Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, John Terry said:

 

Na kraju ce se sve vrteti oko te utakmice. Ako osvojimo ABA to ce biti najbolji poraz ikada, ako ne osvojimo taj poraz ce biti veliki deo neuspeha.

Vrvt mislis oko domaceg terena ali za to je Cibona ipak najveci uzrok.

Svakako da je poraz od Zadra kumovao da se smijeni Jovanovic i dovede Ivanovic. 

 

Mislim da smo sposobni da brejknemo Partizan tamo ako dodje do tog susreta u finalu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Mislim da smo sposobni da brejknemo Partizan tamo ako dodje do tog susreta u finalu.

 

Apsolutno smo sposobni, nema dileme. Ali i oni su sposobni pa se svede na isto. Finale 95% igramo mi i Partizan, ovo sinoc sto sam video od Cedevite jer tuga, cemer i jad. Zgazice ih Partizan. Sa druge strane, Buducnost se prilicno rehabilitovala i bice dosta tvrdji orah od Ljubljancana.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

 

Apsolutno smo sposobni, nema dileme. Ali i oni su sposobni pa se svede na isto. Finale 95% igramo mi i Partizan, ovo sinoc sto sam video od Cedevite jer tuga, cemer i jad. Zgazice ih Partizan. Sa druge strane, Buducnost se prilicno rehabilitovala i bice dosta tvrdji orah od Ljubljancana.

Vidi njima juče nije igrao Ferel. On dosta utiče na tempo i samu igru Cedevite ako je u ritmu ( a igra dobro u ovoj sezoni ). Cedevita ne leži komšijama uopšte. Imaju 1-1 sa njima a siguran sam da bi ih dobili u Areni da im je igrao Omić. Biće njihova serija veoma zanimljiva ako Cedevita bude kompletna.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prošle sezone domaći teren je igrao bitnu ulogu. Ni Partizan ni Zvezda nisu uspeli da dobiju kad su bili gosti. 4 pobede Zvezde i 3 Partizana. Ove sezone je drugačija priča. Apsolutno imamo šanse da ih dobijemo pred njihovim navijačima kao i oni nas. Biće zanimljiva serija.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Volter said:

Prošle sezone domaći teren je igrao bitnu ulogu. Ni Partizan ni Zvezda nisu uspeli da dobiju kad su bili gosti. 4 pobede Zvezde i 3 Partizana. Ove sezone je drugačija priča. Apsolutno imamo šanse da ih dobijemo pred njihovim navijačima kao i oni nas. Biće zanimljiva serija.

Od 2019. godine, mi u plej-ofovima ABA lige imamo 15-0 skor kod kuce i 0-9 skor u gostima. Onako, interesantno.  

  • Like 7
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Vidi njima juče nije igrao Ferel.

 

Nama nisu igrali Kampaco i Vildoza, a obojica su bolji igraci. Prelako smo ih dobili u utakmici bez znacaja u kojoj sam mislio da ce oni nas razbiti jer su takav tim. A desilo se suprotno. Kad krene plej of ima da poginu od Partizana kao zuti mravi, jer ce tada biti i fizicki cvrste utakmice, a Cedevita je ekstremno mekana ekipa.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, John Terry said:

 

Nama nisu igrali Kampaco i Vildoza, a obojica su bolji igraci. Prelako smo ih dobili u utakmici bez znacaja u kojoj sam mislio da ce oni nas razbiti jer su takav tim. A desilo se suprotno. Kad krene plej of ima da poginu od Partizana kao zuti mravi, jer ce tada biti i fizicki cvrste utakmice, a Cedevita je ekstremno mekana ekipa.

Tačno. Ali Cedevita je ekipa koju ako krene ona ne staje. Videćemo ali mišljenja sam da neće KKP biti baš tako lako u PO. A moramo da uzmemo u obzir i da će Cedevita biti mnogo svežija od KKP.

Sa druge strane, nama će biti ozbiljno teška utakmica protiv Budućnosti.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ma, neozbiljni su i jedni i drugi (Buducnost i Cedevita), cak i u poredjenju sa njihovim ekipama iz prethodnih sezona, a kamoli u odnosu na ovako nabudzene vecite. Pitanje je hoce li uopste proci Megu i FMP.

 

Posebno mi Cedevita nije jasna, tezak blam od nastupa u evrokupu i nemali broj ocajnih aba utakmica. Nije to tako los roster, ima i kvaliteta (Ferel, Adams, Dragic, Omic, Alibegovic) i sljakera (Muric, Jeremic) i talenta (Matkovic, Gnjidic), a ljudi nisu sastavili dve nedelje dobre forme za celu sezonu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

Posebno mi Cedevita nije jasna, tezak blam od nastupa u evrokupu i nemali broj ocajnih aba utakmica. Nije to tako los roster, ima i kvaliteta (Ferel, Adams, Dragic, Omic, Alibegovic) i sljakera (Muric, Jeremic) i talenta (Matkovic, Gnjidic), a ljudi nisu sastavili dve nedelje dobre forme za celu sezonu.

 

Trener

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, goofy said:

fakat je da nam slohrvati uopšte ne leže i kao što @Čočo reče,

 

moguce da je tacno. Ali kad krene plej of druga je to kosarka. U takvoj kosarci se oni ne snalaze.

 

23 minutes ago, goofy said:

kad krenu da ubacuju, ne staju...

 

To kad ih pustis da sutiraju. A necete ih pustiti.

 

23 minutes ago, goofy said:

a futura je pretanka za vas.

 

Ona kad smo mi igrali jeste, ova sad ce biti zajeban protivnik.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, John Terry said:

please-explain-that-neil-degrasse-tyson.

Ne kaze @goofy da ce ih izbaciti COL, vec da su im nezgodna ekipa . Sto se videlo i ove i prosle godine, a ne verujem da ce Partizan u tim mecevima biti na 100 posto. Prosli / ne prosli Real, bice tu fizickog i psihickog praznjenja jer vec dugo igraju na dosta obrtaja, ne verujem da nece dobro oznojiti guzicu da bi ih dobili u Ljubljani ( ne bih iskljucio ni da ce Partizan proci tek posle majstorice ).

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Matkovic mi se cini kao centar koji bi mogao da procveta kod nas. Any thoughts?

Prvo da se pričesti 🙂

 

čini mi se da je Elmedin bio igrač sličnih karakteristika mada je KM skočniji i možda okretniji ali svakako ima još mnooogo da radi.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...