Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Mulaomerovic je trenerski amater, ne znam cime je zasluzio da vodi Hrvatsku. Pogotovo nakon sto se brukao na klupi BiH.

 

Nije ovo do Mule, iako se slazem da nije neki trener. Hrvati ovako igraju 20 godina sa razlicitim generacijama koji su imali tu i tamo talentovane igrace.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Znam, znam, ali to ne mora da ima veze sa ovim jer i pored toga FIBA pravila ga mogu računati kao "naturalizovanog". Nisam siguran koji su sve kriterijumi, ali je Pešić ranije pričao da se Kuzmić kod nas vodio kao naturalizovan jer je dobio pasoš posle 16. godine i samim tim, nismo mogli ni da imamo stranca i da smo hteli, dok je on u reprezentaciji. 

Da da, u pravu si mada ja mislim da je to Kalates u Grckoj. On se na pocetku karijere u reprezentaciji vodio kao naturalizovan igrac jer je dobio pasos posle 16 godine. Ne znam kako je sada stanje?

Link to comment
Share on other sites

Mozak me boli od Dende, a Gagi je veliko razočarenje, ništa korisno nije rekao, ni blizu Sedlačeku recimo. 

 

Da li negde ima neki Dendin intervju u kom priča kako je on dobio ovaj posao, i šta je njega preporučilo za košarkaškog sportskog komentatora? On je inače i predsednik udruženja sportskih novinara. 

 

Ako još jednom kaže da je Dorsi velemajstor... 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Ove Hrvate da ne zelis u osmini samo zbog zakona velikih brojeva, ali ovo sto oni igraju je horor.

 

Bukvalno 25 razlike rutinski.

Ne bih njih voleo u eliminaciji, jer te utakmice su na jednu loptu bez obzira na sastave. Motivacija je potpuno na drugom nivou...

Link to comment
Share on other sites

Grozni su Hrvati, neprijatno ih gledati. 

 

Btw, do pre pola sata sam mislio da jeziviji komentatorski tandem od Kovacic-Kuzmanovic ne postoji, ali Denda i Gagitm Nikolic ih siju za klasu. Pa jbt, tacno bih krivicno gonio osobu kojoj je sinulo da upari njih dvojicu. Jel moguce da oni rade ovaj mec, a Sarenac Finsku i Izrael?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Grozni su Hrvati, neprijatno ih gledati. 

 

Btw, do pre pola sata sam mislio da jeziviji komentatorski tandem od Kovacic-Kuzmanovic ne postoji, ali Denda i Gagitm Nikolic ih siju za klasu. Pa jbt, tacno bih krivicno gonio osobu kojoj je sinulo da upari njih dvojicu. Jel moguce da oni rade ovaj mec, a Sarenac Finsku i Izrael?

Šareni je u Pragu, pa radi prenose sa lica mjesta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...