Jump to content

US Open 2022


Elias

Recommended Posts

Taman kad sam rekao da je laganeze meč za Sinera , bilo je 4:3 i brejk za Sinera, počinje da servira i naravno trpi brejk odmah i kasnije prodao set.

 

Počeću stvarno da mislim da imam neke moći.

 

 

Usput Sabalenka konačno dobila, kreću uskoro Čilić i Alkaras, doduše kasno i za njihove uslove.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Boxy said:

Ode i car, imacemo novog slem sampiona


Ode i car, ode i čar moja originalna prognoza za pobjednika turnira, sve je išlo po planu do noćas našao sam krivca

 

9 hours ago, Drug Crni said:

Mrnja do titule!!



@Boxy - koji je kod za cancel/cross out, ako netko zna znaš ti 🙂 (ne pogađam i numem sa fona)

Edited by gledan van, ludilo 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:


Ode i car, ode i [cancel]čar[/cancel] moja originalna prognoza za pobjednika turnira, [cancel]sve je išlo po planu do noćas[/cancel] našao sam krivca

 



@Boxy - koji je kod za cancel/cross out, ako netko zna znaš ti 🙂 (ne pogađam i numem sa fona)

 

Mislim da je s, ali da probamo :classic_biggrin:

 

car

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Helena said:

Neka uživa sad sa porodicom.Nisam htela da pišem ranije, ali sad kad je Rafa ispao, hoću.Lepo bi se sa mnom proveo da ja ležim u bolnici trudna, a on je na turniru.

Šta ti je važnije u životu, čovječe, trofej ili porodica?

 

Jeste offtopic ali ne mogu da se suzdrzim. Zasto je vama zenama to toliko vazna, da kad ste u bolnici imate paznju partnera? Nadal nije lekar, ona je sigurno zbrinuta u najboljoj mogucoj ustanovi i zasto njemu uzimati sansu da osvoji trofej, ono oko cega je realno ceo njegov zivot izgradjen, da bi je drzao za ruku?

 

Ja sam recimo u vise navrata bio po bolnicama, imao i neke opercije, ali meni taj segment uopste nije bio bio bitan, kad sam u bolnici kakve veze ima ko ce me posetiti kad mi niko od njih nece resiti probelm i zasto onda zahtevati da neko upropascava sospstveni zivot da bi sedio pored i drzao te za ruku, kad to nece imati nikakav efekat na krajnji ishod? Gde ta ljubav za drugu stranu, da ne uzimas coveku nesto sto voli i sto mu znaci zarad sebicnih, a kao sto rekoh potpupno beskorisnih, stvari?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

 

Jeste offtopic ali ne mogu da se suzdrzim. Zasto je vama zenama to toliko vazna, da kad ste u bolnici imate paznju partnera? Nadal nije lekar, ona je sigurno zbrinuta u najboljoj mogucoj ustanovi i zasto njemu uzimati sansu da osvoji trofej, ono oko cega je realno ceo njegov zivot izgradjen, da bi je drzao za ruku?

 

Ja sam recimo u vise navrata bio po bolnicama, imao i neke opercije, ali meni taj segment uopste nije bio bio bitan, kad sam u bolnici kakve veze ima ko ce me posetiti kad mi niko od njih nece resiti probelm i zasto onda zahtevati da neko upropascava sospstveni zivot da bi sedio pored i drzao te za ruku, kad to nece imati nikakav efekat na krajnji ishod? Gde ta ljubav za drugu stranu, da ne uzimas coveku nesto sto voli i sto mu znaci zarad sebicnih, a kao sto rekoh potpupno beskorisnih, stvari?

Ja sam jednu opomenu pred trajni ban a ti nisi toga vredan.

Zato samo ovo-sram da te bude, a tvoju majku i ženu žalim.

I ovo slova je mnogo potrošeno na tebe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kyrgios mi stvarno deluje kao igrac koji ima najvise sansi za titulu. Da mi je neko pre samo pola godine rekao da cu to napisati na bilo kom topiku,za bilo koji turnir,rekao bih mu da je lud.
Medjutim,stvarno to mislim. Ima igru,formu i ma koliko to suludo zvucalo za njega - ima i samopouzdanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, double fault said:

@delgadone mogu da te prepoznam, kako si mio i fin pa tepas teniserima. te fricko,micko,cicko ......:classic_laugh:

 

Pa Fricko mi je omiljeni teniser 😛 

 

 Mateo je toliko ocajan da je to strasno. Vidi se da od pocetka turnira ne briljira, nije bio dobar ni protiv Fokine, pa se iscupao.

 Ruud ga pere kao nekog celendzer igraca

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...