Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Koliko su sad aktuelne pošalice u vezi Karija kako je lucidan, šmeker, živi košarku i ostalo, još gora će biti pljuvačina po njemu ako izduvamo slučajno.

 

Ajmo redom, pa da dižemo formu. Meni košarka iz grupe B izgleda svemirski po intenzitetu u odnosu na ovu našu grupu koju odrađujemo u drugoj brzini.

Nije bas tako.

Tamo su mecevi na dva produzetka,puno jakih sastava,klanica izmedju nadolazecih ekipa i ovih preiskusnih koje mozda polako hvata panika,nervoza i sl pa ludi dueli tek slede...Ali nista od toga ne znaci da su ti dueli kvalitetni,ja bih rekao skroz obrnuto ali da ne preteram.Svakako poenta mi je da tesni mecevi ne znace da su oni kvalitetni.

Recimo Holandija je na pripremama izgubila od Nemacke samo 2 razlike,od Slovenije samo 7,oba gostovanja.Taj De Jong je i Francuzima u istom periodu strpao 5 od 6/7 trojki ili 6 od 8,na moje oci.

 

Svi dogadjaji dovode do zakljucka da su najveci favoriti malo slabiji nego sto se ocekivalo(barem u ovoj fazi) a oni otpisani dosta ozbiljniji nego sto se ocekivali a vidim neki to jos ne shvataju.Doslovno postoje tri lose ekipe na turrniru a ostali mogu da igraju egalcic sa 80,90% ekipa.

 

Pogledaj zavrsnicu Fra Madjarska da vidis sta rade Francuzi,koje su to greske iz pionira,postigli 11 poena u poslednjoj cetvrtini sa sve penal zavrsnicom,prosle nedelje BiH dali 5 poena za cetvrtinu....Evo Litvanci vecito nezgodan protivnik,borbeni fizikalci sa sutem za tri, jednostavno na to izbore rezultat ali koju kosarku oni igraju?Bez pleja a sa dva centra,barem pocnu sa dva pa su u toku svake uutakmice na prvenstvu shvatili da to tako ne ide pa klupiraju jednog od Sabonisa-Valancijunasa u zavisnosti ko je raspolozeniji.

Nadam se da se razumemo, to sto su ti mecevi na dva produzetka moze da znaci i da obe ekipa igraju podjednako lose,da je ta Litvanija  kadra da igra egal sa apsolutno svakim pa opet igraju "hrkljus".

 

Dosta je to daleko od svemirskog nivoa pa cak i za nasu grupu,recimo BiH bi se i ovde borila za trece,drugo mesto kao i tamo.Mada to je tesko tvrditi,ugrubo gledano je tako.

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Svakako poenta mi je da tesni mecevi ne znace da su oni kvalitetni.

Kad Gruzija i Turska igraju 50 minuta da bi rezultat bio 88:83, svima nam je jasno da nije neizvjesno zato što podjednako znaju, nego zato što podjednako ne znaju.

Međutim, kad Njemačka i Litvanija izginu u odbrani a bude 109:107 i imaš 30+ partije sa obje strane, to već znači nešto drugo.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kejsi Dzons said:

Meni ovde interesuje kako Teo gleda na sve ovo! Bojim se da nema nista protiv, jer da ima, posle Jelisavetinih bravura bi ovo sprecio na svaki moguci nacin! Oni brukaju njega, ne sebe!

P.S. Cuo sam da brat ima nadimak Joca Gorki, tako da i to dosta govori o njemu! 🙂

Naravno da nema ništa protiv. Još tokom onog slavlja sam ja primetio da je to nekako organizovano u pogrešnom trenutku i meni je prilično zasmetalo to, jer su objavili snimak pesme kako pevaju da će mnogi žaliti kako više nema Tea kapitena. Sve u cilju da ako krene loše, da se sva krivica svali na Pešića i dobije nogu u dupe, što ovaj snimak samo potvrđuje šta Teo misli.  Teo samo pokazuje da mu je ponos veći od podrške reprezentaciji. Oči ponosite je jedna od najgorih karakteristika koju čovek može imati.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Naravno da nema ništa protiv. Još tokom onog slavlja sam ja primetio da je to nekako organizovano u pogrešnom trenutku i meni je prilično zasmetalo to, jer su objavili snimak pesme kako pevaju da će mnogi žaliti kako više nema Tea kapitena. Sve u cilju da ako krene loše, da se sva krivica svali na Pešića i dobije nogu u dupe, što ovaj snimak samo potvrđuje šta Teo misli.  Teo samo pokazuje da mu je ponos veći od podrške reprezentaciji. Oči ponosite je jedna od najgorih karakteristika koju čovek može imati.

