Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

Verovatno su hteli da ga vezu za sebe mada mi ne deluje kao neki potencijal. Verovatno i Mancinijeve fiks ideje i zelja da bar na papiru igra ofanzivno jer Italijani kukaju na postavku igre mada kako prolazi ovo mi deluje kao Krstaja u Ukrajini manevar. Ne bi me cudilo da sutnu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Италија није више онај крем де ла крем но на менталитет и искуство ко зна можда се промувају онако како је само њима својствено па направе какав резултат. Али тренутно су лошији доста од нивоа екипа каква је Енглеска.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uze bod Luksemburg u Slovackoj. Ta grupa moze biti interesantna - Portugal koji je vec vidjen na prvom mestu i gomila ekipa iza njih koje mogu da se nadaju plasmanu ako im se poklope kockice. Jedino Lihtenstajn mi deluje kao tim koji nece osvojiti mnogo bodova u ovoj grupi.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Strasno kakvog smo igraca uzeli Austrijancima. Ne cudi me sto je Ragnick popizdio nakon sto se Amar odlucio za BiH. Ide on vrlo brzo u neki od najjacih timova svijeta. 

 

Posrećilo vam se na poziciji, na kojoj mi ne možemo da nađemo čak ni solidno rešenje. 😪

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam utakmicu ^

Stadion "Rivera" (Monumental) je nedavno renoviran..sada prima nesto preko 80.000 gledalaca (mislim da je najveci kapacitet u Juznoj Americi trenutno). Skaloni namerno izveo pocetnu postavu iz finala u Kataru.
Bilo je malo aprijatno gledati kako je sudija svirao bukvalno sve u rejonu od 20-25 metara od gola Paname..mislim da nikada nisam video da je jedan igrac izveo toliko slobodnjaka koliko je Mesi sinoc..dva puta je pogadjao stativu/precku,a na kraju je jednu loptu uspeo i da smesti u mrezu.

Moglo je biti daleko vise od ovih 2:0,medjutim karnevalska atmosfera se malo prenela i na teren.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Холанђани имају исто врх атмосферу када игра репрезентација, само не овако баш лудачку, али је лепо за око, бар мени шта знам. Португалци исто, Немци знају исто да направе добру. Али Аргентина и готово сви у Јужној Америци то је друга димензија.

 

Баш пре недељу дана чини ми се била на Арени утакица Боке Јуниорс и мислим да се екипа зове Институто. Играло се на Бокином стадиону. Оно није нормално, имао сам осећај да ми се телевизор тресе. Фудбал енергичан, брз. Брзо након почетка утакмице и гол пао и то гости га дали, они после и победили. 

 

Али атмосфера је невероватна, мада није ми чудо што они имају често и мртве на стадионима. Јбг таква атмосфера стварно носи одређене ризике, јер оно није нормално како се тресе. Цео стадион, али буквално цео. Као стампедо некакав.

 

Нешто је као Црвена Звезда у кошарци када накрца Арену у Евролиги па се све тресе само што је ово на отвореном било и још минимум пута 2 јаче. Не може да се мери ни са чим оно.

Link to comment
Share on other sites

Види га Крстајаје води Бугаре :lol_2:

 

Замало Бугари да поведу.

 

Бољи Црногорци у другом делу првог полувремена. Голман Бугарске је неколико пута баш извадио лопту из гола.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

А стадион пун. И то се Бугари налазе у баш катастрофалној ситуацији у фудбалу, што у играчком смислу, што у криминалном у савезу. Јесте да им овај стадион није велики али опет пун.

Link to comment
Share on other sites

Ево је Црна Гора. Крстовић га дао :classic_biggrin: Али Јовета му је наместио да не може буквално да промаши. Израдише иг Црногорци лагано.

 

Бугари стварно везе немају. 

Link to comment
Share on other sites

Poljaci 3-0 gube od Čeha. Sad tek vidim da su smijenili izbornika. To je u redu, samo nije u redu da je novi izbornik Santos. Ne mogu zamisliti da Poljska pod njim promijeni stil igre ili bude atraktivnija nego do sada. A tromija i neatraktivnija nego što je bila do sada teško može biti. Sreća njihova pa su upali u možda i najlakšu grupu pa vjerojatno prolaze na Euro usprkos svemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...