Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

A povrede i bolesti? Sta ako je neko bio povredjen i bolestan i nije mogao da nastupi u originalnom terminu, a na odlozenom moze, da li bi mu dozvolio da igra? 😄 

 

Salim se, ne moras da odgovoris na ovo i pruduzavamo pricu. Samo se zezam. 

A sta ako je isao na neku svadbu ili vozio turu do Ciriha?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Benito said:

Samo se nadam da Petruseva necemo gledati sledece sezone u nasem dresu.

 

Ne gledam utakmicu, ali šta je mogao da uradi da zasluži šut kartu i to nakon ove utakmice koju igramo bez tango dua? Ne treba ga zadržavati jedino ako nas zavlači celo leto i čeka prvo poziv iz nba. Mislim koga onda zadržati iz ovog tima, ako se olako odričemo Petruševa!? Nekad stvarno ne razumem rezon ovde.

  • Like 28
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ne gledam utakmicu, ali šta je mogao da uradi da zasluži šut kartu i to nakon ove utakmice koju igramo bez tango dua? Ne treba ga zadržavati jedino ako nas zavlači celo leto i čeka prvo poziv iz nba. Mislim koga onda zadržati iz ovog tima, ako se olako odričemo Petruševa!? Nekad stvarno ne razumem rezon ovde.

Razlog je sto smo sve neizvesne zavrsnice izgubili zbog doticnog i njegove NBA odbrane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Lazarevića.

 

Ma ja da se pitam, zadržao bih ga kao 11./12. igrača za specijale na Decka, Clyburna... On jednostavno upada u oči u ovom timu zbog viška defanzivno orijentisanih igrača i prevelike minutaže. Za ove gore specijale dušu dao, ali da ti ostatak tima budu igrači koji umeju da proture loptu kroz obruč.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Razlog je sto smo sve neizvesne zavrsnice izgubili zbog doticnog i njegove NBA odbrane.

 

Slažem se da mora dosta da radi na odbrani, ali onda nema more, splavovi i ostalo, nego celo leto da radi na tome i da šutira bacanja do iznemoglosti. Moramo da istrpimo bar nekog mladjeg igrača, a on ima potencijala.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

Vidim Nedovic samo tri poena, to je premalo za skorera koji malo toga drugog donosi.

Predugo je u buli a potreban nam je.

 

 

Na prošloj utakmici je ubacio 20, a na pretprošloj 15.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Čvarkov said:

 

Slažem se da mora dosta da radi na odbrani, ali onda nema more, splavovi i ostalo, nego celo leto da radi na tome i da šutira bacanja do iznemoglosti. Moramo da istrpimo bar nekog mladjeg igrača, a on ima potencijala.

Ne deluje mi on kao problematican lik koji splavari, izlazi itd.. Mislim da je kod njega najveci problem ego.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:
43 minutes ago, Čočo said:
To je forma Dzonija u kojoj je bio pre povrede. Ovakav nam treba u svakoj utakmici. Dan nam duže igra ovako. Braćo i sestre Nikola Ivanović se rodi! emoji837.pngemoji836.png

Ne čačkaj mečku...

Pu pu za sada. Da li je ovo bio samo bljesak videćemo u petak. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Lazarevic nema problem da grize koliko god da dobije minuta, pretpostavljam da mu plata nije velika, o branjenju Klajburna i ostalih trojki je vec sve receno, plus domaci igrac. Bilo bi suludo odricati se takvog kosarkasa.

 

Ja bih licno zadrzao i Kuzmaru bez dileme. Sve navedeno za Lazarevica vredi i za njega.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Benito said:

Ne deluje mi on kao problematican lik koji splavari, izlazi itd.. Mislim da je kod njega najveci problem ego.

Mlad je igrac, treba strpljenja sto rece Dusko

Prica se da bas dobro saradjuje sa njim

 

Uostalom ono sto je Misko rekao okruzenje mu je dobro u kkcz  sumnjam da misli na neko druzenje, sprdnju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Benito said:

Samo se nadam da Petruseva necemo gledati sledece sezone u nasem dresu.

 

Vise puta mi je ovo isto prolazilo kroz glavu tokom sezone, najcesce zbog glupih gestova ili odbrane.

 

Medjutim, Filip je predstavnik nove generacije igraca, potpuno okrenutih ka NBA, ne samo u smislu idealizovanja kosarke tamo, vec u tome sto ta generacija potpuno skida Amere, u svemu.

Sve vise kod nas gledamo talentovane igrace koji mogu da daju 30 i prime isto toliko u jednom mecu, jebiga u tom smeru ide kosarka, a globalizacija i internet su pogurali ostale delove sveta da u roku od odma preuzmu trendove i ponavaljaju ih ko papagaji.

 

Mozda je to samo faza u kosarci ali kako je krenulo defintivno cemo imati sve manje Bodiroga, Teodosica i Jokica a sve vise Petruseva, Smajlagica, Pokusevskih itd.

Sve manje ce biti lucidnosti i igre van sistema, pozitivnog bezobrazluka i magupstva sa basketa, a sve vise sablonskih akcija, driblinga, cak i radovanja koja su preslikana od preko, samo u varijanti za (tesku) sirotinju.

Tu novu generaciju nasih igraca odlikuje lelemudstvo u odbrani, skakanje i radovanje na klupi, i mada su u nekim stvarima u dekadenciji, talenat ne moze niko da im spori, i za nas sto nismo navikli da gledamo takve stvari bi bilo najbolje da pocnemo da se prilagodjavamo.

 

Sto se Petruseva licno tice, preveliki je to kvalitet (nije vise rec samo o talentu) da bi ga otpisali zbog lose odbrane i nadrkanog stava.

Zeljko je pokazao da i sa takvim igracima moze da se pravi rezultat, samo mu treba naci ulogu, i, sto je jos vaznije, raditi sa njim kon-stan-tno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pogledao malo pa se razmisljam sta bi moglo ostati od ovih igraca za narednu sezonu i tacno nemam odgovor na to pitanje a ostace ce ih najmanje 5-6 a pritom da steta bude sto manja.

 

Sto se mene tice Lazarevic ne bi trebalo da bude tu i sledece sezone, za cuvanje igraca tipa Clyburn ako je to dovoljno da igrac ostane u rosteru e 'ebem ti takav tim.

 

Dzoniju svaka cast na partiji ali premalo je takvih partija bilo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

 

Ne gledam utakmicu, ali šta je mogao da uradi da zasluži šut kartu i to nakon ove utakmice koju igramo bez tango dua? Ne treba ga zadržavati jedino ako nas zavlači celo leto i čeka prvo poziv iz nba. Mislim koga onda zadržati iz ovog tima, ako se olako odričemo Petruševa!? Nekad stvarno ne razumem rezon ovde.

 

Ozbiljnost pristupa igri = basket iza zgrade u papučama gde je na jednoj do pola odlepljen đon.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...