Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Drago mi je sto je ugasen RSB.

Ostaje im mocart jedino glasilo.

Delije-vaske, pijavice, gnjide, poltroni, dileri, kriminalci, sns-ovci, poslusnici...

Dok se oni pitaju uz vladajuce njuske, Zvezda ce nezadrzivo srljati u propast.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

monako je bio ocajan, ali ocajan. imali su jednu krstenu akciju, tj. ono kad su presekli kangi ili sanogu i imali 1 na 1. ostatak meca, pogotovo drugo poluvreme gde nisu vezali 3-4 uspesna dodavanja i napravili krstenu akciju. 

gol su dali zbog idiotskog poteza srnica.

ajde da budem posten treba reci da su se dobro branili i da je golman bio ok, inace djubre od ekipe.

sredinu terena nisu imali u drugom, imali smlo more opasnih napada. 

 

nije cudo sto su oni primili po 4 komada u ligi. 

 

meni samo nije jasno zasto srnic uopste dira golovina kad lopta ide od gola i pitanje je da li bi je uopste primio a i da je primio daleko je to od prilike za sut. 

katai je najbolji igrac tima. u prvom nije dobio krstenu loptu i sve je islo preko desne strane i bukarija. u drugom je bio na nivou, majstorski potez kad je okrenuo nekog iz monaka i otvorio sansu i odlican sut iz slobodnjaka koji je golman takdoje odlicno skinuo. 

smoren je, kao i ceo tim od odlaska dekija jer to vise nije to i neka prica koja je isla. ekipa je imala hemiju, deki je ipak bio autoritet. a sad se sve to raspalo, sto se vidi po celom timu pa i njemu. 

nesumnjivo najkvalitetniji igrac u timu, posle njega kanga, ivanic i dragovic.

 

pavkov je bolji igrac od pesica. 

 

inace poraz je i dobar ako gledamo siru sliku i da ce to da stvara sve veci hejt prema krimosima i lopovima koji vode klub. 

sto vise poraza to bolje jer jedino to deluje da se ljudi probude. 

meni je terzic najvece smece koje je ikada vodilo klub. kao sto dzaja rece za muslina ^^ vece govno nikad nije preslo prag marakane ^^

lukic i vesic nivo, cak i ispod toga. 

nema potrebe pricati da se desetine miliona izvlace iz kluba, spominjati ultrakop i ostale seme, da se dovode igraci za smesne pare i ostali kriminal koji se odvija preko imena crvene zvezde.

klub vodi duh koji lebdi, sluzimo za pranje i izvlacenje para, uzimamo namestene titule jer taj koji lebdi kroji i takmicenje i sudije i kontrolise i ostale klubove.

 

i za koga i za sta mi tu navijamo? 

da udjemo u ls da bi sns, tvorza, duh i ostala bagra uzeli sebi sve pare? 

da bi sve bilo kao i do sad kad smo vec par puta usli u tu ls i klub od toga dobije mozda 10% i dovode se raznorazni anonimusi za sto manje pare? 

da slavimo sto uzimamo titule u nikad jadnijem i namestenijem takmicenju? da bi pobedjivali komsije koje isto kontrolise duh i koji rade kako on kaze? 

 

klub smrdi, od duha i tvorze sve do ultra kopa i milenijum tima. to je danasnja fk crvena zvezda. 

i to nije zvezda koju mi semenkari sa zapada i istoka i svi koji smo uz klub iz srca zelimo.

zato svaki poraz ce biti dobar. ovo juce je bilo lepo + sudija lopov pokrao lopove. 

zao mi je igraca ali srz problema je u lebdenju i to je nabitnije u ovom trenutku. 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vlaDixXx said:

Sto se nikad ne vredja Kanga,

svaku utakmicu napravi bar 2,3 stopostotne sanse za protivnika,

svadja se sa igracima, trenerima, jedno vreme imao po 10 suteva po utakmici sa 40 metara

 

Nigde ga ne bi trpeli ovako, nigde

 

Ali krivi su srpski Igraci, Terzic, Mrkela, treneri.. 

 

A stranci posle zvezde, 5 liga brazila, druga liga Italije turska grcke. ..... 

Evo ti rad tvojih idola:

Motika, Kulibali, Spiridonovic, Pesic, Srnic, Gobeljic-trenutno u Zvezdi.

Pre toga:Picini, Vukanovic, Falko, Bakajoko, Risario, Dioni, Tomane, Jovicic, Jovancic, Hajdin, Boace(2mandat), Vujadin(pozajmica), Zander, Kanjas, La Para, Veljko Simic, Jevtovic, Kanjas, Garsija, Sumaila ,Ze Markos, Causic, Ebesilio, Meleg, Vulic, Dzonatan Kafu, Jirka, Stoiljkovic i famozni Vidic(drugoligas), Ruiz, Rikardinjo...

