Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

21 minutes ago, McLeod said:

I za Fulam sam izgleda bio u pravu.

Izgleda da ti je Grof ukrao talenat. Videćemo, rekao si da je košarkaška reprezentacija jedan od dva favorita, ako ne stignemo u finale zna se ko je kriv :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

West Ham - Tottenham mi mirisi na nereseno. Navijam za Arsenal oduvek kad je u pitanju PL, i stvarno mi se svidja ovaj tim, stavio sam ih na kladionici svaki put od pocetka sezone, ali imam osecaj da nece pobediti veceras.

 

Zna li se hoce li igrati Saint-Maximin za Newcastle?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

@P-51D Prognoze za vecerasnji "nas" derbi  ? 

 

Sanjao sam da vodimo dva puta i da dva puta izjednačavate, ne sećam se šta je dalje bilo. :classic_biggrin:

 

Elem, obično sam defetista kad igramo protiv ovih najjačih ali večera sam umereni optimista na osnovu nekoliko poslednjih utakmica koje smo igrali na London Stadionu. Naravno, svaki respekt Konteovoj ekipi, biće žestoka borba i nerešeno ne bi bilo neočekivano. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 said:

Nadoknada izgubljenog vremena, malo ga pretjerali.

 

Navijač MUTD se žali na dužinu nadoknade...siguran sam da tu ima neki dobar cinični onliner ali mi izmiče.

 

Btw...potpuno opravdano je produžio nadoknadu, s obzirom da se pola vremena od predviđenih pet minuta, Pope valjao kao da ga je presekao rafal iz protivavionskog 12.7 mm. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, P-51D said:

 

Navijač MUTD se žali na dužinu nadoknade...siguran sam da tu ima neki dobar cinični onliner ali mi izmiče.

 

Btw...potpuno opravdano je produžio nadoknadu, s obzirom da se pola vremena od predviđenih pet minuta, Pope valjao kao da ga je presekao rafal iz protivavionskog 12.7 mm. 

 

 

Oko minut je lezao Pope. Igralo bi se dok ga Liverpul ne da

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lav93 said:

I sta kazete, slabiji Siti nego prosle sezone 😄

"Sumari" nisu reper..nedorasli su Premier ligi,kao i Bornmaut. Ekspresno ce se vratiti u Cempionsip. Siti je ekipa koja ce napadom nadoknadjivati minus faze u odbrani. Ekipa koja ima kapacitet da maltene svakoj ekipi da vise golova nego sto ce da primi.
Problemi ce (ponovo) nastupiti u eliminacionoj fazi Lige sampiona.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...