Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Zavisi koliko se dopadas moderatorima u principu.Ja sam u jednoj diskusiji,vec zapocetoj, o nekom prljavom potezu igraca kkp na pocetku  sezone rekao da im je tim takav,pun takvih igraca i dobio sam 15 ili 18 dana zbog "generalizacije".

Istine radi,od tada Lesor se slikao pored onog uvredljivog transparenta o Kalinicu i Petrusevu,zapoceo jedno 5 tuca,Andjusic je vredjao Zvezdu nakon neke nasumicne EL utakmice pa opet to ponovio i pored izvinjenja,pa su ucestvovali u najvecoj tuci EL ikada i opet timski provocirali publiku...

Uglavnom nije bitno sta pricas i sta je istina nego kako neko to subjektivno shvata.

Ја не кажем да треба допуштати увреде, али потпуно сам шокиран да је обрисан пост у којем прижељјкујем долазак Дека у Звезду?!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

ништа лично, него...пошто сам нов овдје па бих био рад да знам нека правила форума, ако постоје (избрисан ми је пристојан пост, без икаквих увредљивих ријечи), рецимо...кад бих написао; "кад би се у финалу састали одвратни Фенербахче и одвратни Партизан, човјек не би знао за кога да навија"...је л то ок пост?

 

ako ti je neki tim ili igrač ''odvratan'' to je tvoj lični doživljaj, nije vredjanje.

e sad, da je takav post OK na ovoj temi koju posećuju samo navijači dva EL kluba...vreme će pokazati ...:smiley64:

 

Link to comment
Share on other sites

Nije OK. Ne zato sto mislis da je neki tim / klub odvratan, imas pravo da mislis sta god hoces. Nego zato sto na ovom forumu obitava odredjen broj navijaca tog kluba koje to pogadja na emotivnom nivou. I nema te diskusije, argumenata i rasprave u kojoj ce se vecina navijaca tog kluba sloziti sa tim stavom.

Drugim recima, neke stvari treba zadrzati za sebe jer ne doprinose zdravoj diskusiji na forumu

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

 

ako ti je neki tim ili igrač ''odvratan'' to je tvoj lični doživljaj, nije vredjanje.

e sad, da je takav post OK na ovoj temi koju posećuju samo navijači dva EL kluba...vreme će pokazati ...:smiley64:

 

то је био теоретски пост, зато је стављен под наводне знаке...ја не бих имао ништа против ни да форум посјећују навијачи Будућности, Цибоне, Панатинаикоса...кога год...али овдје је изгледа постало пожељно (да не кажем политички коректно) да Олимпијакос буде одвратан...ето...реакција је била само на то...

3 minutes ago, Marvin said:

Nije OK. Ne zato sto mislis da je neki tim / klub odvratan, imas pravo da mislis sta god hoces. Nego zato sto na ovom forumu obitava odredjen broj navijaca tog kluba koje to pogadja na emotivnom nivou. I nema te diskusije, argumenata i rasprave u kojoj ce se vecina navijaca tog kluba sloziti sa tim stavom.

Drugim recima, neke stvari treba zadrzati za sebe jer ne doprinose zdravoj diskusiji na forumu

Ја знам да није ОК, поготово ми не би пало на памет да идем на тему КК Партизан па да тако нешто напишем, али одлази се у другу крајност...више Дек не смије да ми буде пожељан играч за Звезду...због...?!...и, не...није ми пожељан због песничеља прексиноћњег, него због лудила, искре у оку...ко је гледао Детроит деведесетих зна о чему причам...ил га волиш ил неволиш, али ако се то брани на форуму, онда, јбг...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Marvin said:

Prvo nauci sta znaci politicki korektno.

Drugo, upravo se radi o tome da ovde nema navijaca Olimpijakosa ili Reala kojima bi to smetalo.

знам ја шта значи политички коректно...тај израз је увијек пречица ка једноумљу...погледај дио форума под "Рат у Украјини" па види да у Србији, гдје бар у мојој околини, расположење није такво...на том форуму само један наратив постоји...ако је циљ да и овај дио форума буде такав, ок...иначе, навијам за Олимпијакос поред Звезде и не видим у томе ништа лоше...ја сам реаговао на тај пост о "одвратном Олимпијакосу"...значи...ил су одвратни сви редом, како коме ко падне на памет, ил смо пристојни на форуму па се уздржавамо од тога, зар не...слажеш ли се?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Marvin said:

Prvo nauci sta znaci politicki korektno.

Drugo, upravo se radi o tome da ovde nema navijaca Olimpijakosa ili Reala kojima bi to smetalo.

 

First things first, znaš da cenim tvoje pisanje na forumu i stavove koje iznosiš. Ali ne mogu u potpunosti da se složim sa ovim. Razumem point of view, naročito kad se radi o večitim rivalima (Zvezda-Partizan, Barsa-Real, MNU-Liverpul). No isto tako mislim da i navijači mogu da prihvate to da neko njihov klub smatra "odvratnim", a da istovremeno ne misli da su svi oni koji navijaju za taj klub odvratni. Jer čini mi se da odatle dolazi deo o emocijama koji spominješ, pošto se navijači osećaju kao deo kluba.