 

  • Tuzno 2
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

@Laki21 Mislis da je dotle doslo? Verujem da ce se ekipa stabilizovati. Nerviraju me malo ovi klipovi o Kataiju koju sa tviter naloga Zvezda forsira o najboljem igracu po ucinku u 21. veku. Od proslosti se ne zivi. Jednostavno sve sto treba je da podigne formu. Niko nema zlu nameru prema njemu licno. Dovoljno se prasine podiglo tako da ipak mozda naivno ocekujem neke pozitivne odluke. Mnogo me vise plasi eventualno rivalstvo medju igracima tipa bukari - kataji i  pravljenje klanova sa tim mora da se prekine. Da toga nema mi bi dobili TSC a verovatno bi dali gol i Monaku juce tj. poveli. Verujem da je uzbuna u odredjenim strukturama ali ne mogu da poverujem da su tako blizu da "vrisnu". Sto se Delija ticeispada da oni cuvaju igrace od Zvezdastva po ovom saopstenju, sto je sumanuto. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Crni said:

Evo ti rad tvojih idola:

Motika, Kulibali, Spiridonovic, Pesic, Srnic, Gobeljic-trenutno u Zvezdi.

Pre toga:Picini, Vukanovic, Falko, Bakajoko, Risario, Dioni, Tomane, Jovicic, Jovancic, Hajdin, Boace(2mandat), Vujadin(pozajmica), Zander, Kanjas, La Para, Veljko Simic, Jevtovic, Kanjas, Garsija, Sumaila ,Ze Markos, Causic, Ebesilio, Meleg, Vulic, Dzonatan Kafu, Jirka, Stoiljkovic i famozni Vidic(drugoligas), Ruiz, Rikardinjo...

 

Ne mogu sva ova imena u isti koš.

Jirka, Vulić i Garsija su talentovana igrači. Sad što iz milion razloga nisu uspeli u Zvezdi je druga stvar. Njihovo dovođenje je imalo smisla.

Braći je Boaći. Kralj.

Edited by pavijan2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, suptil said:

@Laki21 Mislis da je dotle doslo? Verujem da ce se ekipa stabilizovati. Nerviraju me malo ovi klipovi o Kataiju koju sa tviter naloga Zvezda forsira o najboljem igracu po ucinku u 21. veku. Od proslosti se ne zivi. Jednostavno sve sto treba je da podigne formu. Niko nema zlu nameru prema njemu licno. Dovoljno se prasine podiglo tako da ipak mozda naivno ocekujem neke pozitivne odluke. Mnogo me vise plasi eventualno rivalstvo medju igracima tipa bukari - kataji i  pravljenje klanova sa tim mora da se prekine. Da toga nema mi bi dobili TSC a verovatno bi dali gol i Monaku juce tj. poveli. Verujem da je uzbuna u odredjenim strukturama ali ne mogu da poverujem da su tako blizu da "vrisnu". Sto se Delija ticeispada da oni cuvaju igrace od Zvezdastva po ovom saopstenju, sto je sumanuto. 

 

Krenula je grčevita odbrana.

Sledeće što sledi je tuča onih koji se usude da zvižde ili da teraju upravu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Markoss said:

 

Taj sto lebdi Terzicu svakih par meseci govori - Kanga, Katai, Radonjic. Niko vise ne mora. Voli covek da ih gleda jebiga, svidjaju mu se kao igraci. Ubrzo ce i Radonjic, svakako mu je mladjani Danilo menadzer. A veruj mi ili nemoj, mada nemam razloga da lazem, da je i Dejan vise puta bio na raportu kod njega, mada ima Mister knjizicu i generalno su dobri, otud i sva ta gradnja po Vracaru. Cak i ono zimus kad je bila ponuda od Italijana je bilo - no, no. Do leta ostajes, pa posle vidi. 

 

duh odredjuje sastav, danilo menadzer radonji, mister ima knjizicu.

kako posten covek da ne povrati? 

 

8 hours ago, pantelia said:

Znate, Srnic i Pavkov su plakali. 

