Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

15 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

@DameTime ćuti bre, pa ja sam na račun komentiranja Meka zaradio pola reputacije. Teško stečeno, znam…😁

 

Haha 😄 

 

15 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

 

Znam ih ja duže nego ti i znam da se ne ljute 😁🙂

 

Znam da se ne ljute, rekoh da nije to poenta. Svakako nije ništa spec da širimo priču, samo sam usput spomenula.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Eddard said:

Slovenci me opasno iritiraju sa skakanjem na sudije, Barcelona-type.

Slovenci ili Dončić? Gledao snimak sežete utakmice, mislim da se u prvom poluvremenu Luka bukvalno svaki put bunio posle postignutog koša.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za Nurkica postovanje sto se tice toga. Proveo je vise vremena plivajuci po parketu nego ijedan drugi kolega iz NBA. Sudije su napravile protiv njih par katastrofalnih gresaka, i nekako (bar se meni cini) uvijek budu donji po pitanju sudijskog kriterijuma, ali se ne sjecam da se ijednom bunio Luka/Jokic style kod sudija. Igra covjek koliko moze, i kapa dole za ponasanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bacite pogled na Spanija - Turska, na pocetku bukvalno rekreativne odbrane, promasaji otvorenih suteva i izgubljene lopte.

 

Ako nemaju negde rezerve Spanci, a ja ne vidim gde im je, i jedni i drugi bukvalno mogu da eventualno namuce ekipe iz B grupe nekim suterskim ludilom, ali ne vidim to.

 

Igraju u nizoj brzini, a prave vise gresaka, to nikad ne moze da bude dobar znak.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Princeton said:

Za Nurkica postovanje sto se tice toga. Proveo je vise vremena plivajuci po parketu nego ijedan drugi kolega iz NBA. Sudije su napravile protiv njih par katastrofalnih gresaka, i nekako (bar se meni cini) uvijek budu donji po pitanju sudijskog kriterijuma, ali se ne sjecam da se ijednom bunio Luka/Jokic style kod sudija. Igra covjek koliko moze, i kapa dole za ponasanje.

 

Čini mi se da se ne buni jer nije superstar level ni u NBA, pa se taj modus operandi preneo i ovde. Ćuti, trpi i radi. Stvarno rispekt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ko su ovi ljudi u spanskoj reprezentaciji? Pa Pau i Navarro iz penzije bi bilo bolji od vecine ovih amatera.

 

To su sve solidni igrači iz acb lige + Lorenzo, Rudi i braća Hgomez.

 

Nisu baš takav krš kao što se predstavlja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...