Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

Atletiko stvarno postaje otuzan sa ovim jalovim nastupima u gostima kod, u najmanju ruku, prosecnih ekipa..Leverkuzen,Briz..ima li kraja? odavno je tamo vreme za promenu trenera.

Ni Barsa se nije proslavila. Dva iole jaca testa u sezoni (Bajern & Inter) - dva poraza bez postignutog gola. Dok su u Minhenu i odigrali dobro,veceras bledo izdanje. zelen je jos Xavi..vidi se tacno da jos ima da uci..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam samo prvo poluvreme Frankfurt-Tott, drugo nisam bio u prilici, vidim ostalo bez golova. 

U sustini nije los ni bod, Marsej pobedom nad Sportingom dodatno zakomplikovao grupu. Sada je i dalje Sporting prvi sa 6, Tott i Frankfurt imaju po 4 (Tott nesto bolju GR) a poslednji je Marsej sa 3. Bice zanimljiv razvoj grupe, ako nista Tottic ima 2 meca kod kuce i 1 gostovanje. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:

Kakva kriminalna partija golmana Sportinga Adana - direktan krivac za prvi gol, kod drugog također izuzetno loše postavljen da bi nakon manje od pola sata igre dobio direktan crveni. 

Videh na highlights-ima, još kod drugog gola poklonio loptu protivničkom igraču. Kaže se da golman nije kriv za golove, ali u ovom slučaju ...

 

Mislim da su ostale greške psihološke prirode, nije se vratio sebi posle prve greške i izgubi samopouzdanje.

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ipak, najzanimljivi detalj u vezi sa ovom utakmicom nije se dogodio na terenu već na konferenciji za medije kada je Konteu postavljeno pitanje o Metu Doertiju.

Jednog od novinara zanimalo je zbog čega Irac nije igrao protiv Ajntrahta, a Konte na to "surovo" odgovorio.

"Nisam glup, ne želim da izgubim", jasan je bio Konte.

 

Kreten

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Drug Crni said:

Atletiko stvarno postaje otuzan sa ovim jalovim nastupima u gostima kod, u najmanju ruku, prosecnih ekipa..Leverkuzen,Briz..ima li kraja? odavno je tamo vreme za promenu trenera.

Ni Barsa se nije proslavila. Dva iole jaca testa u sezoni (Bajern & Inter) - dva poraza bez postignutog gola. Dok su u Minhenu i odigrali dobro,veceras bledo izdanje. zelen je jos Xavi..vidi se tacno da jos ima da uci..

Nisam gledao, ali sam vidio gol, i nesviran penal za Barcu. Nije da mi je krivo, dosta su ih gurali, ali to sa rukom u 16 postaje smiješno. Nema apsolutno nikakve konstantnosti što je penal, a što nije. 

Što se igre tiče, Inter se branio duboko, i ovi ih nisu probili, Calhanoglu zabio u 45.+ sa ruba 16. i jbg. Dembele bio dobar, ali dupliran stalno.

18 minutes ago, Azazelkg said:

I gol razlikom 7:0 😯

Nisam ni Napoli očekivao u ovom izdanju. Da ide redom i dijeli šamare.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Konačno sam uspio, konačno sam kupio i trofej CL.
Ko oće okladu da će mu se neko posrat na glavu opet?

Ne bih se kladio da će Siti da osvoji.Videćemo kad dođe eliminaciona faza.

Prethodnih godina nisu znali da se nose sa pritiskom.

Uglavnom,ovo što Haland radi je :Hail: .

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, sasha arsenal said:

Ne bih se kladio da će Siti da osvoji.Videćemo kad dođe eliminaciona faza.

Prethodnih godina nisu znali da se nose sa pritiskom.

Uglavnom,ovo što Haland radi je :Hail: .

Frajer će porušit sve rekorde CL ako ga ozljede zaobiđu. Koja sezona u Engleskoj pa Real

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Frajer će porušit sve rekorde CL ako ga ozljede zaobiđu. Koja sezona u Engleskoj pa Real

 

Samo ne kod njih ili u Barcelonu, ne zna se ko je odvratniji (jedni sa svojim srecnim osvajanjem LS, drugi sa milionskim pojacanjima sve kukajuci kako nema pas za sta da ih ujede).

 

City i PSG su klubovi koji su do sada sami bukvalno odbijali da osvoje LS. Nacini na koji su se samoubijali su neponovljivi, od gubitka prednosti od 4:0 pa do primanja dva gola u nadoknadi vremena. Kad oni rese da se uozbilje nista ih nece moci zaustaviti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Bugl Khan said:

Frajer će porušit sve rekorde CL ako ga ozljede zaobiđu. Koja sezona u Engleskoj pa Real

Vrvt ali vidjecemo.

E sad koliko je PL pracena i hajp oko te lige je nevjerovatan. Istog tog Haalanda su marginalizovali a sad kad se u PL sprda sa ocajnim odbranama onda hvalospjevi na sve strane. 

Sad su svi u fazonu Haaland>Mbappe

14 hours ago, McLeod said:

Rekao sam 80 golova ove sezone, izgleda da sam ga potcenio.

Precenio si ga. Bice oko 60, mozda zbog odmora za SP bude i preko toga ali 80 nema trika.

Link to comment
Share on other sites

Ako nastavi ovim tempom, sto je verovatno nemoguce, on daje 100+ golova do kraja sezone. Za 80 mu treba 1.5 gol po mecu do kraja, mozda i manje. Sto je, kako stoje stvari, decja igra.

 

Uz uslov da Siti ode do kraja u LS i da ne propusta puno meceva u kupu, sto je takodje vrlo verovatno.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...