Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, berti said:

Ako Teo buda zamena za Fakua, da se kolektivno samoubijemo.

 

Zapravo, Teo moze biti zamena da se plebs malo amorizuje odlaskom Facua - kao Teo je Teo. Mnogi se jos loze na njega.

Ne bi me iznenadila ta logika kod crazy Cokia. Narocito ako se vec zna da Facu ne ostaje (ili se znalo cim je dosao).

 

Igracki, nema sanse da se porede, vec par godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

 

Posto se dogovori sklapaju samo licno u prostorijama kluba. Kampaco ima samo fixni u BGH20 al mu Cova iscupao nulu da ne moze zove medjugradsku. 

Je l ti imas neki tviter ili neki nalog na drustvenim mrezama gde objavljujes ovakve stvari, meni svaki put suze idu od smeha na tvoje postove. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

KK CRVENA ZVEZDA – JOŠ JEDNA “EKSKLUZIVNA” DEZINFORMACIJA

 

KK Crvena Zvezda Meridianbet ovim putem nakon novih glasina i dezinformacija koje su “ekskluzivno” u nedelju 23.04.2023.godine preneli pojedini mediji pozivajući se na izvesni španski portal osnovan tek krajem 2022.godine – da je Fakundo Kampaco igrač našeg kluba, i da nikakvih pregovora u martu (U Barseloni) oko njegovog odlaska u drugi klub nije bilo.

 

Ovom prilikom podsećamo javnost da se status našeg igrača u odnosu na njegovu izjavu datu srpskim medijima pre samo 10 dana nije promenio:

“Nismo pričali o mom statusu još, još nije trenutak za to. Posvetimo se sadašnjosti, želim da igram koliko god utakmica mogu i da uživam. Obično ne razmišljam o budućnosti, već samo o sadašnjosti” rekao je igrač Crvene zvezde Meridianbet Fakundo Kampaco.

 

KK Crvena Zvezda Meridianbet nema nameru više da reaguje i demantuje brojne glasine i dezinformacije ovim povodom, a prvi tim se maksimalno okreće ostalim obavezama i završnicama u ABA ligi i srpskoj Superligi – sa Fakundom Kampacom u timu.

 

KK Crvena Zvezda Meridianbet

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Tamburinjo said:

Posto se dogovori sklapaju samo licno u prostorijama kluba

 

Pa vest koja se prenosi se zasniva baš na tome da je sastanak bio neposredno između Kampaca i rukovodstva Reala u Barseloni, i da je Kampaco zbog toga napustio ekipu na par sati.

 

Quote

Por eso, antes del partido de Estrella Roja ante el Barça, la cúpula del Real Madrid se reúne con Campazzo, que dejó por unas horas la concentración del equipo serbio, para cerrar el esperado acuerdo.

Quote

Therefore, before the Red Star match against Barça, Real Madrid's top management meets with Campazzo, who left the Serbian team's training camp for a few hours, to close the expected deal.

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Čović k'o lik koji se spržio nekim spidovima, paranoja ga lupa na sve strane, pištolj na stolu, kamera na TV stalno upaljena.. pa samo gleda oko sebe da li neko hoda oko gajbe, ulaza, auta..da izleti sa pištoljem i pripuca.

Ima više saopštenja sedmično nego Raduljica minuta u igri.

Kakav jebeni manijak, sunce ti jebem.

 

 

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Претим да испаднем неинформисан али откуд то да је НЧ одлазећи? Не знам да л' да кукам јер ипак је освојио 22 трофеја овде, и што долази неки снс чиновник да нам усерава живот са "хвала председнику", или да кукам јер можда тај одлазак значи и да се миримо са вечитим 2.местом?

Не знам чему бих се искрено радовао је одлази НЧ. Иако да се оградим уопште нидам његов следбеник па да га слепо пратим. Ја сам међу онима којима је мука да је увеђ неко други крив, константним гостовањима на 4 ТВ и свакодневним саопштењима. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da je Faku unikat i da zamena ne postoji na marketu za njega, verujem da ima jaku ponudu sa nase strane koja je konkurentna, ali nije sve i do toga. Madrid mu je druga kuca, osvajao je el sa Realom, porodica bi zivela ponovo na spanskom govornom podrucju, tako da nije bas sve do naseg kluba. Ono sto je meni najvaznije je da imamo respektabilan budzet, kao ove godine i da Dusko ostane i selektira igrace bez upliva Covica. Ako tako bude ne sumnjam da cemo imati dobar tim i bez Fakua.

Trenutno nas ceka jos dosta posla u ovoj sezoni tako da bi pricu o sledecoj ostavio za zavrsetak ABA lige.

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

On 4/17/2023 at 9:49 PM, Čočo said:

Tri stvari.

Neda se vraća.

Holand mora pre Ivanovića.

Sa ovim procentom pogođenih bacanja nemamo šta da tražimo protiv jačih rivala. 

