Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

  • Kad pocnes utakmicu u formaciji u kojoj Srnic treba da ti igra ofanzivnog desnog beka a loptu ne zna da primi i preda, pitanje je i da li zna da trci po pravoj liniji;
  • kada izvodis centralnog defanzivnog (Sanoga) i uvodis jos jednog amatera u vidu Ibrahima a povlacis nekog koliko-toliko ofanzivno orijentisanog (Kangvu) da igra defanzivnog veznog (pa napravi crveni);
  • kada gubis a uvodis napadaca koji je neupotrebljiv da igra sam u napadu (Kulibali) jer nema kome da spusti loptu (zato sam predlagao Bena uz njega);
  • kad uvodis Nikolica umesto Bukarija, i Pankova umesto Kange, a gubis i treba ti kreacija, treba ti igra unapred;
  • kad su ti igraci staticni i u napadu i u odbrani;

 

...kad sve to radis, svesno, onda se opravdano postavlja pitanje gde si druze kupio trenersku diplomu?! Da li ima neki fudbalski smer na Megatrendu?!

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Knipex said:

ali to će retko uraditi iole pismen vezni igrač

Nemoj, nisi u pravu. Nije Kanga jedini krivac, ali pismeni veznjak ne dribla ispred svog gola. Bukvakno se u petlićima uči da se takve lopte izbacuju/ispucavaju/vraćaju u tom delu terena. Sve se radi, samo se ne dribla.

Edited by Don Juan
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da vam pravo kažem, odavno me nije više bolela patka što smo izgubili. Prebacio na drugi kanal i to je to. Ni da me dirne. 

 

Vidim da je tako i kod drugih. Bravo Terzo Mađijo! 

 

Bas sad pricam sa caletom i dolazimo do istog zakljucka, a to je najbolji znak da smo dotakli dno

Edited by threepwood
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Канга има кредита за грешке јер једини ради нешто ка напред покушава да игра а не алиби као остали дефанзивци првом до себе (Милуновић је изузетак јер и он износи лопту и покушава кроз средину). Нисмо добро играли, али да није било црвеног можда би некако могли бар X да извучемо. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...