Jump to content

US Open 2022


Elias

Recommended Posts

Rubljov je na kraju imao manje slabiju glavu.

 

U svakom slučaju, ne vidim da iko može pobediti Nadala, bar do finala, ako nismo sigurni za Medvedeva/Kirjosa. Uskoro sledi lepotica od tenisa Nadal-Gaske i nekako imam osećaj da je ovo poslednji njihov duel, makar na slemu. Obojica po 36 godina, neverovatno duge karijere. Nekako sam fasciniran činjenicom da su oni odigrali prvi međusobni meč, već sada davne 2004. godine u Estorilu. Dakle, punoletstvo.

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Pesikan kaze "Ma ne znamo da l je Serena i otisla u penziju, dobro je odigrala, valjda jeste"

Kakvi su veseljaci komentatori ES-a, kao da smo u nekom paralelnom univerzumu i slusamo ove likove godinama na slemovima...

Evo malopre nam je objasnio kako želimo da počnemo meč brejkom. Ma nije valjda?

 

32 minutes ago, McLeod said:

Gledajuci kvalitet tenisa ovde, cini mi se da je pobednik meca Medvedev - Kirjos finalista, ako ne i pobednik turnira.

Možda bi i bilo neke šanse dosad :classic_laugh: posle ovoga ajde mooožda pobednik bar do finala stigne.

Link to comment
Share on other sites

Solidno izdanje Tiafoa protiv Svarcija, na kraju resio u 3 seta. Zanimljiva mu je tehnika kod ovog odapinjanja fh-a. Cilic vs Evans ljuta borba, svako dobio po TB, a Ika Ivaska upravo servira za mec protiv Lorenca. Lep rezultat ce napraviti.

 

 Upravo izlaze Rafa i Gaske... 

Link to comment
Share on other sites

Uspeo Beretka da prodje borbenog Fokinu. Kod Fokine me malo nervira njegovo lozenje posle skoro svakog poena... Na kraju se i povredio na 4-2 za Bekija u petom, tako da Mateo ide u peto uzastopno GS cetvrtfinale. Kovid ga sprecio na W da ode isto daleko, ako ne i do samog finala. Protiv Kaspera svakako ima sanse, mada mi je ipak Rud favorit u tom duelu.. Ako nista, ima legit sansu za SF -> pa sta bude. 

 

 Busta vs Kacanov moze biti zanimljivo posto ga je Karen znao dobijati, ali je svakako PCB sad favorit. Meda vs Nick poslastica, praticu koliko budem mogao uz posao, to je svakako vazan mec za konacan ishod turnira.

Link to comment
Share on other sites

Kakav je Nadal, jel povredjen i dalje?

Zao mi coveka da se tako muci.

 

Prica se o Djokovicu kako ga zanimaju samo rekordi a majstor sa trudnom zenom u bolnici juri novi GS.

 

Da je Novak to uradio, direktno bi ga iz Strazbura optuzili za zanemarivanje a publika kamenovala.

 

Kako je lagan samo Rafa Nadal.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dakle, u životu bukvalno nisam videla da je neko gluplje izgubio poen i to da stigne do BL-Kirios je prešao na medinu stranu terena i ladno smačovao loptu koja je več išla u aut, računajući da je poen sigurno njegov. :krstipd4:

 

Eva naravno dosuđuje poen protivniku, kao što i treba.Al čoveče...ni Novak kad je zakačio loptu na RG, tj  lopta mu pala na reket, znao je da je poen suparnikov...

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Meda je upao u karijernu rupu. Ovo je za njega najbolji deo sezone a igra kao baba.

Ove političke igrice, zabrana na Wimbldonu i Australijdki izbori uništiše tenis ove godine.

 

Ipak, svaka čast brbljivom Kirjosu, ove godine je odličan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izdržala sam negde do pola drugog seta a i to sam više dremala, zaspala bih i ranije da se povremeno ne razbudim od Banjčevih bravura. Žao mi je Mede, on je baš udario u zid, valjda će se iščupati bar za iduću sezonu.

O Kirgiosu i dalje ne znam šta da mislim, ovo je neverovatna konstantnost za njega, svaki naredni meč čekam da se raspadne u svom stilu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...