Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Meni nije jasno kako opet Virtus dobi Armani, kad su po individualnom kvalitetu 3 puta losiji. Tamo samo Teo igra, bukvalno im drzi cao napad... strahovito je odigrao veceras. A ona njegova zamena Pajola klasican italijanski kosarkas - kosat, a ne zna nista. Belineli se nije video, a ne secam se da sam video onog jednog italijanskog centra koji jedini zna nesto, verovatno je i dalje povredjen, dok ona 2 americka centra je uzasno gledati.

Da li se Armani izduvao nakon f4, ili im je motiv dosta nizi od Bolonjeza jer italijanska liga im nista ne donosi pojma nemam, ali i dalje ne verujem da ovo mogu da izgube. 

Link to comment
Share on other sites

Zapravo je Pajola ozbiljno napredovao. Sut jeste varljiv, ali svi ostali elementi su na EL nivou. Pritom ima sajz.

Ja da sam Fener recimo, na keca bih ga uzeo za bekap pleja.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mister-no said:

Šta ostade od Fenera lebe mekani.. Posle Žoca kamen na kamenu. Pao, Fener...

 

2,8 miliona Bookeru za 2 sezone.

 

Teška sirotinja. 😄

Edited by Sector
Link to comment
Share on other sites

Quote

Košarkaški šampion Bosne i Hercegovine je ekipa Širokog Brijega – ali samo zato što je to jedina ekipa koja se pojavila na, pod veoma čudnim okolnostima zakazanom, fajnal-foru.

Ekipa Borca, Igokee i Sparsa iz Sarajeva nisu prisustvovale završnom turniru, pa je administrativnom odlukom odlučeno da titula pripadne Širokom, inače četvrtom u regularnom delu sezone.

Dugo nije bilo najjasnije kako će biti okončano prvenstvo Bosne i Hercegovine. Predstavnici Igokee i Sparsa su u aprilu podneli zahtev da se liga skrati i da se, umesto plej-ofa, igra fajnal-for. Upravni odboro Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine je ovo prihvatio.

Međutim, po okončanju lige, Igokea i Spars u stražili da se time i okonča prvenstvo, a da se pitanje titula i prava na igranje evropskih takmičenja reše raspordom na tabeli. Igokea je bila prva, njih je pratio Spars, Borac je bio treći, Široki, rekosmo, četvrti.

Ovaj predlog je Košarkaški savez Bosne i Hercegovine odbio, a protiv njega je bio i Široki.

Igokea je odbila da organizuje fajnal-for, što je trebalo da bude njena odgovornost kao prvoplasirane ekipe. Široki Brijeg se odazvao kao zamena, ali nijedan klub nije želeo da bude deo ovog turnira, pozivajući se na nagomilan raspored koji su imali do tada.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

prati li neko finis izraelskog sampionata? uvek masa zanimljivih amerikanaca. juce bas ozbiljana partija sa puno muda jiftaha ziva dva puta pogadja uz faul (jednom mu nije sviran) u poslednjem minutu. odlican i prezanimljiv centar jehyve floyd. trebalo bi ozbiljno obratiti paznju na momka!

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

odlican i prezanimljiv centar jehyve floyd.

Ludo živi, ludo voli
Ko će ludom da odoli?

Floyd, Floyd, Floyd, Floyd, Flooooyd...

 

Eh neki se zale sto se dovode u vezu sa nekim igracima iz ovog Hali-Gali kluba, a nama bi ovaj bio dobar. 

 

Nego, nesto nismo imali srece sa tim amerikancima iz Promiteusa. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2021 at 2:00 PM, Kankkunen said:

A Lamar Patterson ... :classic_biggrin:

Ma, kad mi je na terenu Kasper Ver delovao najsmislenije...

Moguce da sam los mec Autralijanaca pogledao, ali recimo Izraelci i narocito Italijani su mi mnogo gledljiviji 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Geronimo said:

Ma, kad mi je na terenu Kasper Ver delovao najsmislenije...

Moguce da sam los mec Autralijanaca pogledao, ali recimo Izraelci i narocito Italijani su mi mnogo gledljiviji 🙂

Mora malo više da se odgleda, sutra kreće plej-of pa da se to isprati ... :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...