 

sramota je da se pavkov poredi sa srnicem i raznoraznim vojnicima ultra kopa i duha.

od barija nas najveci mec i najveca pobeda je delo milana pavkova. i to ce ostati zapisano i zapamceno. sta mislis koliko je dece pavkov obradovao tim golovima? koliko je novih zvezdasa doneo klubu? koliko nam je ta pobeda podigla ugled u svetu fudbala? koliko nas je vratila na mapu evrope? 

pavkov ce ostati zapamcen kao legenda medju decom, on je taj koji je srusio liverpul! (ok pamtice se i autogol ali ovo je po cemu ce se pamtiti)

najlepse vece od barija sto se tice fk, 101% nas cigana je bilo srecno jedno nedelju dana. ponos, pobedili kultni klub, nezaboravne scene na stadionu, vratili ugled i uopste to je bio onaj stari osecaj da smo veliki klub.

najveci u istocnoj evropi!

 

samo da je to fala mu do neba, i sto se mene tice ovaj kiks je nista, mrvica koju treba zaboraviti.

a imamo i gol milanu u 90+, takodje majstorski, pa majstorski gol stojkovicu u derbiju, pa gol kopenhagenu, pa salzburg gde je uneo pometnju, pa dva gola kluzu. vecito potcenjivan, vecito druga opcija. 

 

1 hour ago, mare80 said:

A kad je dudlanje Terzi i Gazdi ?

U 15:00 ?

Kakva frustracija,ne mogu ponaosob da jure i prebijaju ljude koji kritikuju po društvenim mrežama,tačno se oseća kako neki bes kipti iz njih ...

 

ali oni nekome kazu da se bahato ponasa? pa oni osim toga da su bahati i i primitivni nista drugo ni ne znaju da rade. 

cuj molim te kako nas nije sramota da vicemo uprava napolje a 6 titula i ucesce u ls i le. titule su namestene, samim tim i ucesca u evropi. i ucesce u evropi nije uspeh.

a pare, gde su pare? i ostalih 100 stvari koje smrde u klubu, to ih ne zanima? pa naravno da ih ne zanima kad su i sami u celoj prici i dobili su poslove vredne stotine miliona eura. 

sve go lopov i kriminalac nam vodi klub. i svi su u semi. sve pod budnim okom duha aka broj 1 kako rece markos.

 

kako ne povratiti?

Link to comment
Share on other sites

Zapravo je sve ovo sto se desava tuzno i ne sluti na dobro. Deluje da idemo u pravcu u kojem su otisli ovi iz komsiluka koji se biju i vredjaju medjusobno na stadionu. Cinjenica je da se navijacka grupa vise povezala sa ovim timom nego druge tribine, pa je s toga i njihova tolerancija mnogo veca nego kod ostalih navijaca. Verujem da je tome doprinela losa poseta zbog koje je grupa zapravo i najvise bila ogorcena kada su i pocele prve podele na jedne, druge, trece... Tu se verujem stvorilo zajednistvo izmedju jednog dela navijaca i igraca. Gardisti, koji su u pocetku cak bili i simpaticni jer su sisli bukvalno sa tribina na teren, su samo pojacali tu konekciju. Sa druge strane je ostala "obicna" publika koja dodje da gleda fudbal i koju ne zanima kako se koji igrac zove nego kako igra, koju ne zanima sto osvojimo titulu u raspaloj ligi bez konkurencije nego koju zanima kako se posluje, koliki je dug, zasto nema mladih igraca, itd.. Grupa je to sve gurnula u drugi plan i zapocela svoju borbu protiv neprijatelja sa drustvenih mreza, foruma i ko zna jos odakle, ne shvatajuci da upravo i medju sezoncima, pa cak i na tom severu, ima dosta ljudi koji su nezadovoljni ovim sto se desava u klubu. I to je problem, sto se onaj "najobicniji" deo publike koji treba da bude osnovna baza gubi u ratu izmedju pickica sa drustvenih mreza koji znaju samo da pljuju i dilera sa severa koji dobijaju gradjevinske projekte od vlasti (naravno ovo nisu moje reci, nego reci onih koji ratuju). Obe strane naravno nemaju sluha za ovu drugu, generalizuje se i lako osudjuje svako ko misli drugacije. Ovo je samo neko moje vidjenje stvari, mogao bih jos dosta toga da napisem, ali ni sam nisam pametan da stvarno shvatim sta se desava. Znam samo da nista lepo iz ovog svega nece izaci. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Evo ti rad tvojih idola:

Motika, Kulibali, Spiridonovic, Pesic, Srnic, Gobeljic-trenutno u Zvezdi.

Pre toga:Picini, Vukanovic, Falko, Bakajoko, Risario, Dioni, Tomane, Jovicic, Jovancic, Hajdin, Boace(2mandat), Vujadin(pozajmica), Zander, Kanjas, La Para, Veljko Simic, Jevtovic, Kanjas, Garsija, Sumaila ,Ze Markos, Causic, Ebesilio, Meleg, Vulic, Dzonatan Kafu, Jirka, Stoiljkovic i famozni Vidic(drugoligas), Ruiz, Rikardinjo...

