Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Miki8 said:

 

Ne zna se jos da li je  predominantan u ovom uzrastu , na ovom turniru mu je jedini pravi ispit protiv Mege ili Insepa  u eventualnom finalu.  On tek treba da igra protiv najboljih evropskih  vrsnjaka , na zavrsnom turniru evrolige ako se kvalifikuju i na dva velika reprezentativna turnira koja slede ovog leta. A da mi se licno  svidja kao igrac svidja.

Tako je.Da je zapala na turniru u BG neka fizicka jaka ekipa kao Asvel to bi bio zanimljiv test.Ovako nikad laksi turnir u BG koliko vidim.

Svakako poenta mi je da on vrlo verovatno ne moze da prenese isti stil igre na seniore i da se prerano stvaraju velika ocekivanja.Ima jos da se brusi taj talenat.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Isto.

Ako se na kraju sezone budu dugovale 3-4 plate i ne bude nadogradnja umesto još jednog početka zapaliće oba Argentinca , a verovatno i Duško.

Ako im ova sezona nije za nauk onda i treba da zapale pa da peglamo cipiripi i nek se gone u tri lepe vise..

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

Isto.

Ako se na kraju sezone budu dugovale 3-4 plate i ne bude nadogradnja umesto još jednog početka zapaliće oba Argentinca , a verovatno i Duško.

Ovo je vrlo moguc scenario, na zalost vidjen vise puta. 

Kada je bio f4 u Beogradu, nama se raspala odlicna ekipa zbog novca, prosle godine isto kada je trebalo nadograditi tim i zadrzati trenera nigde novca. 

Kasnije u toku sezone sledi jeftin pokusaj nivelacije sa 1-2 kalitalca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, John Terry said:

 

Underrated? Lik je milionski igrac. Kako mislis da je potcenjen?

Ово није сигурно. Он је имао двогодишњи уговор са Милвокијем вредан 1.5 милиона још кад се одбију порези заиста смешна цифра. Није могао после тога потписати милионски ни са Макабијем ни са Ефесом. Да му цена расте то већ јесте, али моја процена је да је плафон тренутно коју може добити неких 800 хиљада за сезону, моја процена само.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Evo Partizani i Reali igraju veteransku utakmicu, prenos na SK1.

Mi ne bi mogli ni protiv veterana FMPa da odigramo i sa njima smo posvadjani.

Mada kod nas veterane gledamo svake sezone u prvom timu tako da nismo uskraceni za ovo zadovoljstvo.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Clash said:

Evo Partizani i Reali igraju veteransku utakmicu, prenos na SK1.

Mi ne bi mogli ni protiv veterana FMPa da odigramo i sa njima smo posvadjani.

Mada kod nas veterane gledamo svake sezone u prvom timu tako da nismo uskraceni za ovo zadovoljstvo.

 

Mani se ti veterana ukljuci arenu3 da gledas mlade nade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Evo Partizani i Reali igraju veteransku utakmicu, prenos na SK1.

Mi ne bi mogli ni protiv veterana FMPa da odigramo i sa njima smo posvadjani.

Mada kod nas veterane gledamo svake sezone u prvom timu tako da nismo uskraceni za ovo zadovoljstvo.

 

Posamarali bi te veterane Pefi,Kuz,Radulja i Laza 😛

Edited by Kosjan Willavić
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Clash said:

Jebiga nemam arenu pa onda gledam ove matore sa pivskim stomacicima.

Uvek idu uzivo na YT utakmice juniorske EL.Ovu utakmicu sto se malopre igrala ne moras da vracas,rutiniranje kkp.Vec posle prve cetvrtine (32:16) smo poceli da odmaramo nosioce za neke ozbiljnije meceve.

Nece izaci na dobro sto samo Zvezda brine o mladim igracima u Srbiji.Zapravo radi to i MIsko iz mozda nekih drugih interesa ali radi.Kkp nije bio konkurentan ni 5min ali zato mogu da sastave petorku od tatinih sinova bivsih kosarkasa,neozbiljno.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Uvek idu uzivo na YT utakmice juniorske EL.Ovu utakmicu sto se malopre igrala ne moras da vracas,rutiniranje kkp.Vec posle prve cetvrtine (32:16) smo poceli da odmaramo nosioce za neke ozbiljnije meceve.

Nece izaci na dobro sto samo Zvezda brine o mladim igracima u Srbiji.Zapravo radi to i MIsko iz mozda nekih drugih interesa ali radi.Kkp nije bio konkurentan ni 5min ali zato mogu da sastave petorku od tatinih sinova bivsih kosarkasa,neozbiljno.

 

 

 

U kom smislu Crvena Zvezda brine o mladim igracima??? Ja bi rekao da nista nije bolja od Partizana po tom pitanju  a ima mnogo bolje uslove za razvoj istih od njih.

Link to comment
Share on other sites

Tek malopre čuh da je Vildoza priznao da je igrao lošije već duže vreme zbog emotivnih problema. Dakle, mi smo ispušili za Top 8 zbog neke tužne ljubavne priče... Mislim da je Bukovski rekao nešto u fazonu "svakog pravog čoveka je uništila žena".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, displejnejm said:

Tek malopre čuh da je Vildoza priznao da je igrao lošije već duže vreme zbog emotivnih problema. Dakle, mi smo ispušili za Top 8 zbog neke tužne ljubavne priče... Mislim da je Bukovski rekao nešto u fazonu "svakog pravog čoveka je uništila žena".

Koliko smo se kleli u Kataijevu zenu toliko cemo sada da kunemo Vildozinu nesudjenu

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...