Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, NikadProtivKaline said:

super za malog topa

samo nema potrebe sad hajpovati to do besvesti, ne cini mu se usluga na taj nacin

igra protiv sebi nedoraslih, i dalje ima znak pitanja sta ce od te igre moci da prenese na seniorski nivo

 

jel se seca neko cveloa i njegovih statsa u juniorima?

 

I on imao brutalne statse? Zaboravih.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čvarkov said:

I on imao brutalne statse? Zaboravih.

jedna od tekmi...bilo ih je jos

Quote

 


U sezoni 2010/11. ulazi u prvi tim Crvene zvezde. Istovremeno je igrao i za juniorski tim Crvene zvezde i ostaće zabeleženo da je u finalu turnira za plasman na F4 Evrolige protiv FMP-a zabeležio 35 poena, 9 skokova i 8 asistencija - ukupni indeks 55.

 

 

dominirao mladje kategorije

i na prelasku u seniore vidimo da nema nista sto bi ga izdvojilo od konkurencije na tom nivou

hajlajt karijere 9ppg u valjda najgorem kkp ikada + ona rampa sto mu zalepio danguba

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

dominirao mladje kategorije

i na prelasku u seniore vidimo da nema nista sto bi ga izdvojilo od konkurencije na tom nivou

hajlajt karijere 9ppg u valjda najgorem kkp ikada + ona rampa sto mu zalepio danguba

 

🥰

Edited by Čvarkov
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzonii said:

Topic 🔥

Nadam se da je Covic video da Top mora da ima mesto u timu naredne sezone kao treci plej. Ukoliko ostane Kampaco i bude mu neka vrsta mentora mozemo da dobijemo paklenog igraca za naredni period.

Utakmicu je video i Cova a i bekap Topica za sledecu sezonu. Samo jos da se resimo nekako Kampaca, nadam se da i mi mozemo da koristimo izlaznu klauzulu za 50 hiljada.

Link to comment
Share on other sites

Apropo malog Topica ...

 

Ako ce mu dati sansu sledece sezone neka mu daju, nemam nista protiv cak sam za (msm ko sam ja ...) ali da mu daju PRAVU sansu i da se istrpi maksimalno sa solidnom minutazom a ne da ga saltaju kao i ove sezone, ako nece neka ga puste da igra negde u kontinuitetu da moze decko da napreduje.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako moze Drobnjak vec dve sezone da pocinje kao rezervni plej Buducnosti, moze i Topic da bude rezervni plej KKCZ. No, da bi se to desilo neophodno je da se smanje nenormalna ulaganja u igracki kadar kao da je Armani u pitanju.

 

Na 1 i 2 treba da igraju plej stranac, Topic, kombo i jos jedan bek. Krila mogu da igraju i Lazic, Lazarevic i Dobric. Na 4 Petrusev ako zeli da ostane i neka jaka stamena cetvorka da se krlja za skok. Na 5 startni centar, Mitrovic i Kuzmic.

 

Iz ovog sastava su visak Bentil (isti profil kao i Petrusev), Campazzo (nije normalno da jedan takav igrac igra u ekipi iz ABA lige), Raduljica, Holland, jedan od dvojca Ivanovic - Markovic. Neki ovakav sastav:

 

Vildoza, Ivanovic/Markovic

Nedovic, bek

Dobric, Lazarevic, Lazic

cetvorka, Petrusev

Martin, Kuzmic i Mitrovic

 

Bi bila nesto sto bi bilo primereno klubu iz Srbije (neki maksimum), a istovremeno i ne bila mnogo slabija - pa je na treneru da kao AUTSAJDER dovede svoj tim do borbe za TOP8.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TB Told said:

Uzeti u obzir poruku u kojoj se zagovara ostanak domaće "osnove" kakvu nema nijedan EL tim za ozbiljno 😅

znam jedan kome je to glavna tema na drustvenim mrezama i raznoraznim glasilima kluba

koliko minuta su odigrali domaci igraci i koji je to procenat od ukupnog broja minuta

advanced stats, approved by covic(tm)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, NikadProtivKaline said:

super za malog topa

samo nema potrebe sad hajpovati to do besvesti, ne cini mu se usluga na taj nacin

igra protiv sebi nedoraslih, i dalje ima znak pitanja sta ce od te igre moci da prenese na seniorski nivo

 

jel se seca neko cveloa i njegovih statsa u juniorima?