 

Krsticic je takodje trenutno na platnom spisku

Link to comment
Share on other sites

Саопштење Делија представља тзв. Мркелину и Терзину јавност, тј. "савест".Сви ми желимо играче у форми добру игру и резултате. Не знам у чему је разлика између просечног навијача на северу и на осталим трибинама. Суштински те разлике нема. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, suptil said:

Саопштење Делија представља тзв. Мркелину и Терзину јавност, тј. "савест".Сви ми желимо играче у форми добру игру и резултате. Не знам у чему је разлика између просечног навијача на северу и на осталим трибинама. Суштински те разлике нема. 


Naravno da ima. Mi smo navijaci Crvene Zvezde. Oni koji ce da plate kartu, sezonsku ili dnevnu i koji ce svojim ponasanjem da ucine klub ponosnim svaki put i nikada ga nece obrukati. Koji ce jednom recju na svaki nacin gledati da ga unaprede.
I ono sto je mozda najvaznije, oni koji bi dolazili na svaku utakmicu sa svojim prijateljima i decom, pruzajuci podrsku klubu, da su naravno normalne okolnosti kao sto nisu.
Smatram da u ovom momentu i posle ovakvih baljezgarija uprave i saopstenja tzv navijaca svako ko drzi do sebe ne treba da ide na utakmice i poistovecuje se sa pomenutima i na taj nacin (nazalost jedini moguci) pokusa da doprinese nekoj pozitivnoj promeni.
Ona prica oko slabe posete na utakmicama domace lige nije samo plod same te lige, njene neatraktivnosti i slicno. Pogledajte neke evropske meceve. Sve vise ljudi odustaje i to traje ne od ove sezone. Ljudima se smucilo da ispadaju budale, jer sve vise njih shvata ko i kakvi ljudi su u i oko samog kluba.
A ti sa severa, cuveni moralisti, sa dosijeima debelim ko bukvar, oni su posebna prica, kao kancer sto izjeda zdravo telo. A svi znamo kako se ta prica nazalost obicno zavrsi. Kao i uvek, vreme ce reci sve i u jednom momentu sve ce isplivati na povrsinu. Jer u zivotu apsolutno svemu i bez izuzetka dodje kraj, samo je nekad bas tesko cekati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Bode Obican navijac na severu koji dodje na veliku utakmicu hmmmm. Moj utisak je da postoji na tom punom severu deo mase koji slicno razmislja kao vecina ljudi ovde. Ne govorim o siljcima navijacke grupe o ljudima koji su sustinski profesionalci...

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

@Bode Obican navijac na severu koji dodje na veliku utakmicu hmmmm. MOj utisak je da postoji na tom punom severu deo mase koji slicno razmislja kao vecina ljudi ovde. Ne govorim osiljcima navijacke grupe o ljudima koji su sustinski profesionalci...


To i jeste ono sto boli. Ogroman procenat punog severa su ovi nasi o kojima pricam. Dzaba kad nekoliko desetina ljudi, neobrazovanih, dosli sa ulice, truju, uticu i prete kroje sliko o navijacima Crvene Zvezde, krijuci pravi identitet iza koreografija i pesama...tzv ljubavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek se pronađe dežutni krivac samo da se ne uperi prst i glavne krivce koje verujem svi znaju bez obzira da li sede na zapadu, navijaju sa severa ili jedva sakupe kintu za južnu tribinu. Svi smo mi navijači Zvezde i najbitniji nam je uspeh voljenog kluba. Neko je već ranije prepoznao ko urušava ovaj klub, nekom je to tek sad jasno a i ovi što im još veruju za par meseci skontaće da ološu Zvezda nije cilj već sredstvo da pokradu lovu. Istrošili su dosadašnje krivce pa ostaju simpatizeri i naravno kec iz rukava Piksi. A to da nas zovu simpatizeri neki napaljeni klinci koji nisu dobacili dalje od Surdulice je tek smehotresno pošto oni i ne znaju da je Zvezda bila evropski klub a ne palananačko šibicarski klub kakav je danas.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, suptil said:

@Bode Obican navijac na severu koji dodje na veliku utakmicu hmmmm. Moj utisak je da postoji na tom punom severu deo mase koji slicno razmislja kao vecina ljudi ovde. Ne govorim o siljcima navijacke grupe o ljudima koji su sustinski profesionalci...

Šta misliš zašto je ugašen RSB?

Zato što je 90% ljudi tamo pisalo da je car go.

To više nije moglo da se reguliše banovanjem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...