Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Koliko Real nema kontinuitet smislenog donošenja odluka u napadu, to je baš prilika za Partizan. Igraju previše impulsivno, u serijama. Kad je Ćaćo u igri, Tavares ima lopte, ali im odbrana ne liči ni na šta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na šta liči Real sa Rodrigezom, rekreativna ekipa. Još kad je pored njega Hezonja i u ovim momentima Fernandez, stvarno neozbiljno.

 

Sa druge strane, Partizan nemilosrdan, NBA napad, i dinamika i egzekucija.

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Ova legenda na klupi Reala drzi Decka na klupi celu cetvrtinu. A ovaj bio najbolji na terenu.

 

Caco na Panteru, nije moglo drugacije da se zavrsi nego sa 11 brzih poena Pantera.

 

Ja ne pamtim da sam video nekoga da lošije spremi utakmicu protiv Partizana, a da je nešto stvarno bitno. Nemoguće da je čovek toliki amater. Zapeo za Ćaća, bukvalno karikatura.

Link to comment
Share on other sites

Uvukao ih je Partizan u svoju igru, ne verujem da ovaj Real može da izdrži šuterski obračun s njima. S druge strane moraju pametnije kod defanzivnog skoka, jbt zar je moguće da niko ne može da zagradi, tri vezana napada je izvukao Real...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

NWG i Hanga plus eventualno Abalde trebaju biti rotacija na 1 ako ova budala misli ne izgubiti veceras. Chaco na terminu veterana vise ne bi mogao praviti razliku. Partizan to rutinski eksploatise plus imaju vrhunsko sudjenje. 

Gde si ti video Abaldea

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

NWG i Hanga plus eventualno Abalde trebaju biti rotacija na 1 ako ova budala misli ne izgubiti veceras. Chaco na terminu veterana vise ne bi mogao praviti razliku. Partizan to rutinski eksploatise plus imaju vrhunsko sudjenje. 

 

Abaldea je ostavio van sastava, valjda da bi mu Causer čuvao Pantera wtf

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uvede ih Musa u haos sa onim faulovima u napadu u trenutku kad su imali kakvu takvu igru.

Promaši Real puno zicera, neka bacanja i opet dođoše do 44 poena. 

E sad, odluka da Ćaćo čuva Pantera je ovih +4 za Partizan.

Edited by Thor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...