Da to baš i nije tako, govori činjenica da je i Teo nakon precrtavanja bio vrlo umeren u izjavama, a mogao je opasno da podeli javnost i stavi momcima dodatni teret na leđa.

 

I naravno da je Pešić glavni krivac ako se naprvenstvu ne postigne željeni rezultat. Pogotovo što je povukao jedan takav radikalan potez kao što je precrtavanje Tea.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto87 said:

Da to baš i nije tako, govori činjenica da je i Teo nakon precrtavanja bio vrlo umeren u izjavama, a mogao je opasno da podeli javnost i stavi momcima dodatni teret na leđa.

 

I naravno da je Pešić glavni krivac ako se naprvenstvu ne postigne željeni rezultat. Pogotovo što je povukao jedan takav radikalan potez kao što je precrtavanje Tea.

Još treba da zahvalimo Teu, jer nije pravio neki skandal :roflmao:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Redstar0356 said:

Koliko bi se mi kao Jugoslavija prosetali prvenstvom i ostavljali svakog na 30-razlike

 

Doncic,Micic

Dragic, Guduric

Kalina, Hezonja

Mirotic, Nurkic

Jokic, Milutinov

 

Uuuu al bi bilo, kuda staje voz za jugu damnit

 

Pa nisam bas siguran, mislim da bi bila ozbiljna utakmica protiv Rimskog carstva, ima tu jakih imena: Janis, Dorsi, Slukas, Fontekio, Meli, Hernangomez, Gober, Furnie, Osman, Sengun, i to ako bi prepustili Jugi vecinu ovih koje si naveo…

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stiletto87 said:

Svaka čast, ako si to zaključio iz mog posta.

Normalno, sada bi recimo Boban morao da pravi skandal, jer Ristić igra, a on ne.

 

I tako i on dodatno podeli javnost u Srbiji.

 

I tako godinama unazad, neko otpadne i izađe pred novinare i da neku problematičnu izjavu.

 

Ja se vala nikome neću zahvaljivati što probleme ne pravi.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Bože me sačuvaj i sakloni😂

 

Kakve se sve nebuloze potežu u nedostatku argumenata.

 

Niko nikad nije rekao da treba da budemo zahvalni Teu što nije davao zapaljive izjave, nego da nemamo razloga da ga pljujemo i govorimo da bi mu bilo drago ako puknemo naprvenstvu.

Edited by Stiletto87
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stiletto87 said:

Bože me sačuvaj i sakloni😂

 

Kakve se sve nebuloze potežu u nedostatku argumenata.

Kakve argumente, ti smatraš da je on učinio uslugu tako što je mogao da podeli javnost u Srbiji svojim komentarima, ali nije, jer nije hteo. Dok ovamo ''cure'' snimci.

 

Za mene su to budalaštine.

Edited by Dracarys
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stiletto87 said:

 

 

Niko nikad nije rekao da treba da budemo zahvalni Teu što nije davao zapaljive izjave, nego da nemamo razloga da ga pljujemo i govorimo da bi mu bilo drago ako puknemo naprvenstvu.

Nije on kriv što mu je burazer debilčina, kao ni Novak za ćaleta.

Edited by Stiletto87
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stiletto87 said:

Nije on kriv što mu je burazer debilčina, kao ni Novak za ćaleta.

 

nije kriv ali sad je solidan trenutak da se ogradi a džiber-buraz će shvatiti da je fo'reelz

ali kao što kažeš, nije ni novak od čaleta, nije ni jokić od buzdovan-braće, tako da je to verovatno sci-fi očekivanje.

Edited by uini
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...