Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

Just now, Alex_Serbia said:

 

Zavisi kako gledas. Dodjemo na maksimalnih -6 i onda lagano samoubostvo, x 5.

 

Bukvalno svaki put neiznudjeno

 

Da ti ja kažem da bi ovi bulju dali da odu na 15ak, tokom cele tekme i da mirnije privedu tekmu kraju, ali nisu mogli. Da smo bili blizu da okrenemo - nismo, ali ne treba ići ni u drugu krajnost.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Neke projekcije kažu da će 50-50 skor biti nedovoljan za plej of. Mora dobijate i u gostima.

 

Jedino Valensiju i uslovno rečeno gostovanje kod CZV, ne vidim gde drugo. Ali ima da se igra, ko zna šta će se sve desiti do kraja 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dzep said:

Realna slika, teško mi na gostovanju možemo ikoga da dobijemo, uključujući i ranjenu Valensiju. 

 

Moraće kući da se dobije sve, bez izuzetka

 

Ako hocemo dalje (teska prica) moramonsve kod kuce (jos teza prica) i makar 2-3 na strani. Valensija, Virtus i biraj ko ti je po volji jos. Ja znam ko je meni😁

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Ovde je Colson povukao mrezicu 100%. Ovaj gore sto je rekao da je sudjenje 50:50 moze da poslusa Seselja kad je pomenuo Hansa Holcijusa.
I dalje smatram da nam treba jos jedan 4/5 igrac. Bice jos utakmica kada ce Lesort, a pogotovo Smajli, da budu totalno vam utakmice. 5c3aff65a58c346745b9b5256840ace0.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:

Ovde je Colson povukao mrezicu 100%. Ovaj gore sto je rekao da je sudjenje 50:50 moze da poslusa Seselja kad je pomenuo Hansa Holcijusa.
I dalje smatram da nam treba jos jedan 4/5 igrac. Bice jos utakmica kada ce Lesort, a pogotovo Smajli, da budu totalno vam utakmice. 5c3aff65a58c346745b9b5256840ace0.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Pre toga 16 puta gleda kako Nebo izbacuje u aut povlaceci i loptu i Punterovu ruku i odsudi za njih

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...