Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

7 minutes ago, McLeod said:

Oni ce sa ovim spustanjem gasa mozda i da izgube. Nemaju kvalitet da kalkulisu. A ako hoce da kalkulisu neka odigraju poslednju cetvrtinu tako zato sto sad imamo potpuno otvoren mec.

 

mislis da stvarno kalkulisu? da ne bude zabune, ne gledam tekmu, nego mi ne izgledaju sposobni za takvo nesto.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

mislis da stvarno kalkulisu? da ne bude zabune, ne gledam tekmu, nego mi ne izgledaju sposobni za takvo nesto.

Ma ne verujem da kalkulišu. Na max prednosti su baš zapinjali da je povećaju. 

Ni reakcije ne govore da nešto štimuju. Naprotiv.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hrvatska je primila 21 / 21 / 25 protiv Ukrajine koja nije odigrala nista specijalno pride - za 30min. je to puno.

 

Ja cu Hrvatsku nekako uvek dozivljavati kao ozbiljnu ekipu ali slicno Turcima je to banda bez podeljenih uloga i bazicne takticke obuke cim su u reprezentativnom dresu. Gledam kako trojica pokusavaju da sprece ukrajinskog centra da primi loptu na niskom postu kao da je neka hibridna kombinacija Jokica, Goberta i Olajuwona dok 3 igraca kampira solo na liniji za tri poena.

Utakmice sa njima su uvek specificne ali zaista ne vidim da mogu da nas izbace sa ovom igrom ako se ne raspadnemo epski.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Hrvatska je primila 21 / 21 / 25 protiv Ukrajine koja nije odigrala nista specijalno pride - za 30min. je to puno.

 

Ja cu Hrvatsku nekako uvek dozivljavati kao ozbiljnu ekipu ali slicno Turcima je to banda bez podeljenih uloga i bazicne takticke obuke cim su u reprezentativnom dresu. Gledam kako trojica pokusavaju da sprece ukrajinskog centra da primi loptu na niskom postu kao da je neka hibridna kombinacija Jokica, Goberta i Olajuwona dok 3 igraca kampira solo na liniji za tri poena.

Utakmice sa njima su uvek specificne ali zaista ne vidim da mogu da nas izbace sa ovom igrom ako se ne raspadnemo epski.

 

Znamo i mi da preteramo sa pomoći na prvi nagoveštaj probijanja, al ovo je neki drugi nivo.

 

Mene ovakve greške bukvalno bole, prošle godine sam dosta propatio gledajući to u KKPu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...