Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

Zato sam izabrao multiprenos, bajo moj. Toliko godina ne gledam grupnu fazu LS, tako da ni ne znam ni sta se gleda kod tie breakera, a Siti ionako drzi pod kontrolom. Da je pala Sevilja u proslom kolu, pa bi onda jedan gol znacio nesto.

 

Pobedu veceri odneo igrac Sahtjora, ''nesporazum'' sa loptom na nivou ulicnog fudbala a gol prazan.

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fat Zadd said:

Imamo promasaj godine... igrac Sahtjora, mislim da je Sikam:classic_laugh:

Videl ti ono? Sta je majstor uopste pokusao? :classic_laugh:

1 hour ago, Pero_Cameron said:

Dortmund-Siti utakmica za izvaditi oči. A najviše je obećavala.

Pricasmo o najboljim/najsigurnijim izvodjacima penala. Postoje i najlosiji. A postoji i Mahrez. Mahrezu je ovo bio dvanaesti promaseni penal za City. Sutirao ih je 14,dao je 2. :roflmao:
Kao da izvodi slobodnjake sa 27 metara,a ne penale. :classic_blink: Ja se licno secam nekoliko njegovih promasaja,ali podatak je frapantan. A i Gvardiola..pa jel' realno da mu i dalje dopusta da ih sutira? :classic_biggrin: Koliko kredita treba da mu da?
Brate,dosta je..horor statistika.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Don Juan said:

I Dinamo ima svog Srnića. Preglup prekršaj za penal.

Makabi se stvarno hrabro bori, ali primiće makar još dva.

Btw, Ljubičić je jedan od boljih igrača Dinama ove sezone. Sinoć je odigrao prvu lošu utakmicu. Dečko je inače vezni, ali pošto Dinamo nema lijevog beka (iako ih je u 2 godine kupio 5), onda on pokriva tu poziciju.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Bugl Khan said:

Dečko je inače vezni, ali pošto Dinamo nema lijevog beka (iako ih je u 2 godine kupio 5), onda on pokriva tu poziciju

To mi je poznato. 

Nije mi jasno zašto onda klubovi ne uigravaju druge formacije, ovako uvek ispadne naopako. Ja gledam našeg Erakovića, koji je odličan štoper, ali kada ga stave na desni bok dečko se totalno pogubi.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drug Crni said:

Videl ti ono? Sta je majstor uopste pokusao? :classic_laugh:

Pricasmo o najboljim/najsigurnijim izvodjacima penala. Postoje i najlosiji. A postoji i Mahrez. Mahrezu je ovo bio dvanaesti promaseni penal za City. Sutirao ih je 14,dao je 2. :roflmao:

10/14, promasio je poslednja 2 

Otkako je Pep tu, City sutira 55/80 penale. Ocajan skor

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

To mi je poznato. 

Nije mi jasno zašto onda klubovi ne uigravaju druge formacije, ovako uvek ispadne naopako. Ja gledam našeg Erakovića, koji je odličan štoper, ali kada ga stave na desni bok dečko se totalno pogubi.

Al ovaj cijeli sezonu igra beka. I igra ga dobro. Nije da mu je sinoć prvi put pa nije znao di je 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...