Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Ocajan start sezone, bice Grof u pravu 😄 anyway, cestitke protivnicima na postenom pranju. Ajd pa nek bude malo bolje ove nedelje, mada sa Garlandom, Middletonom i Srederom na IR bice opet zeznuto. Makar je Klakston dobro startovao, dva DD u prvoj nedelji, samo neka nastavi...Veoma sam zadovolja i Keslerom za sada, ali malo je to bilo za pocetak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam ti rekao, sezona nije ni krenula, a već dvojica na IR-u na mesec dana, pridružio se i treći Garland koji bi morao uskoro i da se vrati. To se oseća i na polovini sezone, a kamo li sada kada je početak i skoro svi imaju zdrave ekipe!

 

Nikada nisam imao sreće u prvom kolu, sem prošle sezone kada me isralo poslednje veče protiv Uinija, obično se sve uroti protiv mene, a pogotovo raspored, uvek protivnik ima najbolji mogući, a ja sprdnja., svi jedno veče, a drugo duva vetar na putu gif. Ostalo mi 8 blokada na klupi. 

 

Vratio se Lavin, bacio sam Tejlora, uskoro ću i Patrika Vilijamsa, te što uništavaju PPM, sada ću i tu kategoriju krenuti da peglam, uspeh je kako sam imao .46 PPM sa ovim luzerima. Ostaju samo Garuba koji će menjati Bruna da kvari PPM, ali bar donosi skokove i Sočan, on bi bar trebalo da bude pristojniji u drugom delu sezone. Dva 25+ ppg igrača će dosta da poprave stvar, plus Keldon, Beret i Sajmons imaju veliku moć da natrpaju dosta poena, a i Sabonis u ovim Kingsima bi trebalo da tlači nejač, posle lošijeg starta u prva dva meča, sinoć 19 poena za 22 minute, a obično igra 35-36 minuta, ali su ga faulovi dodatno sjebali. Prošle sezone kada je došao u Kingse je imao najlaganije 20+ ppg.

6 hours ago, uini said:

 

opet, ti mislis da je 20a = losa pozicija na draftu a ne najbolja nakon top5.

Pogrešno si razumeo, napisao sam da ipak loša pozicija na draftu ne postoji, postoji samo sreća da li će ti određeni igrač pasti do određene pozicije, kao onomad u mojoj prvoj sezoni kada sam se dvoumio između Bena i Luke na desetoj poziciji, ali sam na moju žalost izabrao Bena, drugi nisu primećivali Luku, ali ti jesi i pao ti je do neke 16-17 pozicije za koju ti tvrdiš da je najgora pozicija.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Dracarys said:

.Pogrešno si razumeo, napisao sam da ipak loša pozicija na draftu ne postoji, postoji samo sreća da li će ti određeni igrač pasti do određene pozicije, kao onomad u mojoj prvoj sezoni kada sam se dvoumio između Bena i Luke na desetoj poziciji, ali sam na moju žalost izabrao Bena, drugi nisu primećivali Luku, ali ti jesi i pao ti je do neke 16-17 pozicije za koju ti tvrdiš da je najgora pozicija.

 

ne slažem se, prosto zato što iza 5-6-7 pozicije ne padaju slučajno dobri igrači.

takođe, 20a (ili 19a) pozicija je, makar meni, izuzetno super, pošto možeš fino da uparuješ igrače i tako neometano i bez menjanja plana, gradiš tim.

 

meni su u prvoj rundi konkvistadori digli adebayoa pik pre, zatim je u trećoj fox otišao par pikova pre mene..to je dva menjanja logike strukture sastava samo u prve tri runde.

sa poslednje pozicije biraš po dva igrača istovremeno, to je vrj.

 

Link to comment
Share on other sites

Cestitke ekipi SoA, ko je vlasnik da pruzim ruku?
Sjajna ekipa, dobro sam se drzao nekoliko dana i to mi je to.


Ps. Slazem se 99% sa Drakarisovom recenzijom (svog) tima. Mozda su Tarner i Smart cudni pikovi, ali jbg takva mi je vizija. Sto se Tarnera tice, trenutno ga vise mrzim nego volim, ali zaboravljaju ljudi da je u zdravom stanju jedan od najvecih fantazi zveri (doneo mi titulu u B pre dine dve). Sto se Smarta tice, vise sam se nalozio na ideju da imam najjaci defanzivni tim, pa da imam sve dpoy kandidate (izmakao jjj jedino jbg) i "zakljucam" tih nekih 5-6 kategorija. Jedino sto je Smart ozbiljan useravac procenata, koji su mi uvek bili top5 a sada i to u vodu pada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aha, zato je okačio 3 "moje" bravice, kao palo je lagano kurčenje. 😂
Bio je tićulica dok sudija nije odsvirao kraj, ergo malo se usrao što je veče pre bilo 6:7.
Lažni Naruto neka bude svestan da bi sa Tarnerom doživeo obrnuti rezultat. Ja još čestitao, džentlmenski.
Ništa, moraću da vas 💦u plejofu. ❤️

Edited by Davai Davai
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Davai Davai said:

Aha, zato je okačio 3 "moje" bravice, kao palo je lagano kurčenje. 😂
Bio je tićulica dok sudija nije odsvirao kraj, ergo malo se usrao što je veče pre bilo 6:7.
Lažni Naruto neka bude svestan da bi sa Tarnerom doživeo obrnuti rezultat. Ja još čestitao, džentlmenski.
Ništa, moraću da vas 💦u plejofu. ❤️

ma kakvi, imao sam vise igraca u nedelju, znao sam da se bar nesto okrece. 

 

bravice su za tebe i lomljavinu stl kategorije. 

 

cestitke na sibanju, imas dobru ekipu kad se tarnerica vrati. cekamo te u po za prskanje. 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Itachi Uchiha said:

ma kakvi, imao sam vise igraca u nedelju, znao sam da se bar nesto okrece. 

 

bravice su za tebe i lomljavinu stl kategorije. 

 

cestitke na sibanju, imas dobru ekipu kad se tarnerica vrati. cekamo te u po za prskanje. 

 

Nisam znao da volis "prskanje" :whistling:   💖

Edited by Fat Zadd
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Davai Davai said:

Aha, zato je okačio 3 "moje" bravice, kao palo je lagano kurčenje. 😂
Bio je tićulica dok sudija nije odsvirao kraj, ergo malo se usrao što je veče pre bilo 6:7.
Lažni Naruto neka bude svestan da bi sa Tarnerom doživeo obrnuti rezultat. Ja još čestitao, džentlmenski.
Ništa, moraću da vas 💦u plejofu. ❤️

 

E ovako se komunicira u fantazi svetu

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, stefan81888 said:

@Dovlavaljda sam te lepo tagovao, čestitke na borbi uz želju da te izbacim u PO.

 

Nek se spremi @Chaos Is Me

Čestitke tebi, vrhunsku ekipu imaš!

 

Sretno nadalje, a što se tiče PO, tamo ćemo se možda i sresti uz dosta sreće, pa da tražim svoj revanš... pošto cenim da ću završiti negde oko 12 mesta ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...