Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

I ako je bez značaja, bitna utakmica danas za nastavak pobedničke serije. Bez Kampaca i Vildoze pa da vidimo gde smo bez njih. Da se iskoristi današnja utakmica da Nedović nastavi sa podizanjem forme, Lazić da polako hvata priključak a i danas bi mogao na teren i Bentil, da se i on polako posle povrede uvodi u ritam u koji je bio pre povrede.

Uželeo sam se utakmica kod nas. Jedva čekam prvu utakmicu u PO. 

🔴

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Filbi said:

Kog datuma okvirno igramo sa Zadrom prvu rundu plej ofa

Očekujem ovaj vikend. Ako se ABA drži prethodnog rečenog da PO EL neće uticati na pomeranje utakmica u PO Aba. A ako dodje do pomeranja onda verovatno sredinom sledeće nedelje ili sledeći vikend( mada ova opcija mi manje verovatna jer je dug period bez igranja utakmica ).

Prošle godine je prva u PO bila 30.04.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

I ako je bez značaja, bitna utakmica danas za nastavak pobedničke serije. Bez Kampaca i Vildoze pa da vidimo gde smo bez njih. Da se iskoristi današnja utakmica da Nedović nastavi sa podizanjem forme, Lazić da polako hvata priključak a i danas bi mogao na teren i Bentil, da se i on polako posle povrede uvodi u ritam u koji je bio pre povrede.

Uželeo sam se utakmica kod nas. Jedva čekam prvu utakmicu u PO. 

🔴

 

Ја био у иностранству на службеном путу па сам само овлаш прелетао преко вијести. Укратко тренутно сам Коштуница па не знам што не играју Аргентинци?

п.с. видим комшије авангардно одгодили Подгорицу да би Лесор очистио казну...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Константин said:

 

Ја био у иностранству на службеном путу па сам само овлаш прелетао преко вијести. Укратко тренутно сам Коштуница па не знам што не играју Аргентинци?

Jednostavno - kada je to kolo trebalo da se igra oni nisu bili nasi igraci. To ne vazi za trenera i pomocno osoblje.

 

9 minutes ago, Константин said:

п.с. видим комшије авангардно одгодили Подгорицу да би Лесор очистио казну...

Prezvakana teorija zavere - prica o odlaganju je pocela jos pre incidenta i kazne, zbog izbora u CG. Sve i da jeste tacna teorija zavere, moze se, jer su takva pravila, da je Lesor mora da odsluzi 3 naredne (bilo koje dodju na red a ne onako kako su u kalendaru). Kakvih gluposti ima u ABA ligi, pa i sa odlaganjima koje smo mi pravili, i Cedevita, ovo je nista drugacije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Немам амбиције да нас вадим када ми то урадимо али је правило ниђе везе. Кажњен си 3 наредне утакмице па када одгодиш једну од њих одгодио си и казну за исту. А још авангарда и панкери.:classic_laugh:

Ово прво да Аргентинци нису били наши играчи када су требали да играју са њима, па сада не могу, ми је логичније. Чак се логички слаже са овим горе, кад одгодиш меч одгодио си и казну исто као и ово: ниси био регистрован за меч који се одгодио е па нема те ни када се буде играо.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Константин said:

Немам амбиције да нас вадим када ми то урадимо али је правило ниђе везе. Кажњен си 3 наредне утакмице па када одгодиш једну од њих одгодио си и казну за исту. А још авангарда и панкери.:classic_laugh:

Ово прво да Аргентинци нису били наши играчи када су требали да играју са њима, па сада не могу, ми је логичније. Чак се логички слаже са овим горе, кад одгодиш меч одгодио си и казну исто као и ово: ниси био регистрован за меч који се одгодио е па нема те ни када се буде играо.

 

A povrede i bolesti? Sta ako je neko bio povredjen i bolestan i nije mogao da nastupi u originalnom terminu, a na odlozenom moze, da li bi mu dozvolio da igra? 😄 

 

Salim se, ne moras da odgovoris na ovo i pruduzavamo pricu. Samo se zezam. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Константин said:

Немам амбиције да нас вадим када ми то урадимо али је правило ниђе везе. Кажњен си 3 наредне утакмице па када одгодиш једну од њих одгодио си и казну за исту. А још авангарда и панкери.:classic_laugh:

Ово прво да Аргентинци нису били наши играчи када су требали да играју са њима, па сада не могу, ми је логичније. Чак се логички слаже са овим горе, кад одгодиш меч одгодио си и казну исто као и ово: ниси био регистрован за меч који се одгодио е па нема те ни када се буде играо.

 

Samo treba ozbiljnije kontrolisati "razloge odlaganja" i ni jedno pravilo nece biti potrebno menjati. Kod nas su dva kluba bitnija od lige, takva liga je u startu neregularna. Muka mi je kad pomislim na one sastanke aba lige koje sam cak i pratio, gde Bokan i Nebojsa dominiraju a ostali kao mali misevi (sem Ostoje koji je bio odsutan 🙂 ). I sve ti jasno i kakva je liga i koliko je regularna.

Link to comment
Share on other sites

Da smeta vam ovo vs Buducnosti ali zato ste ok sto se nasa sa Cedevitom ili Mornarom odlagalo...Protiv Cedevite tek sad igramo kad je prosla sezona a utakmica kad je trebala?

 

Da je neko od nasih imao suspenziju tada sad bi igrao.. Kao sto sad ne mogu oni koji su registrovani posle te utakmice.

 

I zavrsavajte sa ovom diskusijom.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, John Terry said:

Muka mi je kad pomislim na one sastanke aba lige koje sam cak i pratio, gde Bokan i Nebojsa dominiraju a ostali kao mali misevi (sem Ostoje koji je bio odsutan 🙂 )

Gde si gledao to i kad ima sledeca epizoda? 🍿🥤

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, necke said:

Gde si gledao to i kad ima sledeca epizoda? 🍿🥤

 

Mislim da bila neka korona sezona. I da su trebali da odlucuju sta ce da rade, da prekidaju ili ne. I onda su imali sastanak preko onog google meet-a. Komedija ziva, predstavnik ABA lige, iz Cibone, cuti ko picka, a Nebojsa i Bokan se svadjaju. Ostoja se smorio pa otiso, ovi ostali gledaju i neveruju.

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Don Dusko said:

Da smeta vam ovo vs Buducnosti ali zato ste ok sto se nasa sa Cedevitom ili Mornarom odlagalo...

Kao moderator koji prati sve postove, trebalo bi da znas da je velika vecina bila protiv odlaganja te dve utakmice i da smo taj potez smatrali nepotrebnim...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, John Terry said:

 

Mislim da bila neka korona sezona. I da su trebali da odlucuju sta ce da rade, da prekidaju ili ne. I onda su imali sastanak preko onog google meet-a. Komedija ziva, predstavnik ABA lige, iz Cibone, cuti ko picka, a Nebojsa i Bokan se svadjaju. Ostoja se smorio pa otiso, ovi ostali gledaju i neveruju.

bolje od celog netfliksovog sadržaja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...