Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

Polako s tu Evroligu, Partizanu svaka čast ali ima još da se igra. Ja doduše sve vreme očekujem da oni padnu malo sa formom a oni sve bolji, ali pitaćemo se i mi tu nešto, nismo ni mi daleko od ovog društva što je preostalo u EL. Ako budu bolji i pošteno nas dobiju, ruka ruci - izgubili smo od jako ozbiljne ekipe u tom slučaju. Ali nema skidanja gaća unapred. No, prvo Zadar.

Tako je, i hvala Bogu što naši momci ne razmišljaju poput pojedinih navijača, ovde i inače.

Uostalom, zato su oni profesionalci a mi ne.

 

Srećno novopečenom tatku Dobriću i ekipi večeras, da pobedom nastavimo lov na trofeje.

Mi ćemo osvojiti 3 trofeja ove sezone a ostali kako znaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Drug Crni said:

Ja to nisam ni rekao. Ja sam napisao da je za MENE sezona završena. Nikakva titula me više ne bi zanimala..najveći rival (hipotetički) uzme najznačajniji trofej u evropskoj košarci,a ja treba da se nerviram zbog ovih lokalnih posle..hvala lepo,ali bez mene.

 

Zasto te ne bi zanimalo da recimo posteno isprasimo sada vec najverovatnije ucesnika F4 turnira, i time jos jednom dokazemo da jesmo elita kosarke? 

 

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Polako s tu Evroligu, Partizanu svaka čast ali ima još da se igra. Ja doduše sve vreme očekujem da oni padnu malo sa formom a oni sve bolji, ali pitaćemo se i mi tu nešto, nismo ni mi daleko od ovog društva što je preostalo u EL. Ako budu bolji i pošteno nas dobiju, ruka ruci - izgubili smo od jako ozbiljne ekipe u tom slučaju. Ali nema skidanja gaća unapred. No, prvo Zadar.

 

Skroz tacno. Mi smo uz onakvu kradju protiv Barse bili na dve pobede od top 8. To je sasvim dobar rezultat, a jos veca steta je kad uzmes u obzir da nam je plejof izmakao zbog poraza od faking Bajerna, Albe, Panatinaikosa i tako to... Nismo mi nikako za potcenjivanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav smo narod...oni dadnu par koševa u Madridu, vi skidate gace...necu glavu dole da vidim, gore glava!

Jesu dobili konfidens, imaju najboljeg ofanzivnog ribaundera (posle Minje Milosevica), ali idemo na titulu u ABA, ne zatvramo radnju!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa,nije to skidanje gaća leki. Jednostavno..ne zanima me ABA liga ako komšije uzmu EL. To mi dođe kao kategorija moralnog pobednika,čega se gnušam,a donekle i gadim. Uzgred budi rečeno,ja mislim da ćemo ih dobiti u toj seriji. Samo me više ne bi zanimalo.

Edited by Drug Crni
slova
Link to comment
Share on other sites

Ih, gde ti ode prijatelju? Polako sa final 4, pitaju se nesto i Barsa i Oly i Makabi i Monako. 

 

Nego, final 4 je jedino bitan iz razloga ako odu tamo, kad ce poceti finalna serija. 19.maj je 1/2 Evrolige, sto znaci da pre kraja maja serija nece poceti, jer oni jos nisu ni poceli 1/4 seriju i ko zna kad ce. 

Link to comment
Share on other sites

Da je FKP tamo 91. uzeo  recimo domaci kup, bas bi im bila uteha posle naseg Barija.

Naravno da cemo da se borimo i da je gušt njih dobiti uvek, ali da je bas ako oni uzmu el jednostavno reci šta je tu je i čestitati...

Rivalitet je takav, istorija je takva... Svuda u svetu toga ima i besmisleno je bezati od toga. Uspeh Reala je uvek poraz za Barsu, ima takvih slucajeva mnogo u sportu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakve to veze ima, valjda se boris da osvojis takmicenje u kojem si. Mi nemamo vise nikakav uticaj na razvoj situacije u evroligi i okrecemo se sledecoj mogucnosti da se utisak popravi. Svakako je bolje zavrsiti sezonu sa osvojenom ABA ligom nego bez. I to bi bila velika satisfakcija. Jedino sto bi mi ubilo satisfakciju je ragbi utakmice, prekidi, praznjenje tribina, saopstenja... pa znate vec. Ali ako ih dobijemo cisto, velika satisfakcija.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Pa,nije to skidanje gaća leki. Jednostavno..ne zanima me ABA liga ako komšije uzmu EL. To mi dođe kao kategorija moralnog pobednika,čega se gnušam,a donekle i gadim. Uzgred budi rečeno,ja mislim da ćemo ih dobiti u toj seriji. Samo me više ne bi zanimalo.

 

8 minutes ago, berti said:

Da je FKP tamo 91. uzeo  recimo domaci kup, bas bi im bila uteha posle naseg Barija.

Naravno da cemo da se borimo i da je gušt njih dobiti uvek, ali da je bas ako oni uzmu el jednostavno reci šta je tu je i čestitati...

Rivalitet je takav, istorija je takva... Svuda u svetu toga ima i besmisleno je bezati od toga. Uspeh Reala je uvek poraz za Barsu, ima takvih slucajeva mnogo u sportu.

Ne razumem vas uopšte.