Aranitovic?Isto mada su njega povrede zeznule.

Link to comment
Share on other sites

Treba mali Top svakako da prođe pripreme za Zvezdom, ali ako trener (nadam se Duško) procijeni da nije zreo za ozbiljnu minutažu, bolje da odigra sezonu kao nosilac FMP-a. Hoću da kažem, ako dečko udari u zid u Evroligi, moglo bi da bude demotivišuće za njega, koliko god da mu tolerišemo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovih 20/20 sa bacanja dovoljno merodavno, pa sve i da je igrao turnir u OS.

Jos deluje ladan kao cale, bukvalno sve predispozicije i uslove ima. Apsolutno mora dobiti sansu.

Lakse bih i neke eventualne neuspehe i poneki poraz istrpeo ako vidim da se za promenu guraju nasa deca.

 

  • Like 11
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

igra protiv sebi nedoraslih, i dalje ima znak pitanja sta ce od te igre moci da prenese na seniorski nivo

19.3 poena, 3.3 skoka i 4.3 asistencije po utakmici, 9-1 od kada je došao u OKK. Jeste da je KLS, ali ipak - seniorski nivo. Mislim da ima najveći indeks u KLS. Fantastično za nekoga sa 17 godina, ne znam ako je neko IKAD imao takve brojke. Ako si ga gledao, videćeš da igra veoma inteligentno. 

 

Biće on ok u seniorima, to je dokazao u KLS. Biti treći plej je za njega traćenje talenta.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vec vidim Covica kako objasnjava da je Top produkt predanog rada sa mladjim kategorijama...

 

Salu/muku na stranu, i sve cifre Cveleta i Voje Stojanovica, ali ovo je bila surova dominacija skilom, iskustvom, fizikom i glavom. Ne treba leteti, ali je zadovoljstvo najzad videti nesto ovako. Da ostane Dusko Ivanovic, pa da vidimo sta ce biti. Koliko god da je on restriktivan prema mladima, ne vidim bolju osobu za klesanje malog Topa.

 

Bravo Nikola, iskidao si, bravo!

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Baš prije neki dan napisah jedan pohvalni post za Topića. I brojke iz KLS su izuzetno respektabilne za klinca od 17 godina. 

 

Sad treba vidjeti da li je to dovoljan kvalitet za prvi tim. Samo znam da jako mali broj igrača od 18 godina ima minutažu u klubovima koji se takmiče u EL. Treba baš da si one of kind da igrao EL u tim godinama. Tako da mislim da nije ništa loše da sledeću sezonu odigra u FMP-u. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Campazzo, Jović, Topić

Nedović, Holins, Matt Thomas

 

Sasvim dovoljno za sledeću sezonu. 

 

I domaća osnova i svakakvih varijacija za petorke i prangijato i top defanzivci spolja i prostora za talentovanog igrača. 

Kamo ti ...

FskGJqFaUAM7B3v?format=jpg&name=small

  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Koja je fora sa pravljenjem rostera za sledeću sezonu kad nismo u ovoj došli još do PO ABA lige? Ne razumem o čemu vi diskutujete. Verujem da i samo znate da imamo dva puta. Prvi je da igramo EL sledeće sezone i imamo:

Kampaca, Vildozu, Nedovića, Jovića, Topića, Kalinića itd

Drugi put je da igramo EC i imamo:

Markovića, Ivanovića, Dobrića, Lazarevića, Bentila itd.

Tako da dok se ne završi PO ABA lige, ne vidim smisao u sastavljanju rostera za sledeću sezonu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...