Jump to content

US Open 2022


Elias

Recommended Posts

2 minutes ago, Pangea said:

Zašto je kvota na Nadala protiv Tiafoa 1,16, a ne 1,01?

Na koju foru Tiafo ima šanse?

Zato sto Tiafo igra odlicno a Nadal ni blizu dobro, sto ne znaci da nece poboljsati svoju igru u 2 nedelji turnira jer ako misli da ovo uzme morace i to dobrano.

23 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kako druzenje sa GOAT-om utice na coveka da menja radne navike.

Nije Kirjos dobar sa Nadalom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Nisam mislio da cu doziveti Kirjose Nice Srbija ti klice al eto.

Polako. Prvo Tiafo 

 

U tom nekom mogucem duelu Kirjos-Nadal imao bi nikad vise navijaca Kirjos. Naravno ne u Njujorku i u svijetu vec odje na forumu. Ipak Kirjosu je setnja do finala, Nadal ima tezak raspored tako da ce biti zajebano da dodje do jstog.

 

Link to comment
Share on other sites

Tiafo-Nori/Rublev-Alkaraz/Siner-Kirgios, realno Nadalov zreb do titule na HC slemu, ovde je nivo neki Vasington ATP500. Ako ovo ne osvoji, bice veliki shok I senzacija imo. Isto bice mu to valjda prvi put u karijeri kako nije iskoristio ovakvu konkurenciju za Slem titulu. Obicno je prilicno ubistven kad mu se pruzi ovakva prilika. Za razliku od Djokovica na primer. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Polako. Prvo Tiafo 

 

U tom nekom mogucem duelu Kirjos-Nadal imao bi nikad vise navijaca Kirjos. Naravno ne u Njujorku i u svijetu vec odje na forumu. Ipak Kirjosu je setnja do finala, Nadal ima tezak raspored tako da ce biti zajebano da dodje do jstog.

 

Ali stvarno, težak raspored :lol_2:

Ti klinci znaju za servis-forjend i eventualno DŠ..

Slajs mogu da sanjaju i ostale udarce koje ova trojica izvode.

O iskustvu i da ne govorimi.

I jedan offMoja mi ide na živce više od Tonija a mislila sam da je to nemoguće:smiley13:

 

Link to comment
Share on other sites

Sto bi grobari rekli, strah u vama izmice kontroli pa ne mozete objektivno da sagledate situaciju a to je da Nadal nije ni blizu svog dobrog a kamoli najboljeg izdanja dok drugi igraju jako dobro, posebno taj Tiafo, Nori i Alkaraz i ako misli da ima sansu protiv njih mora da odigra jako dobro. Da li je u stanju da ti uradi? Vidjecemo. Ovaj sadasnji nivo nije ni izbliza dobar za osvajanje US opena.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Sto bi grobari rekli, strah u vama izmice kontroli pa ne mozete objektivno da sagledate situaciju a to je da Nadal nije ni blizu svog dobrog a kamoli najboljeg izdanja dok drugi igraju jako dobro, posebno taj Tiafo, Nori i Alkaraz i ako misli da ima sansu protiv njih mora da odigra jako dobro. Da li je u stanju da ti uradi? Vidjecemo. Ovaj sadasnji nivo nije ni izbliza dobar za osvajanje US opena.

Što bi rekao jedan forumaš:lol_2: "strah u tebi izmiče kontroli po a ne možeš objektivno da sagledaš situaciju" :lol_2:

Kakav Tijafo i Nori, smejurija živa.

 

Ako je i Jinx, mnogo je kume.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, alcesta said:

Rafin nivo na slemovima, s izuzetkom RG, nikad nije u prvoj nedelji dovoljno dobar za osvajanje turnira. Podići će ga on kad zatreba, ako bude imao uopšte takve protivnike da mu to zatreba.

Ne bih se slozio. On u vecini situacija odigra dobro u 1 nedelji dok to na ovom US openu nije slucaj, ovdje je dosta los. E sad sto je Nadalovo lose dovoljno da Gaskea oosalje kuci to ne znaci sa igra dobro. Servis mu je uzasan, bukvalno mu sluzi da udje u poen. Bekend dosta kratak i po sredini.

4 minutes ago, Helena said:

Što bi rekao jedan forumaš:lol_2: "strah u tebi izmiče kontroli po a ne možeš objektivno da sagledaš situaciju" :lol_2:

Kakav Tijafo i Nori, smejurija živa.

 

Ako je i Jinx, mnogo je kume.

Nije nikakav jinx. Sad sto vi ocekujete prime Murray-a, Del Potra, Wawrinku to nije moj problem.

Sve sto valja osim Mede i Kirjosa je u Nadalovoj polovini.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Ne bih se slozio. On u vecini situacija odigra dobro u 1 nedelji dok to na ovom US openu nije slucaj, ovdje je dosta los. E sad sto je Nadalovo lose dovoljno da Gaskea oosalje kuci to ne znaci sa igra dobro. Servis mu je uzasan, bukvalno mu sluzi da udje u poen. Bekend dosta kratak i po sredini.

Nije nikakav jinx. Sad sto vi ocekujete prime Murray-a, Del Potra, Wawrinku to nije moj problem.

Sve sto valja osim Mede i Kirjosa je u Nadalovoj polovini.

Sad da ti ne kažem za čega je Danil :classic_rolleyes:

 

Sinoć kuka kako neće igrati ako publika bude "takva"...zviždU mu na servis :lol_2:

Neće igrati, neeeeće igrati više...

A ovaj što vjeruje...pa eto vjerujem i ja, Al znam i ja a zna i on da će izgubiti još u svlačionici...

Kad Nadal osvojio ovo, postaviću jednu karikaturu...

I stvarno bespotrebna tenzija..

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

Mene zaista ne bi iznenadilo da Kirjos osvoji slem, drugi je čovek on ove godine. Nisam očekivao i da će stići do finala Vimbldona, još uz to i namučiti Novaka.

 

Ne znam šta je uzrok takvoj promeni, moguće je da je Boxy u pravu, jer on se nije promenio samo na terenu, već i van terena.

 

 

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Dracarys said:

Mene zaista ne bi iznenadilo da Kirjos osvoji slem, drugi je čovek on ove godine. Nisam očekivao i da će stići do finala Vimbldona, još uz to i namučiti Novaka.

 

Ne znam šta je uzrok takvoj promeni, moguće je da je Boxy u pravu, jer on se nije promenio samo na terenu, već i van terena.

 

 

 

 

 

Normalno da sam u pravu :classic_sleep:

Zaljubio se, smirio se, u glavi mu je sve kako treba, uziva van terena i to se prebacilo i na teren.

Svi smo znali da on ima nivo za najvece rezultate, ali mentalno je bio bas daleko, sad se i to promenilo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...