Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, Gb92 said:

Kako bih voleo da je kod Zeljka da ga drzi na klupi 😄

Nije to do trenera, držao bi njega i Sale na klupi al ima viša sila.

Ubeđivali su novog predsednika da je preskup da bi ga nekeko izbegli, al džaba.

Kao, traži dva miliona, a ovaj pita jel mesešno ... :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Gb92 said:

Kako bih voleo da je kod Zeljka da ga drzi na klupi 😄

 

Vujosevic bi ga bukvalno zadavio, i to dvema rukama. Jos u prvoj cetvrtini. I to dok vreme ide... 

 

Ne ono jednorucno vaspitno posle cega postanes igracina, ne to, nego bas zadavio. Kao Tasko Nacic u ulozi Pere Mitica. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pre utakmice Bajerna sa Partizanom pisao sam da će Partizanu biti teže u Minhenu nego protiv Fenera u Beogradu. Nisam ni znao da je Bajern imao toliko problema sa povredama. Priznajem da ih nisam ni gledao mnogo ove sezone. Večeras sam video da je to jedna skromna ekipa, pokonili smo im pobedu. Oni baš deluju loše, da li je do povreda ili lošeg izbora igrača, 'bem li ga.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kooineeperk said:

 

Vujosevic bi ga bukvalno zadavio, i to dvema rukama. Jos u prvoj cetvrtini. I to dok vreme ide... 

 

Ne ono jednorucno vaspitno posle cega postanes igracina, ne to, nego bas zadavio. Kao Tasko Nacic u ulozi Pere Mitica. 

iHqAQuG.gif

:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Don Dusko said:

Koji kancer je Mike James.

 

Van kontrole je.

 

 

Uključim na laptopu Monako - Makabi, da ispratim malo uz KKP.

 

Dva glavna utiska:

 

1. Neverovatni Džejms. Napušava sudije, saigrače, konstantno nervozan. U jednom trenutku sere nešto sudiji, dobija tehničku, Moneke ga smiruje, ovaj ga gurne sa 2 ruke. 

Sale ga izveo, napravio +10, pa vratio. Ruku na srce, nakon tog povratka u igru uopšte nije divljao, pa je i nakon toga razlika rasla.

 

2. Koliko je Makabi bio loš, najbolje govori podatak da nisu uspevali da kazne taj period kada je Džejms pravio haos, a i ostali se nisu proslavili. Baš bleda partija skoro svih. Kad Braun stane, onda kreće mučenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

Ruku na srce, nakon tog povratka u igru uopšte nije divljao, pa je i nakon toga razlika rasla.

 

Pa tihi bojkot posle povratka na teren.Nije hteo ni napad da igra koliko sam video samo je stajao u cosku i nije se kretao...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...