Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Ja pricam od pocetka da je ova grupa izuzev Grcke sala komika.

 

A i da Grke smatraju za vece favorite nego sto jesu zbog ove grupe, nista mi oni nisu ispred recimo Litvanije, iskreno.

 

Slicno je i sa Spancima, samo sto tamo imena ne varaju kao ovde da Italija i Hrvatska ipak imaju neke igrace, Ukrajina ajde, bolji su satro od Belgije i CG pa kao solidno jaka grupa, a zapravo su i A i ova grupa u rangu nase po kvalitetu.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Šteta što nismo otišli na Hrvate da ih pregazimo.

ovo što oni igraju je smehoteka.

Najjači oblik ISO košarke .Sporo,bezidejno u napadu.U odbrani ništa bolje.

Kad je tu Simon najjači igrač u 37 godini onda jbg.

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

To je uticalo samo na njihov plasman. Hoce da igraju protiv druge ekipe ovde, jer onda idu na Litvaniju/Spaniju u cetvrtfinalu, a ne na Sloveniju (ako su drugi).

 

I sad mi izgubimo od Poljske i zajebemo ih 😄

 

Bilo koja pobeda Hrvata do 17 razlike nam salje Italijane, tako da se nama nista ne menja (ako smo prvi)

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam srecan Italijom u 1/8. Ceka nas vrlo zajebana utakmica sa timom s kojim se kosarke nismo naigrali ni u jednom od poslednjih  susreta. Ocekujem utakmicu na jednu-dve lopte, masu prljave igre, pritiska na sudije i besomucno prangijanje italijana. 

Edited by Casaubon
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Casaubon said:

Nisam srecan Italijom u 1/8. Ceka nas vrlo zajebana utakmica sa timom s kojim se kosarke nismo naigrali ni u jednom od pislednjih susreta. Ocekujem utakmicu na jednu-dve lopte, masu prljave igre, pritiska na sudije i bedomucno prangijanje italijana. 


Takodje, ali ili jesmo ili nismo. Ako ciljamo medalju moramo dobiti Italiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Casaubon said:

Nisam srecan Italijom u 1/8. Ceka nas vrlo zajebana utakmica sa timom s kojim se kosarke nismo naigrali ni u jednom od pislednjih susreta. Ocekujem utakmicu na jednu-dve lopte, masu prljave igre, pritiska na sudije i bedomucno prangijanje italijana. 

 

možda iz mene govori medinih 20x piva ali ja očekujem da otrtimo italijane 😐

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Casaubon said:

Nisam srecan Italijom u 1/8. Ceka nas vrlo zajebana utakmica sa timom s kojim se kosarke nismo naigrali ni u jednom od pislednjih susreta. Ocekujem utakmicu na jednu-dve lopte, masu prljave igre, pritiska na sudije i bedomucno prangijanje italijana. 


Prije mislim da tu ide laganih 20-30 razlike za Srbiju. Ne mogu ovi zaustaviti Jokica taman da mu se jedan objesi na ledja, a dvojica ga jos vuku za noge.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...