Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 minute ago, Don Juan said:

Ali već je izvesno da mu preciznost nije vrlina. Nije mu ovo prvi put.

Ovde je promasio zicer, ali pokazalo se da moze da bude i egzekutor, s tim da je jaci upravo kad ima prostor i gura loptu napred ili je dobija u prostor, sto ne vidimo cesto.

On ne moze da kreira previse po strani, ali ume da zavrne loptu i da asistira sa svoje strane, to treba koristiti.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, drperce said:

Mebi se ovaj desni bek Vojvodine svideo iako je malko sitan

Neko ga vec pomenu ranije

Malo mu je nezgodno prezime 🙂

 

Da meni se svideo. Teško je proceniti kakav je ofanzivno, ali je sinoć odigrao dobar meč Trebalo bi obratiti pažnu na njega svakako.

 

edit. nije nizak ima sasvim dovoljnu visinu, ali bi mogao da nabaci još par kila 🙂

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Samo bih još da dodam, bilo je mnogo pozitivnih reči za Vojvodinu ove sezone, ali ono što sam ja video sinoć, i ako imaju zanimljive igrače, nije nešto epohalno. Mislim da, ako se nešto ne promeni, prva četri mesta su sigurna za  večite + TSC i Čukarički, a za peto mesto je otvoreno sve od Pazara do Raničkog iz Niša, pa kako se ko snađe.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Juan said:

Samo bih još da dodam, bilo je mnogo pozitivnih reči za Vojvodinu ove sezone, ali ono što sam ja video sinoć, i ako imaju zanimljive igrače, nije nešto epohalno. Mislim da, ako se nešto ne promeni, prva četri mesta su sigurna za  večite + TSC i Čukarički, a za peto mesto je otvoreno sve od Pazara do Raničkog iz Niša, pa kako se ko snađe.

Meni je za oko zapao Aleksandar Busnic veznjak. Ne znam jel ga neko gledao ranije pa da napise nesto o njemu. Doduse imao je neke drecave kopacke pa je odudarao od ostalih, ali video sam dosta fudbalskih poteza od njega.

Link to comment
Share on other sites

Kad se podvuce crta - potpuno zasluzena pobeda sinoc. Slaba Vosa..mi 16 suteva,oni samo 3.
Doduse,ona njihova pogodjena stativa je bila prekretnica. Moglo je da ode i na njihovu stranu..umesto toga stigla ih je brza kazna.

Ne igramo dobro..mucimo se dosta..mislim da nam Radnicki i Kolubara ipak nece odoleti.

Link to comment
Share on other sites

Voša ima puno zanimljivih igrača ali je kao tim izgledaju dosta loše, zašto je tako veliko je pitanje. Ipak Kabić odskače od ostalih i to je  igrač koji bi trebalo da ima zavidnu karijeru, naravno puno toga zavisi i gde će ga prodati. Idealna priča za njega bi bila neka holndska ekipa tipa Herenven 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/sve-vrline-i-mane-aleksandra-pesica/433958

 

Quote

Ali Aleksandar Pešić mora da se suoči sa tim podatkom, iako ko iole poznaje fudbal svestan je da Ohi i Aleksandar Pešić teško mogu da idu u istu rečenicu. Norvežanin je postigao 12 golova za šest meseci, ali je bio neupotrebljiv izvan šesnesterca

 

uFFwbNl.jpg

 

zadavio se njime majci

  • Love 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

Primetno je bas kako Silja ocigledno, osim sa sobom, vecito ratuje i sa nekim (izmisljenim) protivnikom na trininama, lozi, gde vec..

Stalo kad postigne gol, a to nije cesto, gleda nekim unezverenim pogledom ka tribinama i kao da se bez reci svadja sa nekim. Ne valja mu to nikako, prevelik pritisak u glavi je evidentan.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, fradler said:

Mlako, jalovo, bezopasno...

 

Kako nas je zavarao Bukari onom rapsodijom protiv nejakog Pjunika i user golcinom u derbiju. Nerado priznajem, ali Dijabate je solidno bolji igrac.

 

Dijabate je ubedljivo najbolji igrač lige

 

Usraće se od para kad ga budu prodavali.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

 

Dijabate je ubedljivo najbolji igrač lige

 

Usraće se od para kad ga budu prodavali.

I to je pitanje, bilo je dosta primera da se ne prodje sjajno finansijski, sto zbog nacina vodjenja kluba i org transfera, sto zbog igraceve forme koja je varirala.

Tu su vazda dobre prodaje bili mladi igraci, kojinsu kao hot prospekti odlazili preko.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ako niste primetili od odlaska Stankovića mi skoro da i ne napadamo po desnoj strani. Ni Bukari ni Mitrović ne dobijaju lopte na toj strani posto se igra samo tamo gde je magiko.

Zato je na startu sezone i doslo do pada Kataijeve forme, proradila je i sujeta. Bilo je itekako lopti i po desnoj strani i u tranziciji, kontrama u vise meceva kada je Bukari pokazao sta moze da pruzi u sistemu.

Kako je vreme odmicalo i odlaskom Stankovica, taktika je otisla u "idi mi, dodji mi" pravcu i tu Bukari nije na svom, a i tad je umeo da pokaze svoje kvalitete.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...