Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Normalno je kada niko nece da daje bitnog igraca za povredjenog 6+ nedelja. Davno proslo vreme je kada su stizale fer ponude za povredjenog igraca, mozda do pre 3-4 godine dok je jos bilo vreme da igraci ferceraju 82 utakmice. Zato sto su danas igraci mnogo cesce aut, nego ranije, pa niko ne zeli da se igra sa srecom, sem u slucaju kada je februar i nema sanse da ispadne, samo se dodatno pojaca za plej of...

 

 

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cetvrta pobeda zaredom, 700 poena i TD Sabonisa protiv druzine Davaija... Jaka ekipa. Na pobedu senku baca povreda Bredlija Bila, a i ove nedelje imam uzasan raspored, verovatno cu biti primoran i da izguram nedelju sa 11 aktivnih zbog povreda, a finalisti prethodne sezone predobar imaju raspored. Ovo im je prilika da se revansiraju za tezak poraz od mene.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

 

47 minutes ago, Dracarys said:

Normalno je kada niko nece da daje bitnog igraca za povredjenog 6+ nedelja. Davno proslo vreme je kada su stizale fer ponude za povredjenog igraca, mozda do pre 3-4 godine dok je jos bilo vreme da igraci ferceraju 82 utakmice. Zato sto su danas igraci mnogo cesce aut, nego ranije, pa niko ne zeli da se igra sa srecom, sem u slucaju kada je februar i nema sanse da ispadne, samo se dodatno pojaca za plej of...

 

 

ne znam sta su ostali nudili, nama je za brunson + vanderbilt receno da je malo slabije od ostalih ponuda, pa smo resili da cekamo, posto vise od toga ne bismo davali svakako. 😄

 

36 minutes ago, Dracarys said:

Cetvrta pobeda zaredom, 700 poena i TD Sabonisa protiv druzine Davaija... Jaka ekipa. Na pobedu senku baca povreda Bredlija Bila, a i ove nedelje imam uzasan raspored, verovatno cu biti primoran i da izguram nedelju sa 11 aktivnih zbog povreda, a finalisti prethodne sezone predobar imaju raspored. Ovo im je prilika da se revansiraju za tezak poraz od mene.

revansiranje moze tek u po, ovo je duel kao i svaki drugi. ovo za raspored stoji, mada se nasi kao po pravilu tada raspadnu, a kad je los raspored premase ocekivanja. 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vladaboss90 said:

Na kraju partija Alvarada nista nije promenila u duelu, ipak minimalni poraz. Svakako prihvatam to oberucke protiv lidera na tabeli i sjajne ekipe, posebno bez Townsa.

 

Middleton is back, nadam se da ce brzo da udje u full speed i da nadomesti KAT-ov izostanak donekle, posto cu verovatno da ga cekam, niste se proslavili sa ponudama 😛 

 

Ipak Jaylen sa 5 trojki uspeo da izdrzi napad Alvarada 🙂 Nisam racunao, ali mislim da bi i fg% bili gusti da Jose nije imao 70% iz igre. Ipak, kao sto rekoh, imas odlicnu ekipu i ne kapiram poziciju na tabeli uopste, verujem da ces uskoro biti u PO zoni.

 

Sada protiv Matica kome je Hali juce odmarao da se spremi za veceras, bice zajebano, ima opasnu ekipu. 

Edited by Magia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Itachi Uchiha said:

 

ne znam sta su ostali nudili, nama je za brunson + vanderbilt receno da je malo slabije od ostalih ponuda, pa smo resili da cekamo, posto vise od toga ne bismo davali svakako. 😄

 

Slabije od onoga sto sam se nadao da ce biti ponude 😄 salim se, po mojoj slobodnoj proceni imao sam granicno bolje ponude od toga, ali nisam zadovoljan. Kapiram da sam i ja mozda nerealan, nije iskljuceno 😄 opet, KAT se muvao oko Top 10 na rateru pre povrede, tako da sta znam. Videcemo hoce li to biti greska ili ne.