 

Inače, oduševio me je momak koji je sa drugarom došao u Arenu da uzme karte za G3. Kaže ja navijam za Zvezdu, ali mi se mnogo sviđa igra Partizana i navijam iz sveg srca za njih kao domaći klub u EL. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

СРЕЋНО БРАЈАНТ ДАНСТОН Након што је приколица камиона ударила у надвожњак у Бакиркеју, преврнуо се аутомобил којим је управљао кошаркаш Анадолу Ефеса Брајант Данстон. Повређени Брајант Данстон је извађен из возила и пребачен у болницу.

 

Edited by Kankkunen
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

 

Inače, oduševio me je momak koji je sa drugarom došao u Arenu da uzme karte za G3. Kaže ja navijam za Zvezdu, ali mi se mnogo sviđa igra Partizana i navijam iz sveg srca za njih kao domaći klub u EL. 

 

On 4/9/2023 at 12:24 AM, DameTime said:

 

spacer.png

 

😄 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 11
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DameTime said:

 

 

 

Inače, oduševio me je momak koji je sa drugarom došao u Arenu da uzme karte za G3. Kaže ja navijam za Zvezdu, ali mi se mnogo sviđa igra Partizana i navijam iz sveg srca za njih kao domaći klub u EL. 

 

debilko

  • Like 8
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

ништа лично, него...пошто сам нов овдје па бих био рад да знам нека правила форума, ако постоје (избрисан ми је пристојан пост, без икаквих увредљивих ријечи), рецимо...кад бих написао; "кад би се у финалу састали одвратни Фенербахче и одвратни Партизан, човјек не би знао за кога да навија"...је л то ок пост?

Problem je druze sto ovo nije tema za to.Ovde se komentarisu utakmice EL klubova i desavanja u EL.

 

E sad to je tvoje misljenje i imas legimitet za to ali problem nastaje sto tvoje misljenje udara na odredjene navijace(koji nece ostati ravnodusni na to) i onda nastane tata tema tamo gde  ne bi trebala da bude.Isto vazi i da neko napise odvratna Zvezda.Valjda shvatas zasto se to ne pise i ne bi trebalo da se pise.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

OMG, gde ode ovo.

Ako neko voli Olimpijakos ili Real ja mu se izvinjavam, uzeo sam ih za primer.

Dakle moja poenta je bila da ne treba pisati stvari za koje znamo da ljude trigeriju. Namerno nisam pozivao na poštovanje svih klubova i mir u svetu jer ipak pričamo o sportu gde ljudi nisu baš racionalni i emotivno reaguju.

 

A @Dropkick Murphys ne znam da li se zajebavaš ili ne vidiš razliku izmedju navijačke ostrašćenosti i rasizma?

 

@DameTime ovo što kaže Don Duško.

Da, lepo bi bilo da to ljude ne trigeruje ali tako je kako je. Ne kažem ni da je to idealan pristup pošto smanjuje prostor za diskusiju ali održava forum malo čistijim

Edited by Marvin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Marvin Oki, aj andrstend. Ali bi to onda moglo da se proširi i na druge stvari - pojedine igrače, muzičare, filmske franšize itd. Svašta može biti trigger drugima. That being said najzdravije je da svako od nas nastoji da ne piše s ciljem trigerovanja drugih, a opet s druge strane i da se ne trigeruje na napisano. Ali kapiram da je to utopija.

Link to comment
Share on other sites

A zašto bi se neko trigerivao ako mu neko uvredi omiljenu javnu ličnost/klub/whatever, pa nismo deca, jebote?!

Mislim, na drugu stranu što ne treba da negujemo takav vid komunikacije ovde, ali ajd sad da ne preterujemo. Razumem da nekome ne prija razgovor u kome će neko da koristi ružne reči, ali da se kuka jer je, zaboga, neko rekao nešto ružno o KKP, ajd sad.

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Eddard said:

A zašto bi se neko trigerivao ako mu neko uvredi omiljenu javnu ličnost/klub/whatever, pa nismo deca, jebote?!

Mislim, na drugu stranu što ne treba da negujemo takav vid komunikacije ovde, ali ajd sad da ne preterujemo. Razumem da nekome ne prija razgovor u kome će neko da koristi ružne reči, ali da se kuka jer je, zaboga, neko rekao nešto ružno o KKP, ajd sad.

 

Problem je u tome što će neko napisati nešto ružno o KKP, nadovezaće se još trojica, pa će još trojica naših uzvratiti, i eto eskalacije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav je ovo niskobudžetni horor na ovoj strani teme? 😱

Nakon čitanja vizualizujem dražesnu bratiju iz Hills Have Eyes koja je iz određenog razloga napustila pećinu i riješila da počne terapiju kod Herr Žike Pavlovića, koji ih dočekuje rakijom i riječima jes' prijatelje, ovo oko nas sve ludo, o glavi nam radU 😬

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...