Jump to content

VN SINGAPURA 30.09-02.10.2022


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Subjektivni utisak da se ove sezone jedino Fernando ne sklanja Maxu sa puta, od midfiledera.

 

Dobro, Magnusen takodje, ali taj je ludak spreman da sebe svaki put posalje na zamenu delova nego sto ce da ga pusti 😁

 

P.s. meni je on jedan od omiljenih, ali verujem koliko Gunther popizdi. Ne znam koliko puta samo je KMag ove sezone imao odlicnu startnu poziciju i za manje od 10tak krugova bio na dnu jer ide glavom kroz zid. Deja fucking Vu.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, badenac said:

Trka koja je,po mom misljenju,razbila mit zvani  Sarl Lekler.Momak iz Monaka  nije sampionski kadar.Imao je veliki priliku da pobedi  i nista nije uradio.

Videlo se na kraju koliko je RB brži od njih. Nije mogao ništa. Rekli Perezu "napravi 5 sekundi razlike" i Perez odlete

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, badenac said:

Trka koja je,po mom misljenju,razbila mit zvani  Sarl Lekler.Momak iz Monaka  nije sampionski kadar.Imao je veliki priliku da pobedi  i nista nije uradio.

 

Napado je oprezno Pereza, nije srljao kao šampioni Hamilton i Verstapen koji su se baš izgrešili danas ali jbg, ovaj Red Bul je zver i nije mogao ništa, naročito na ovako teškoj stazi za preticanje. Čini mi se da je i gume uništio pri kraju trke naročito gledajući količinu proklizavanja pri davanju gasa ili ulasku u krivine.

 

Mi smo preuzeli 4. mesto ispred Alpina, bar neka korist od Rikarda, ne može Noris da nosi celu ekipu na plećima sam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicklord said:

Videlo se na kraju koliko je RB brži od njih. Nije mogao ništa. Rekli Perezu "napravi 5 sekundi razlike" i Perez odlete

Bukvalno.

 

Ko zna šta još imaju u rezervi. Nije ovde Ferari imao šanse na brzinu. Plašim se da su ranije rekli Perezu, pritisni dugmiće %&&&% i napravi 20 sekundi, on bi to uradio.

 

Što se ostalih tiče, svaka čast Meklarenu, odlične vožnje. Šteta za Alonsa, da nije otkazao motor, ne bi ga Max pretekao nikad.

 

Maks, suviše nervozan. Staza je takva, kakva je, i ona raketa od bolida može da skine 5 sekundi po krugu, ali onda mora malo strpljenja.

 

Hamiltonu je ovo najgora trka sezone. Glupe greške, nedostojne najboljeg vozača u istoriji. Klasičan overdrive kod one poslednje. Baš loše i tužno za gledanje. Što bi rekli, shocking display. Treba neko da ga našamara. I kod Rasela smo videli ozbiljne frustracije ovim bolidom i slabu vožnju danas.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Perezu, oduvek sam verovao u ovog momka i on pobedi u Monaku i Singapuru, svaka cast.

Jos kad je dosao u RB rekao sam da ce to biti najbolji "vodonosa" u skorije vreme. On je jednostavno dobar vozac, mozda ne sampionskog kalibra ali sad je dobio bolid sa kojim moze i da ostvaruje pobede. Bravo Čeko zasluzio si.

Neko spomenu Leklera, da nije sampionski kalibar, skoro da delim misljenje. Ima on potencijala ali fali mu nesto, iskreno ne znam sta. 

Zalosno je sto ce ga Ferari potrositi kao vozaca jer na žalost njihovih navijača, žabari ove decenije nece biti sampioni, to je sigurno, a možda i duže.

 

Latifi..., kad smo se rešili Nakajime..., pomislio sam... nadao sam se nikad više ovakva budala u Williamsu, ali Latifi je gori i od japanca.

 

I na kraju Srdjan Erceg..., ako čitaš ove komentare (a imam informaciju da čitaš), molim te počni da komentarišeš dešavanja na trci a mani se predviđanja šta bi trebao da uradi neko od timova i vozača na stazi.

Nažalost, umislio si da si stručnjak za moto sport a nisi svestan da si tu samo zato što su svi ostali komentatori bili još gori od tebe, od 1990 pa na ovamo.

F1 nije video igrica, na svu sreću.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lekler je imao prvo mesto koje je ispustio odmah na početku trke.To mu nije prvi put kao što mu nije prvi put da veštog  protivnika ne može da stigne i pretekne.

Danas je mogao jednostavno da bude strpljiv i da završi iza Pereza sa sekundom do dve zakašnjenja,čekajući odluku sudija.Sada mu nije odmogao ni Binoto niti mehaničar koji zaboravlja gume.

Lekler nije mogao  10 minuta  da nadmudri Pereza koji u prethodne dve ili trke nije uspeo da pobedi ni Mercedesove vozače. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lemiwilli said:

Cestitke Perezu, oduvek sam verovao u ovog momka i on pobedi u Monaku i Singapuru, svaka cast.

Jos kad je dosao u RB rekao sam da ce to biti najbolji "vodonosa" u skorije vreme. On je jednostavno dobar vozac, mozda ne sampionskog kalibra ali sad je dobio bolid sa kojim moze i da ostvaruje pobede. Bravo Čeko zasluzio si.

Neko spomenu Leklera, da nije sampionski kalibar, skoro da delim misljenje. Ima on potencijala ali fali mu nesto, iskreno ne znam sta. 

Zalosno je sto ce ga Ferari potrositi kao vozaca jer na žalost njihovih navijača, žabari ove decenije nece biti sampioni, to je sigurno, a možda i duže.

 

Latifi..., kad smo se rešili Nakajime..., pomislio sam... nadao sam se nikad više ovakva budala u Williamsu, ali Latifi je gori i od japanca.

 

I na kraju Srdjan Erceg..., ako čitaš ove komentare (a imam informaciju da čitaš), molim te počni da komentarišeš dešavanja na trci a mani se predviđanja šta bi trebao da uradi neko od timova i vozača na stazi.

Nažalost, umislio si da si stručnjak za moto sport a nisi svestan da si tu samo zato što su svi ostali komentatori bili još gori od tebe, od 1990 pa na ovamo.

F1 nije video igrica, na svu sreću.

 

Ona njegova "procena" da Lekler treba da ide u boks tokom VSCa u trenutku kada Rasel gubi po 5 sekundi po krugu je jedna od najsramnijih prognoza koje sam ikada cuo. Pritom mu je Pavle lepo objasnio zasto bi to bio katastrofalan potez, a on je jos bar 3 ili 4 puta opet pomenuo kako je Ferari ispustio sansu.

Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2022 at 10:43 PM, Jurgen said:

 

Ona njegova "procena" da Lekler treba da ide u boks tokom VSCa u trenutku kada Rasel gubi po 5 sekundi po krugu je jedna od najsramnijih prognoza koje sam ikada cuo. Pritom mu je Pavle lepo objasnio zasto bi to bio katastrofalan potez, a on je jos bar 3 ili 4 puta opet pomenuo kako je Ferari ispustio sansu.

Upravo o tome pričam.😡

Na svakoj trci ima toliko bisera da je njihov prenos jednostavno neslusljiv. 

Umišljen čovek..., nije jedini koji na Balkanu "strucno" radi svoj posao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...