Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

21 minutes ago, Venger said:

Inace, Dragovic bi mogao malo da oladi sa kartonima. Skoro na svakoj utakmici karton dobije i skoro uvek su neki totalno nepotrebni faulovi. 

 

 

Ono nije bilo za karton, Cak nije ni faul bio al ajde

 

Sa druge strane, Rodic uklizuje na 4:1 70 metara od gola bez ikakve sanse da igra loptu.

Quote

"Ne mogu sada da odlučim, ali naš prirodni desni bek je Gobeljić. Mnogi nisu verovali, ja jesam, on je ipak jedan od igrača koji su dali gol Bufonu. Ali kada vi sto puta njemu kažete da nema pojma, on poveruje da nema pojma. Ima fiziku na evropskom nivou. Znam Crvenu zvezdu, znam Srbiju i sada mora ovo da ponovi. Njegova priroda je takva da mu treba prostora i to je nešto što je naš disbalans u Srbiji i Evropi. Znam tačno šta on može", jasan je trener Zvezde. 

 

 

"trener" nam je klovn

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Milojevic se malo popravio. Veceras je gurnuo Mitrovica i ovaj mu se revansirao golom. U prvenstvu je ponovo spojio Kangu i Kangvu. Nadam se da ce istrajati u tome i u Evropi. Mi smo tim koji igra za gol vise i svakom mozemo sa damo 2. Kad se branimo svakako primamo, a nista ne dajemo. Tako da se nadam da vise nece biti defanzivnih proseravanja.

 

Kad se oporavi Bukari, Katai je igrac za 2 poluvreme. Ovo smo dobili na domaci teren. Za revans nam treba i struka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Milko Miller said:

Taktička minijatura Vujadina. Očekivano. 

Posto je bila prica da Milojevic crta sve akcije i postavlja taktiku Dekiju, a pre toga Kosan Miloju, logicno bi bilo da sada to radi Vujadin legenda.🤣 

 

Zeljko Buvac sa sipke.

Edited by Venger
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ferencvaros ne moze biti ovako losa ekipa, jer nismo mi odigrali nista epohalno (iako jesmo bili dobri), koliko su oni delovali kao neki Javor. Sigurno ce tamo biti mnogo drugacije, a ne sumnjam i da cemo imati stav lako cemo.

 

O treneru sve govori to da na 4:0 ubacuje treceg stopera, primamo gol i odmah se vraca na staru formaciju. Toliko o osecaju. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Markoss said:

Ferencvaros ne moze biti ovako losa ekipa, jer nismo mi odigrali nista epohalno (iako jesmo bili dobri), koliko su oni delovali kao neki Javor. Sigurno ce tamo biti mnogo drugacije, a ne sumnjam i da cemo imati stav lako cemo.

 

O treneru sve govori to da na 4:0 ubacuje treceg stopera, primamo gol i odmah se vraca na staru formaciju. Toliko o osecaju. 

I kada bi navijaci Zvezde mogli da sacekaju makar pola od onoga sto su uradili navijaci Mancestera,Arsenala..gde bi nam bio kraj.Kakve bi kritike doziveli Venger i Ferguson da su bili treneri Zvezde u prvih par godina njihovog mandata.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Profesor said:

Pa videcemo ga u Madjarskoj, kako ce da spremi ekipu i da li ce igrati fudbal ili ce pokusati nesto na foru i ispusiti. Prvo sto treba da uradi jeste da vrati Kangvu na mesto Sanoga. Ali je to verovatno za njega previse apstraktno.

 

Kangva je igrač za LingLong, ne i za Evropu.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda je najbolja kada napada, stoji visoko, igra hrabro... Problem nastaje kada krene kalkulisanje, takticki blokovi, defanzivni specijalci i igraci od zadatka i slicne gluposti koje izmisljaju strucnjaci u Srbiji kada ne smeju da napadnu protivnika. Mentalitet navijaca ovog kluba je takav da moramo svakoga da nadigramo, svakoga da pobedimo, pa makar sa druge strane bio i Mancester Siti. Shodno tome klub mora tako da funkcionise i prezentuje igru u skladu sa takvim navijacima. 

 

Ubedljiva pobeda uz dobru igru je legla u pravo vreme jer je pomalo i mucno postajalo pratiti sve sto se desava u i oko kluba.

 

Erakovic perfektan, a nije zaostajao ni Dragovic. Ne sumnjam ni da bi Milunovic odigrao dobro da je igrao. Stoperi su nam mozda i najbolji deo tima, drze vec duze vreme odredjen nivo koji cak i u LE pravi razliku. Po meni bi najpametnije bilo da se od zime prebacimo na formaciju sa tri stopera i nadjemo dva bocna igraca koja igraju u oba pravca za tu formaciju. Jer situacija sa bekovima, barem na domacem trzistu, je ocajna i nemamo cak izbor da dovedemo ni rezervne opcije na beku, a kamoli ne prve. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Inace, potpuno istu izjavu oko Gobelje je dao i Dragovic. Gledam ga na treningu, znam sta moze itd. Brale moj, mi ga gledamo duze od tebe...

 

Ferencvaros je stvarno izgledao lose, mada izgleda da su u krizi, bilo bi steta to ne naplatiti barem sa bodom tamo. Takodje, nadam se da je sa ovom utakmicom zavrsen projekat Erakovic na beku, kao i projekat Raso Pankov van Linglonga.

 

Bukari ce se valjda oporaviti za nedelju dana. Kao sto rece Markos, Mitrovicu je mesto na levoj strani, ali sumnjam da ce Katai na klupu. Ko zna, mozda ga otcepi ovaj gol.

 

Meni Trabzon izgleda kao najgora ekipa u nasoj grupi, bilo bi lepo da ih Monako zvizne tamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Markoss said:

O treneru sve govori to da na 4:0 ubacuje treceg stopera, primamo gol i odmah se vraca na staru formaciju. Toliko o osecaju. 

Meni deluje da su se zajebali kod izmene, i da su izvukli pogrešnog igrača, ali ih posle bilo blam da priznaju 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Profesor said:

Prvo sto treba da uradi jeste da vrati Kangvu na mesto Sanoga

Šališ se? Razlog zašto je Kanga odigrao dobro sinoć je taj što je imao prostora da ide napred i da se ne bavi mnogo zatvaranjem rupa. Sanogo je sinoć imao bukvalno rvački meč sa njihovim igračima i do bespotrebnog žutog kartona igrao bez greške. Ako ubaci Kangvu umesto njega to će biti greška epskih razmera.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...