Znači ako KKP ne uzme EL onda je ok da mi uzmemo ABU? Ako osvoje EL onda nema veze ABA?

Je li mi navijamo da komšiji crkne krava ili nas interesuije nasa kravica?

  • Like 5
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Naravno da se boris da uzmes titulu i da njih dobijes. To je jedna stvar. Ovde je poenta da li ce ti titula biti sladja ako znas da su oni prvaci Evrope. Za manje klubove je ogroman uspeh pobediti prvaka Evrope. Za nas ne, nismo mi Borac pa da nam u istoriju udje pobeda nad prvakom Evrope.

Ne znam sta nije jasno u stavu da veliki uspeh rivala u takmicenju u kom je tvoj klub ucestvovao i lose prosao dozivljavas kao poraz.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Drug Crni said:

Pa,nije to skidanje gaća leki. Jednostavno..ne zanima me ABA liga ako komšije uzmu EL. To mi dođe kao kategorija moralnog pobednika,čega se gnušam,a donekle i gadim. Uzgred budi rečeno,ja mislim da ćemo ih dobiti u toj seriji. Samo me više ne bi zanimalo.

A kako bi to trebalo da se realizuje u praksi?

Da stane sve onda dok se ne završi F4 u Kaunasu pa onda da nastavimo suživot?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Clash said:

 

Ne razumem vas uopšte.

Znači ako KKP ne uzme EL onda je ok da mi uzmemo ABU? Ako osvoje EL onda nema veze ABA?

Je li mi navijamo da komšiji crkne krava ili nas interesuije nasa kravica?

Najpre, da li ti volis da oni uzmu EL? Ako volis, onda ok. Ako ne volis, onda gorak osecaj tesko moze da ispari osvajanjem takmicenja koje je nebitno u odnosu na el. Volim ja kad njih dobijemo i u pikadu, ali...

Dakle, to je osecaj da si dobio utesnu nagradu. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Nit volim nit ne volim. Ne tice me se. A ako uzmu, bice mi zadovoljstvo da ih oderemo.

Ok, tvoj stav. Malo mi je cudno da je nekome svejedno da li je najveci rival postao prvak Evrope, ali ok, poštujem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Ok, tvoj stav. Malo mi je cudno da je nekome svejedno da li je najveci rival postao prvak Evrope, ali ok, poštujem.

 

Pa sta da radimo? Ne zavisi od nas vise. Oni prosli u plej of, mi nismo, sledeci put da probamo da prodjemo pa i da mi postignemo uspeh. Treba postovati uvek tudji uspeh. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ako osvoje ne zavrsava se sport sada i odmah. Cekaju nas jos desetine godina nadmetanja, FKP idalje postoji nakon te 1991. Ako osvoje cestitati im gospodski, ipak za taj klub navijaju mnogi nasi prijatelji, rodbina i ako nista drugo bar mi je drago zbog njih sto su srecni u ovim trenucima. Fener je bio jedini turski klub sa titulom prvaka Evrope pa ih je Efes presisao zacas. (;

Link to comment
Share on other sites

Treba im naravno odati priznanje ako ostvare uspeh, čestitati, pozdraviti i kratkotrajnim aplauzom ako treba i onda ući u beskompromisnu košarkašku borbu za trofej.

Jeste da KKP trenutno igra atomsku košarku, da imaju 7,8 igrača koji mogu da ti saspu 20 poena ko od šale, ali možda je i prva utakmica u Areni šansa za brejk, oni neće imati baš dovoljno vremena za pripremu, umor, emotivno pražnjenje, dok sa druge strane Duško ima vremena da našpanuje ekipu i pripremi ih za protivnika, uvežba neke minijature, mozda i neke alternativne odbrane kao taktičko iznenađenje itd...

Sve naravno pod uslovom da obe ekipe stignu do finala 😉

Edited by Thor
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, berti said:

Najpre, da li ti volis da oni uzmu EL? Ako volis, onda ok. Ako ne volis, onda gorak osecaj tesko moze da ispari osvajanjem takmicenja koje je nebitno u odnosu na el. Volim ja kad njih dobijemo i u pikadu, ali...

Dakle, to je osecaj da si dobio utesnu nagradu. 

 

Kao prvo mi nemamo nikakvog uticaja na to da li ce KKP osvojiti EL.

Kao drugo u ponudi Barsa, Oly, Makabi, KKP voleo bih da uzme KKP.

Kao trece mislim da to moze biti nama samo motiv vise a to sto ce nas zezati Kuper i Kendrik iz petog dva mi nije bas nesto sto ce mi ostaviti gorak ukus.

  • Thanks 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Jel moze moderacija da objasni zasto se brise post koji nikoga ne vredja niti se nesto razlikuje od slicnih ?

Nego ajd da pricamo o posledicama a uzrok ... sta ima veze kako je do toga doslo ... sramota

I to nije prvi put ... kad god se spomene finanasiranje oba kluba, krene brisanje.

Izvinite, ali ovo bas izgleda po nalogu ... SRAMOTA jos jednom

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da vas ne kvotujem sve..aman ljudi,što ste navrli na mene ko smrt na babu?
To je moj rezon i moj pogled na sport. Na ovaj rivalitet takođe. Pratite,gledajte,navijajte..jel vam ja to sporim ili branim svojim stavovima?

Uostalom,i ja ću večeras ispratiti tekmu sa Zadranima ako brat @rd_udeli neki link :smiley50:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...