 

I da, svakako nisam ni znao da li od vas imam ponudu ili ne, niste se javili posle mod odgovora dva dana 😄 tako to ne radi ozbiljni GM-ovi :whistling:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pih opet gusto.. Brao Dovla, armani te je spasio

 

 

Sad protiv haosa, koji nece imati pravo da ponavlja mantru samo meni bla bla

Imam 42 tekme on 53...
Jebeno, bas jebeno Kyrie 3 tekme, Lilard 2, Poeltltlt 2..

Evo pred pocetak 8-4-1 za haosa, nadam se 6-6-1

Link to comment
Share on other sites

Meni je prva sezona ovde, stava sam da ste vecinom teski na obaracu. Ni 1 nisam bio ni blizu ne trejda vec ni da udjemo u pregovore.

Izvalio sam da se mnoogo cene poeni. Jeste da imamo pts, ppm al opet...
Prosek lige je oko 14ppg, a igraci koji imaju 20-21 se cene kao da su prime drummond

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Magia said:

 

Niko ne sme da trejduje ali zato se vetuje bez problema.

 

da sam prihvatio ponude za kureta, sam bih sebi 4x prsta odsekao. tri za srbiju i jedan za svaki slucaj. 

a prihvatio bih gluposti, samo da su bili malo fleksibilniji u ideji pljacke 😐

al kako ti volis da kazes, niko ne zna dokle ce kure da igra ludo, evo vec sinoc krenuo sunovrat,

 

i bilo bi kul da batalimo te nepravde oko veta. zvezda i sudije, magia i veto 😐

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

da sam prihvatio ponude za kureta, sam bih sebi 4x prsta odsekao. tri za srbiju i jedan za svaki slucaj. 

a prihvatio bih gluposti, samo da su bili malo fleksibilniji u ideji pljacke 😐

al kako ti volis da kazes, niko ne zna dokle ce kure da igra ludo, evo vec sinoc krenuo sunovrat,

 

i bilo bi kul da batalimo te nepravde oko veta. zvezda i sudije, magia i veto 😐

 

Ne znam ko je spomenuo nepravde, ne aludiram ni na sta, pricam o cinjenicama- jako malo se trejduje, ali se zato znatno lakse vetuje.

Link to comment
Share on other sites

Samo kada sam preživeo prva dva dana sa FA igračima koji naravno ništa nisu dali. Nadam se da će večeras Kreg da igra, nikad je potrebniji, ne bi valjalo da nastavim da igram sa 11 igrača + gadan raspored.

 

Uzeh THT, 3 meča u naredna 4 dana, idem na volume.

 

Inače, stižu lepe vesti iz Orlanda, Ajzak kreće sa igrama u G ligi, nakon višemesečne prakse 5 na 5... Nadam se da neće skinuti out, jer ne verujem da će uskoro na NBA teren.

 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Miskooo said:

Bice bolje jer ne moze gore.

 

gledam pred duel, možda malo pre nedelje, da ne grešim dušu, kako bih ti uzeo cca 11 kolona prošle nedelje;

i onda razmišljam kako te možda nikada nisam ni dobio, bez obzira na odnos snaga ekipa ili možda jesam par puta.

 

bio sam u fazonu, dobijam garant ali verovatno neće biti velika razlika zbog nepovoljnog broja tekmi. naivko :lol_2:

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Od pocetka sezone, ovo mi je najbolja nedelja sto se tice O. Cesto sam imao po 5 u istom trenutku, uz neizbezne 1-2 dtd, tako da se ne uporedjujem sa protivnicima gledajuci nedeljni nivo. Daj da spojim 2-3 nedelje zdraviji roster pa cu da krenem i to da gledam. 😁

Ovo za medjusobne duele tek ne pamtim. Pamtim da nikad nisam dobio prvo kolo i kad me neki igrac opamprci, tipa Kemba Voker prosle sezone kog zakasnim pola sata da pokupim a on ostvari td protiv mene ili td svemocnog Karija, prosek od 5 trojki po mecu starog sutera Brauna.... a i ovo su primeri iz prosle sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...