Cetvrta stvar. Ivanovic zna da groblje zna da cemo ih dobiti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam presrećan što svakako imam priliku da Kampaca gledam u našem timu. Velika žal što je došao u pogrešno vreme ali u drugim okolnostima teško da bi ikad došao. Biću zadovoljan i sa zadovoljstvom ću ga gledati bar do kraja sezone. Da sa njim osvojimo Aba i Kls i meni će biti puno srce. Otišao on na kraju sezone ili ne, svakako će otići jednog dana. Ukoliko ne ostane za sledeću sezonu, biću ponosan i srećan jer je takav igrač bio deo naše Zvezde. Odlazak ću lako preboleti ako se napravi odličan tim za sledeću sezonu, da imamo budzet, viziju, bez mešanja u sportske odluke i sastavljanje tima i naravno Duška od početka na klupi. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Valjda je resio Vildoza ljubavne jade, svakako smo sa njim, Nedom i Petrusevim a bez Kampaca jedno vreme gazili. I da ode Faku, a ostanu ovi ostali, uz neki dodatak i sa Duskom od priprema moze se napraviti strasan tim. E sad, jedno su zelje a drugo realnost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba priču u javnosti svesti na to da je Vučić slabić i nemoćan ako ne zadrži Kampaca, a Srbija siromašna zemlja koja ne može da parira jednoj Španiji u kojoj je nezaposlenost dvocifrena, a dug 100% GDP-a

  • Like 15
  • Thanks 2
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

Treba priču u javnosti svesti na to da je Vučić slabić i nemoćan ako ne zadrži Kampaca, a Srbija siromašna zemlja koja ne može da parira jednoj Španiji u kojoj je nezaposlenost dvocifrena, a dug 100% GDP-a

Daj 5 Kampaca, da vidimo ko je sirotinja 😁

Link to comment
Share on other sites

Činjenice su:
- za Fakunda nas Real šije u 9 od 10 kategorija.
- Vildozi je Panata ponudila ugovor karijere.
- Petrušev do avgusta neće znati ostaje li preko bare.

A mi nastavljamo da pakujemo rostere sa bar dvojicom od ova tri nosioca.

Nama su sigurni samo Duško, Nedara, Lazarević i Ilić.
Ako naredne sezone budemo dobili znatno manji budžet onda nećemo moći da liferujemo Hasana i Bentila jer im niko neće preuzeti tako jak ugovor.

Ja bi odlazak Džonija, Lazarevića, Kuza i Radulje nazvao dobrim početkom.





  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:


Mislim da je neki od Realovih insidera koji dobijaju informacije direktno od Pereza i celnih ljudi kluba u tom Relevu. Posto aktivno pratim Real u fudbalu upratio sam da su se nedavno pojavili i za fudbalsku sekciju ih vode kao dosta pouzdane. 

Hm ... al OK, videćemo kako će se ta priča završiti.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alpaka Bereta Sida said:


Mislim da je neki od Realovih insidera koji dobijaju informacije direktno od Pereza i celnih ljudi kluba u tom Relevu. Posto aktivno pratim Real u fudbalu upratio sam da su se nedavno pojavili i za fudbalsku sekciju ih vode kao dosta pouzdane. 

Nešto im je pouzdan izvor zatajio kad im je trebalo mesec dana od ,,dogovora" da izbace vest. S obzirom da je list iz Madrida, da prate Real i da imaju informacije iz ,,prve ruke" verujem da bi takva vest onda iskočila odmah kao ekskluziva a ne nakon mesec dana. Šta znam nema mi smisla da se takva vest čuvala mesec dana. Deluje mi da je ova priča baš klimava.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Nešto im je pouzdan izvor zatajio kad im je trebalo mesec dana od ,,dogovora" da izbace vest. S obzirom da je list iz Madrida, da prate Real i da imaju informacije iz ,,prve ruke" verujem da bi takva vest onda iskočila odmah kao ekskluziva a ne nakon mesec dana. Šta znam nema mi smisla da se takva vest čuvala mesec dana. Deluje mi da je ova priča baš klimava.


Ja samo znam da su za fudbalsku sekciju jako pouzdani. Osnovaci tog medija su bivsi urednici Marce i Asa, a Marca je fakticki Realovo glasilo. Za kosarkasku mozda i nisu jer se Perez i JAS ne pitaju tu koliko u fudbalu, a glavni Realovi insideri dobijaju informacije od ljudi bliskih njima dvojici. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mi smo Kampacu bili dobra prolazna stanica da uhvati ritam i uhvati rutinu za Evropsku kosarku i pritom zaradi lepe pare. Svakako, on ce naredne sezone za iste ili vece pare igrati da li u Realu(iako im duguje 3m ili tako nesto) ili nekom drugom klubu iz vrha EL. Suludo je prozivati upravu ako ga ne zadrzimo jer su sanse za to minimalne i nerealne. Dosta slabije strane igrace nismo zadrzali a kamoli Kampaca. Sem ako mu nije motiv da sa autsajderom napadne EL.

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...