju da su Pukl i Zoran Savić kumovi da bi dobar dio njih povjerovao u istu bez da se provjeri istinitost. 

A što se Javora tiče, provjerio sam na stranici lige i uz one tri utakmice sudio je Zvezdi još na gostovanjima u Laktašima i u Zadru. Pet utakmica u 24 kola uopće nije mala brojka, dapače. 

Nema potrebe za generalizacijom ne bar na našoj temi i ne u vezi Čovića jer koliko znam sigurno bar 90% članova ove teme ne mogu Čovićevo ime da izgovore od gadosti prema njemu. A ako ti je ovih ostalih 10% bitnih i toliko vam paraju uši onda jbg. Za Javora istina ali je Propolis u pravu jer ko se jednom opeče na mleko i jogurt duva. Nisam rekao da će biti provokacija već da imamo razloga za strepnju. I to se ne odnosi samo na Javora već na celu sudijsku trojku.

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...